Tillbaka till listan
DAYCO

Multibälte

Produktnummer: 1214286

Tillverkare kod: 6PK1270

EAN: 8021787507119

143,64 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Ribbantal6
    ApplikationV-ribbrem
    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.B.A 6PK1270
    A.Z. Meisterteile AZMT-20-033-1548
    AUTEX 6PK1270
    BGA 6PK1270
    BOSCH 1 987 948 481
    126,24 kr
    BOSCH 1 987 946 103
    140,48 kr
    CONTITECH 6PK1270
    161,57 kr
    DAYCO 6PK1270
    143,64 kr
    DAYCO 6PK1270 (denna produkt)
    DENCKERMANN 6PK1270
    DT Spare Parts 3.34346
    DT Spare Parts 6.31514
    EUROREPAR 1609318580
    FEBI BILSTEIN 28937
    115,27 kr
    FEBI BILSTEIN 181297
    142,72 kr
    FISPA 6PK1270
    GATES 6PK1270
    202,75 kr
    HART 368 926
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1061263
    HUTCHINSON 1270 K 6
    INA FB 6PK1270
    IPD 29-6PK1270
    KAMOKA 7016092
    KAVO PARTS DMV-5001
    128,41 kr
    KAVO PARTS DMV-5002
    LUCAS 6PK1270L
    LYNXauto 6PK1270
    MAGNETI MARELLI 341200005549
    MALÒ 6PV1270
    MAPCO 261270
    MAPCO 261255
    MASTER-SPORT 6PK1270-PCS-MS
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MEYLE 050 006 1270
    129,73 kr
    MITSUBOSHI 6PK1275
    MITSUBOSHI 6PK1270
    MOTAQUIP VFB416
    OPEN PARTS PVB1270.06
    OPTIBELT 6 PK 1270
    Omnicraft 2329953
    QUINTON HAZELL QBR61270
    RED-LINE 996PK1270
    RIDEX 305P0289
    RIDEX 305P0289P
    SASIC 6PK1270
    SIDAT 6PK1270
    SKF VKMV 6PK1267
    SKF VKMV 6PK1265
    SNR CA6PK1270
    STARK SKPB-0090143
    STELLOX 06-01270-SX
    SWAG 55 92 8937
    SWAG 33 10 8183
    142,72 kr
    SYNCRONIX 6KSY1270
    TATSUMI TFB1138
    TRISCAN 8640 601270
    WILMINK GROUP WG2002531
    WILMINK GROUP WG1153046
    WILMINK GROUP WG1781553
    WILMINK GROUP WG1907048
    WILMINK GROUP WG2578209
    WILMINK GROUP WG2577851
    WILMINK GROUP WG2657599
    WILMINK GROUP WG2657206
    ZentParts Z22617
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    1011612 FORD
    6198309 FORD
    3547608 VOLVO
    6849009 VOLVO
    9146973 VOLVO
    3251034 CUMMINS
    85523057 CHERY
    88WF6C301E2B FORD
  • Tillverkare

    DAYCO
    Daycos expertis i att tyst och effektivt överföra kraft har gjort företaget till den ledande globala leverantören av systemlösningar för hybridelfordon.
    Daycos 100+ års erfarenhet av drivsystem gör det möjligt för dem att utrusta alla kundapplikationer runt om i världen med de mest effektiva drivsystemen för att möta kundspecifika prestandakrav. Daycos globala distributionsnätverk i världsklass betjänar eftermarknadsindustrin med ett komplett utbud av kit och produkter för att möta behoven på alla lokala marknader.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig