Tillbaka till listan
Bosch

Multibälte

  • Multibälte
  • Multibälte, miniatyr 2
  • Multibälte, miniatyr 3
  • Multibälte, miniatyr 4

Produktnummer: 1288842

Tillverkare kod: 6PK1275

EAN: 3165141969382

126,24 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Ribbantal6
    ApplikationV-ribbrem
    Garanti2 år
    Längd [mm]1275

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-20-033-1549
    BGA 6PK1275
    BOSCH 6PK1275 (denna produkt)
    CONTITECH 6PK1275
    181,47 kr
    DAYCO 6PK1275
    142,09 kr
    DT Spare Parts 6.31514
    DT Spare Parts 3.34346
    EUROREPAR 1609318580
    FEBI BILSTEIN 38425
    118,60 kr
    GATES 6PK1275
    172,75 kr
    GMB 6PK1275
    HART 917 770
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1061275
    HUTCHINSON 1270 K 6
    KAMOKA 7016093
    KAVO PARTS DMV-2039
    128,85 kr
    LYNXauto 6PK1275
    MAGNETI MARELLI 341200005551
    MALÒ 6PV1275
    MASTER-SPORT 6PK1270-PCS-MS
    MASTER-SPORT 6PK1275-PCS-MS
    MEYLE 050 006 1275
    119,82 kr
    MEYLE 050 006 1270
    129,73 kr
    MOTAQUIP VFB562
    NIPPARTS N1061275
    OPEN PARTS PVB1270.06
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    OPTIBELT 6 PK 1290
    OPTIBELT 6 PK 1265
    Omnicraft 2329953
    QUINTON HAZELL QBR61275
    RED-LINE 996PK1275
    RIDEX 305P0231
    SKF VKMV 6PK1275
    SKF VKMV 6PK1267
    SNR CA6PK1275
    SNR CA6PK1285
    SNR CA6PK1270
    STARK SKPB-0090120
    STELLOX 06-01270-SX
    SWAG 70 93 8425
    SYNCRONIX 6KSY1275
    TATSUMI TFB1079
    TATSUMI TFB1138
    TRISCAN 8640 601270
    TRISCAN 8640 601275
    WILMINK GROUP WG1907049
    WILMINK GROUP WG2002533
    WILMINK GROUP WG1153047
    WILMINK GROUP WG2577851
    WILMINK GROUP WG2578209
    WILMINK GROUP WG2657599
    ZentParts Z22617
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    60667050 FIAT
    6198309 FORD
    88VVF6C301E2B FORD
    31110-PLZ-D00 HONDA
    97232875 OPEL
    97232875 VAUXHALL
    93 253 224 CHEVROLET
    3547608 VOLVO
    6849009 VOLVO
    9146973 VOLVO
  • Tillverkare

    Bosch

    Bosch ger hög kvalitet auto ursprungliga kvalitet delar. Många fordonstillverkare förlitar sig på den första installationen på nya fordon Bosch produkter. Samt verkstäder och servicecentra som vill erbjuda sina kunder en mycket hög underhåll och reparationer.

    Bosch bildelar kännetecknas av följande:

    - Hög kvalitet
    - Tillförlitlighet och hållbarhet
    - Innovativ teknik

    Bosch bildelar är konstruerade för hållbarhet och bra när du vill hålla bilen långt i toppskick. Som vindrutetorkare, Accuâ s och Spark är den i särklass mest hållbara på marknaden.

    Bosch gör följande service och underhåll:

    - Torkare
    - Accuâ s
    - Auto Lampor
    - filter
    - Spark
    - Bromsar
    - Bälten

    Vidare är Bosch känt för sina elektriska komponenter av hög kvalitet. Bosch gör nämligen olika sensorer och elektriska tillbehör autoâ s. Alltid ursprungliga kvalitet, så du går tillbaka på vägen med en välbekant känsla.

    Många Bosch produkter vi levererar från vårt eget lager, så att produkterna är oftast levereras inom en © partement dag.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig