Kontakt, kopplingsstyrning (farth.) Made in Italy - OE Equivalent 1.810.167 EPS Facet
Specifikationerna inte finns
eller .
| Position | Höger passagerarsida |
| Ytter-/Innerspegel | Bulb-formad | Uppvärmbar |
| Version | Fits only OE mirror |
| Garanti | 2 år |
| MERCEDES-BENZ |
|
|---|
| B66818420 | MERCEDES-BENZ |
|---|---|
| A1708100421 | MERCEDES-BENZ |
TYC är en global aktör inom fordonsersättningslampor och enheter. Förutom konstruktion och tillverkning av originalutrustning för flera OE tillverkare i Nordamerika, Europa, Asien «och Afrika, är TYC en certifierad tillverkare av en världens mest omfattande eftermarknadsbelysningsprogram.
Eftersom TYC många år investerar i kvaliteten på produktionsprocesser använder sig alltmer av strålkastare bilmärken som produceras av TYC. Nedan är några av de största:
- Toyota
- Honda
- Lucas
- Ford
TYC produkter sticker ut på följande punkter:
- Mycket hög kvalitet, mestadels originaldelar enligt etikett, TYC
- Mycket stort utbud för både den europeiska och internationella marknaden
- 2 års full garanti
- Distribution Center i Nederländerna, mycket god tillgänglighet
Många av de produkter som säljs av TYC därmed faktiskt originalprodukter. På grund av framgången i belysnings delar TYC har koncentrerat sig på tillverkning av flera plast bildelar. Som ett resultat TYC produkter som nu finns i följande produkt för praktiskt taget alla autoâ s:
- Strålkastare
- Bakre
- Indikatorer
- Speglar
- Radiateurs
- Kylfläktar
Förväntat leveransdatum:
06-11-2025
På grund av ett produktionsfel fick jag äntligen en spegel efter det tredje försöket, vilket var klart att montera. Ett nytt spegelglas levererades alltid utan problem.
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Bromsskiva Typ: Ventilerade Antal hål: 5 Bromsskivans tjocklek (mm): 28 Höjd (mm): 49 Diameter (mm): 321 Hub Diameter 1 [mm]: 69 Nav Diameter 2 [mm]: 156 Sätt bultar (mm): 114,3 Utförande: Coated
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns