Tillbaka till listan
Mahle

Filter, kupéventilation LAK 436 Mahle

  • Filter, kupéventilation LAK 436 Mahle
  • Filter, kupéventilation LAK 436 Mahle, miniatyr 2
  • Filter, kupéventilation LAK 436 Mahle, miniatyr 3

Produktnummer: 0164025

Tillverkare kod: LAK 436

EAN: 4009026719954

244,68 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom en dag
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer

    längd (mm): 216 bredd (mm): 199
    FilterutförandeAktivtkolfilter
    Förpackningslängd [cm]21,0
    Förpackningsbredd [cm]3,50
    Förpackningshöjd [cm]22,00
    Garanti2 år
    Längd [mm]215,5
    Höjd [mm]30,0
    Bredd [mm]200
    Nettovikt [g]105
    Grundversion (art.nr.)LA 424
    Ultraeffektiv version med aktivt kol (art.nr.)LAO 436

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1395
    ACKOJAP A37-31-0004
    ACKOJAP A37-30-0006
    ADR - Sakura Filter CAC-18120
    ALCO FILTER MS-6376C
    ALPHA FILTER AF5017A
    AMC Filter MC-4017C
    76,42 kr
    AMC Filter MC-4017X
    129,91 kr
    AMC Filter MC-4024
    ASAM 101691
    ASAM 71925
    ASHIKA 21-IS-IS4
    ASHUKI C059-68
    ASTER AS2474
    ASTER ASF2474
    BLUE PRINT ADC42511
    88,17 kr
    BLUE PRINT ADZ92510
    113,74 kr
    BLUE PRINT ADBP250048
    BOGAP P8112136
    BORG & BECK BFC1318
    BOSCH 1 987 432 416
    195,04 kr
    BREMSI FC0855C
    BÖLK BOL-K100027
    CHAMPION CCF0045C
    COMLINE EKF264A
    CONTINENTAL 28.0002-1138.2
    CORTECO 80000854
    CORTECO 80000746
    Castrol Filters CC0108C
    CoopersFiaam PCK8201
    CoopersFiaam PC8152
    DACO DFC0610W
    DAVID VASCO X227
    DENCKERMANN M110770K
    DENSO DCF344K
    190,69 kr
    DIAMAX DP4388
    DIEDERICHS DCI1109
    DJ PARTS FC1019
    Dr!ve+ DP1110.12.0243
    Dr!ve+ DP1110.12.1043
    FAI AutoParts FPCF161C
    FEBI BILSTEIN 29308
    105,39 kr
    FEBI BILSTEIN 27829
    88,17 kr
    FEBI BILSTEIN 183896
    FI.BA CF-168/C
    FIL FILTER HCK 7225
    FILTRON K 1241A
    FINER 15D-90159C
    FISPA 747
    FISPA 247
    FRAM CFA10431
    FRAM CF9882
    FREE ACK637
    FREE AC637
    HART 929 514
    HART 908 711
    HELLA 8ZC 366 121-231
    HENGST FILTER E3917LC
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1345011
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341002
    HIFI FILTER SC 8115 CA
    HOFFER 17477K
    HOFFER 17477
    IAP QUALITY PARTS 821-12056
    JAPANPARTS FAA-IS4
    JAPKO 21IS4
    JPN 40F5009C-JPN
    JPN 40F5009-JPN
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KAMOKA 6080091
    KAMOKA F511901
    KAMOKA F412901
    KAVO PARTS MC-4017C
    KAVO PARTS MC-4017X
    KAVO PARTS MC-4024
    53,48 kr
    KOLBENSCHMIDT 50014543
    KRAFT AUTOMOTIVE 1735555
    LUCAS LFCP199
    LYNXauto LAC-308C
    MAGNETI MARELLI 350203061590
    77,22 kr
    MAHLE LAK 436 (denna produkt)
    MALÒ 1531491
    MANDO MMF025170
    MANN-FILTER CUK 2141
    226,58 kr
    MANN-FILTER FP 2141
    278,40 kr
    MAXGEAR 26-0856
    MEAT & DORIA 17477K
    MEAT & DORIA 17477
    MECAFILTER EKR7227
    MEHA AUTOMOTIVE MH59122
    MEYLE 32-12 326 0002/PD
    301,90 kr
    MEYLE 32-12 320 0007
    MFILTER K 9100C
    MISFAT HB226C
    MOTAQUIP LVCF678
    NAPA NFC4131
    NIPPARTS N1345010
    NPS M135I01
    OPTIMAL OP-FCF20095-C
    PURFLUX AHC262
    239,98 kr
    PURFLUX AH298
    142,92 kr
    PURRO PUR-PC2001AG
    PURRO PUR-PC2001C
    ProfiPower 4F0066C
    QUINTON HAZELL QFC0451
    RIDEX 424I0135
    SIDAT 747
    SIDAT 247
    SOFIMA S 4167 CA
    STARK SKIF-0170135
    STELLOX 71-10218-SX
    TECNOCAR EC472
    TECNOCAR E407
    UFI 54.167.00
    VALEO 715623
    133,56 kr
    VOLLER FILTERS VOL-64416/K
    VOLLER FILTERS VOL-64416
    WILMINK GROUP WG1735523
    WILMINK GROUP WG1019271
    WILMINK GROUP WG1793715
    WILMINK GROUP WG1233731
    WILMINK GROUP WG1215666
    WILMINK GROUP WG1226848
    WILMINK GROUP WG1233730
    WILMINK GROUP WG1774705
    WILMINK GROUP WG1774704
    WILMINK GROUP WG1735596
    WILMINK GROUP WG1215411
    WILMINK GROUP WG1233642
    WILMINK GROUP WG2656929
    WIX FILTERS WP9323
    ZAFFO ZF474
    ZAFFO Z474
    ZERO WZ1474
    ZERO WZF1474
    ZentParts Z33973
    goCORE GCD240112
  • Tillämplighet

    CITROEN
    C4 AIRCROSS
    C4 AIRCROSS | 04.2012-??? 1.6 - 1590ccm, 117pk, 86kw - 4A92, NKZ (4A92)
    C4 AIRCROSS | 04.2012-??? 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84kw - 9HD (DV6C)
    C4 AIRCROSS | 04.2012-??? 1.6 HDi 115 AWC - 1560ccm, 114pk, 84kw - 9HL (DV6C)
    C4 AIRCROSS | 04.2012-??? 1.8 HDi 150 - 1798ccm, 150pk, 110kw - 4N13
    C4 AIRCROSS | 04.2012-??? 1.8 HDi 150 AWC - 1798ccm, 150pk, 110kw - 4N13
    C-CROSSER
    C-CROSSER (VU_, VV_) | 02.2007-12.2012 2.2 HDi - 2179ccm, 156pk, 115kw - 4HN (DW12MTED4), 4HK (DW12ME5)
    C-CROSSER (VU_, VV_) | 02.2007-12.2012 2.4 16V - 2360ccm, 170pk, 125kw - SFZ (4B12 MMC)
    C-CROSSER ENTERPRISE
    C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) | 01.2009-??? 2.2 HDi - 2179ccm, 156pk, 115kw - 4HN (DW12MTED4)
    C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) | 01.2009-??? 2.4 16V - 2360ccm, 170pk, 125kw - 4B12
    C-CROSSER Van
    C-CROSSER Van (VU_) | 06.2007-12.2012 2.2 HDi (VU4HNH) - 2179ccm, 156pk, 115kw - 4HN (DW12MTED4)
    FIAT
    FULLBACK Pick-up
    FULLBACK Pick-up (502_, 503_) | 04.2016-??? 2.4 D (KT0T) - 2442ccm, 154pk, 113kw - 4N15
    FULLBACK Pick-up (502_, 503_) | 04.2016-??? 2.4 D 4x4 (KT0T) - 2442ccm, 154pk, 113kw - 4N15
    FULLBACK Pick-up (502_, 503_) | 04.2016-??? 2.4 D 4x4 (KT0T) - 2442ccm, 181pk, 133kw - 4N15
    ISUZU
    D-MAX II
    D-MAX II (TFR, TFS) | 04.2012-12.2022 1.9 Ddi (TFR87J) - 1898ccm, 163pk, 120kw - RZ4E-TC
    D-MAX II (TFR, TFS) | 04.2012-12.2022 1.9 Ddi 4x4 (TFS87J) - 1898ccm, 163pk, 120kw - RZ4E-TC
    D-MAX II (TFR, TFS) | 04.2012-12.2022 2.5 CRDi (TFR86J) - 2499ccm, 163pk, 120kw - 4JK-1E5-TC, 4JK1-E5S-L
    D-MAX II (TFR, TFS) | 04.2012-12.2022 2.5 CRDi 4x4 (TFS86J) - 2499ccm, 163pk, 120kw - 4JK-1E5-TC, 4JK1-E5S-L
    D-MAX II Flak/chassi (TFR, TFS) | 06.2012-??? 2.5 CRDi - 2499ccm, 163pk, 120kw - 4JK1-TCY
    D-MAX II Flak/chassi (TFR, TFS) | 06.2012-??? 2.5 CRDi 4WD - 2499ccm, 163pk, 120kw - 4JK1-TCY
    D-MAX III
    D-MAX III (TFR, TFS) | 11.2019-??? 1.9 DDI (TFR87) - 1898ccm, 163pk, 120kw - RZ4E-TCX
    D-MAX III (TFR, TFS) | 11.2019-??? 1.9 DDI (TFR87J, TFR87) - 1898ccm, 150pk, 110kw - RZ4E-TC
    D-MAX III (TFR, TFS) | 11.2019-??? 1.9 DDI 4x4 (TFS87) - 1898ccm, 163pk, 120kw - RZ4E-TCX
    MITSUBISHI
    ASX
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.6 DI-D - 1560ccm, 114pk, 84kw - 9HD
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.6 DI-D 4WD - 1560ccm, 114pk, 84kw - 9HD
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.6 MIVEC (GA1W) - 1590ccm, 116pk, 85kw - 4A92
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.6 MIVEC (GA1W) - 1590ccm, 117pk, 86kw - 4A92
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.8 (GA3W) - 1798ccm, 139pk, 102kw - 4B10
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.8 DI-D (GA6W) - 1798ccm, 116pk, 85kw - 4N13
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.8 DI-D (GA6W) - 1798ccm, 150pk, 110kw - 4N13
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.8 DI-D 4WD (GA6W) - 1798ccm, 116pk, 85kw - 4N13
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 1.8 DI-D 4WD (GA6W) - 1798ccm, 150pk, 110kw - 4N13
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 2.0 MIVEC (GA2W) - 1998ccm, 150pk, 110kw - 4B11, 4J11
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 2.0 MIVEC 4WD - 1998ccm, 150pk, 110kw - M51 D25 (256T1), 4B11, 16 K4F, 20 S, OM 604.910, M 111.920, M 111.921, C 20 NEJ, RFM, RFN, N47 D20
    ASX (GA_W_) | 02.2010-??? 2.2 DI-D 4WD (GA8W) - 2268ccm, 150pk, 110kw - 4N14
    ASX Van
    ASX Van (GA_W_) | 06.2010-??? 1.8 DI-D 4WD - 1798ccm, 150pk, 110kw - 4N13
    ECLIPSE CROSS
    ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) | 10.2017-??? 1.5 (GK1W) - 1499ccm, 150pk, 110kw - 4B40
    ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) | 10.2017-??? 1.5 4WD (GK1W) - 1499ccm, 150pk, 110kw - 4B40
    ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) | 10.2017-??? 1.5 T-Mivec - 1499ccm, 163pk, 120kw - 4B40
    ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) | 10.2017-??? 1.5 T-Mivec 4WD - 1499ccm, 163pk, 120kw - 4B40
    ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) | 10.2017-??? 1.5 T-Mivec 4WD (GK1W) - 1499ccm, 152pk, 112kw - 4B40
    ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) | 10.2017-??? 2.2 DiD 4WD (GK9W) - 2268ccm, 148pk, 109kw - 4N14
    ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) | 10.2017-??? Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) - 2360ccm, 188pk, 138kw - 4B12
    L200 /
    L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 11.2014-??? 2.2 DI-D - 2268ccm, 150pk, 110kw - 4N14
    L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 11.2014-??? 2.2 DI-D 4WD - 2268ccm, 150pk, 110kw - 4N14
    L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 11.2014-??? 2.4 DI-D (KJ0T) - 2442ccm, 154pk, 113kw - 4N15
    L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 11.2014-??? 2.4 DI-D (KK1T) - 2442ccm, 181pk, 133kw - 4N15
    L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 11.2014-??? 2.4 DI-D 4WD (KJ0T) - 2442ccm, 154pk, 113kw - 4N15
    L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 11.2014-??? 2.4 DI-D 4WD (KL1T) - 2442ccm, 181pk, 133kw - 4N15
    L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) | 11.2014-??? 2.5 DI-D 4WD - 2477ccm, 136pk, 100kw - 4D56-T/C (DOHC 16V)
    LANCER VII
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 01.2001-12.2013 2.0 i - 1998ccm, 154pk, 113kw - 4B11
    LANCER VIII
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.5 - 1499ccm, 109pk, 80kw - 4A91
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.5 Bifuel - 1499ccm, 109pk, 80kw - 4A91
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.6 MIVEC - 1590ccm, 117pk, 86kw - 4A92
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.8 (CY3A, CY6A) - 1798ccm, 140pk, 103kw - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.8 (CY3A, CY6A) - 1798ccm, 143pk, 105kw - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.8 Bifuel (CY3A, CY6A) - 1798ccm, 143pk, 105kw - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.8 DI-D - 1798ccm, 116pk, 85kw - 4N13
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.8 DI-D (CY9A) - 1798ccm, 150pk, 110kw - 4N13
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.8 Flexfuel (CY3A) - 1798ccm, 143pk, 105kw - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 1.8 Flexfuel (CY3A, CY6A) - 1798ccm, 140pk, 103kw - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 2.0 DI-D (CY8A) - 1968ccm, 140pk, 103kw - BKD, BWC
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 2.0 i (CY4A) - 1998ccm, 154pk, 113kw - 4B11
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 2.0 i 4WD (CZ4A) - 1998ccm, 154pk, 113kw - 4B11
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) - 1998ccm, 241pk, 177kw - 4B11-T/C (DOHC 16V)
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 EVO X - FQ330 (CZ4A) - 1998ccm, 329pk, 242kw - 4B11-FQ30
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 EVO X - FQ360 (CZ4A) - 1998ccm, 359pk, 264kw - 4B11-FQ60
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 EVO X (CZ4A) - 1998ccm, 280pk, 206kw - 4B11-T/C (DOHC 16V)
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 03.2007-12.2015 EVO X (CZ4A) - 1998ccm, 295pk, 217kw - 4B11-T/C (DOHC 16V)
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.5 - 1499ccm, 109pk, 80kw - 4A91
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.5 Bifuel - 1499ccm, 109pk, 80kw - 4A91
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.6 MIVEC - 1590ccm, 117pk, 86kw - 4A92
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.8 (CX3A) - 1798ccm, 143pk, 105kw - 4B10
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.8 Bifuel (CX3A, CX6A) - 1798ccm, 143pk, 105kw - 4B10
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.8 DI-D - 1798ccm, 116pk, 85kw - 4N13
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.8 DI-D (CX9A) - 1798ccm, 150pk, 110kw - 4N13
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.8 Flex (CX3A, CX6A) - 1798ccm, 140pk, 103kw - 4B10
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 1.8 MIVEC (CX3A, CX6A) - 1798ccm, 140pk, 103kw - 4B10
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 2.0 DI-D (CX8A) - 1968ccm, 140pk, 103kw - BKD, BWC
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 06.2008-??? 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) - 1998ccm, 241pk, 177kw - 4B11-T/C (DOHC 16V)
    OUTLANDER II
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.0 (CW4W) - 1998ccm, 147pk, 108kw - 4B11
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.0 4WD - 1998ccm, 147pk, 108kw - 4B11
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.0 DI-D (CW8W) - 1968ccm, 140pk, 103kw - BSY
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.2 DI-D - 2268ccm, 177pk, 130kw - 4N14
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.2 DI-D 4WD - 2179ccm, 156pk, 115kw - 4HK, 4HN
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.2 DI-D 4WD - 2268ccm, 140pk, 103kw - 4N14
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.2 DI-D 4WD - 2268ccm, 177pk, 130kw - 4N14
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.4 (CW5W) - 2360ccm, 170pk, 125kw - 4B12
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.4 4WD (CW5W) - 2360ccm, 170pk, 125kw - 4B12
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 2.4 Flex 4WD - 2360ccm, 170pk, 125kw - 4B12
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 3.0 4WD (CW6W) - 2998ccm, 220pk, 162kw - 6B31
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 3.0 4WD (CW6W) - 2998ccm, 230pk, 169kw - 6B31
    OUTLANDER II (CW_W) | 11.2006-12.2013 3.0 AWD - 2998ccm, 223pk, 164kw - 6B31
    OUTLANDER II Van (CW_W) | 12.2006-12.2012 Di-D 4WD (CW1W) - 2268ccm, 177pk, 130kw - 4N14
    OUTLANDER II Van (CW_W) | 12.2006-12.2012 Di-D 4WD (CW8W) - 1968ccm, 140pk, 103kw - BSY
    OUTLANDER III
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.0 (GF2W) - 1998ccm, 146pk, 107kw - 4B11
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.0 (GF7W) - 1998ccm, 150pk, 110kw - 4J11
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.0 (GF7W) - 1998ccm, 152pk, 112kw - 4J11
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.0 4WD (GF7W) - 1998ccm, 150pk, 110kw - 4J11
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.0 4WD (GF7W, GF2W) - 1998ccm, 146pk, 107kw - 4B11
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.0 Hybrid 4WD (GG2W) - 1998ccm, 200pk, 147kw - 4B11, S61, Y61
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.2 DI-D (GF6W) - 2268ccm, 150pk, 110kw - 4N14
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.2 DI-D 4WD (GF6W) - 2268ccm, 150pk, 110kw - 4N14
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.4 4WD (GF3W) - 2360ccm, 167pk, 123kw - 4B12
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.4 Hybrid 4WD - 2360ccm, 224pk, 165kw - 4B12
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 2.4 Hybrid 4WD (GG3W) - 2360ccm, 208pk, 153kw - 4B12
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 3.0 4WD - 2998ccm, 230pk, 169kw - 6B31
    OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) | 08.2012-12.2022 Plug-in Hybrid (GG2W) - 1998ccm, 200pk, 147kw - 4B11, S61, Y61
    OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) | 04.2013-??? Di-D 4WD (GF6W) - 2268ccm, 150pk, 110kw - 4N14
    OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) | 04.2013-??? Hybrid 4WD (GG3W) - 2360ccm, 208pk, 153kw - 4B12
    PAJERO IV
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 10.2006-??? 3.2 4WD (V98W) - 3200ccm, 192pk, 141kw - 4M41
    PAJERO SPORT
    PAJERO SPORT III (KS_) | 08.2015-??? 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) - 2442ccm, 181pk, 133kw - 4N15
    PAJERO SPORT III (KS_) | 08.2015-??? 3.0 Mivec 4x4 - 2998ccm, 209pk, 154kw - 6B31
    PEUGEOT
    4007
    4007 (VU_, VV_) | 02.2007-03.2013 2.2 HDi - 2179ccm, 156pk, 115kw - 4HN (DW12MTED4), 4HK (DW12ME5)
    4007 (VU_, VV_) | 02.2007-03.2013 2.4 16V - 2360ccm, 170pk, 125kw - SFY (4B12-MMC), SFZ (4B12-MMC)
    4007 Van
    4007 Van (VU_, VV_) | 02.2007-03.2013 HDi 155 (VU4HNH, VV4HK8) - 2179ccm, 156pk, 115kw - 4HN (DW12MTED4), 4HK (DW12ME5)
    4008
    4008 | 05.2012-??? 1.6 - 1590ccm, 117pk, 86kw - 4A92
    4008 | 05.2012-??? 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84kw - 9HD (DV6C)
    4008 | 05.2012-??? 1.6 HDi AWC - 1560ccm, 114pk, 84kw - 9HD (DV6C)
    4008 | 05.2012-??? 1.8 HDi - 1798ccm, 150pk, 110kw - 6HZ (4N13)
    4008 | 05.2012-??? 1.8 HDi AWC - 1798ccm, 150pk, 110kw - 6HZ (4N13)
    4008 | 05.2012-??? 2.0 - 1998ccm, 150pk, 110kw - 4B11
    4008 | 05.2012-??? 2.0 AWC - 1998ccm, 150pk, 110kw - 4B11
  • Originalnummer

    7803A005 MITSUBISHI
    7803A043 MITSUBISHI
    98139428 GMC
    8981394280 ISUZU
    98139428 ISUZU
    98139428 CHEVROLET
    98139428 GENERAL MOTORS
    52101541 CHEVROLET
    52063110 CHEVROLET
  • Tillverkare

    Mahle

    Mahle/Knecht filters är specialiserade på allt som har med förbränningsmotorn och dess närmiljö att göra

    Mer än 140 kända motorcykel- och fordonstillverkare utrustar nu sina motorer med MAHLE motordelar och filter som standard.

    Hos Winparts erbjuder vi bland annat följande produkter från Mahle:

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Bromsskiva 108527 FEBI
    FEBI

    Bromsskiva 108527 FEBI

    Specifikationerna inte finns

    323,35 kr

    I lager
  • Bromsskiva PREMIER Coat+ disc DDF1253C-1 Ferodo
    Ferodo

    Bromsskiva PREMIER Coat+ disc DDF1253C-1 Ferodo

    Specifikationerna inte finns

    787,13 kr

    I lager
  • ST sportchassi
    ST Suspensions

    ST sportchassi

    Specifikationerna inte finns

    7 241,83 kr

    I lager
  • Reparationssats, bromsok
    Autofren

    Reparationssats, bromsok

    Specifikationerna inte finns

    484,56 kr

    I lager