Tillbaka till listan
Purflux

Filter, kupéventilation AH566 Purflux

  • Filter, kupéventilation AH566 Purflux
  • Filter, kupéventilation AH566 Purflux, miniatyr 2

Produktnummer: 1018603

Tillverkare kod: AH566

EAN: 3286066505667

172,77 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom en dag
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    FilterutförandeKupéluftsfilter
    Garanti2 år
    Längd [mm]227
    Höjd [mm]29
    Bredd [mm]114

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1567
    A.Z. Meisterteile AZMT-41-010-1151
    ALPHA FILTER AF5183
    ALPHA FILTER AF5183A
    AMC Filter FCA-10116
    AP XENERGY X10667
    ASHIKA 21-CH-CH1
    AVS AUTOPARTS HB131
    BLUE PRINT ADA102504
    55,04 kr
    BOSCH 1 987 432 184
    205,05 kr
    BREMSI FC3344
    BÖLK BOL-C031745
    CHAMPION CCF0165
    COMLINE EKF339
    CONTINENTAL 28.0002-1315.2
    CORTECO 80000082
    CORTECO 80000759
    Castrol Filters CC0616
    CoopersFiaam PC8523
    DAVID VASCO O203
    DELPHI TSP0325190
    DENCKERMANN M110863
    DIAMAX DP4328
    Dr!ve+ DP1110.12.0349
    EUROREPAR 1682955880
    FILTRON K 1268
    FINER 15D-90242
    FRAM CF10900
    HELLA 8ZC 366 123-551
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340802
    JAPANPARTS FAA-CH1
    JAPKO 21CH1
    JPN 40F0A06-JPN
    KAISHIN A20057
    KAVO PARTS FCA-10116
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KNECHT LA 180
    MAGNETI MARELLI 350203061970
    MAHLE ORIGINAL LA 180
    201,13 kr
    MALÒ 1531691
    MANN-FILTER CU 2329
    226,43 kr
    MASTER-SPORT 2329/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1072
    MECAFILTER ELR7203
    METAL LEVE LA 180
    MISFAT HB527
    MOTAQUIP LVCF509
    MOTRIO 8550500233
    NPS F135T219
    OPEN PARTS CAF2032.01
    OPTIMAL OP-FCF20227
    Omnicraft 2441435
    PURFLUX AH566
    172,77 kr
    PURFLUX AH566 (denna produkt)
    RIDEX 424I0120
    SOFIMA S 3122 C
    SRLine S11-1070NS
    SRLine S11-1070
    STARK SKIF-0170119
    TECNOCAR E809
    UFI 53.122.00
    VALEO 715534
    WILMINK GROUP WG1215292
    WILMINK GROUP WG1371686
    WILMINK GROUP WG1793632
    WILMINK GROUP WG1233291
    WILMINK GROUP WG2656831
    WILMINK GROUP WG1774616
    WIX FILTERS WP9384
    goCORE GCD240286
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    05058040AA CHRYSLER
    K05058040AA FIAT
    05058040AB CHRYSLER
    00K05058040AB CHRYSLER
  • Tillverkare

    Purflux
    Purflux filter är en del av Sogefi Group. Sogefi-koncernen är representerad över hela världen med olika typer av filter. Till exempel luftfilter, kabinfilter, bränslefilter, oljefilter. Sogefi är ett börsnoterat företag på Milanobörsen. Sogefi är verksamt i 18 länder på inte mindre än fyra kontinenter.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

Säker betalning