Tillbaka till listan
Bosch

Bromsbeläggssats, skivbroms BP1484 Bosch

5 5/5 (5 omdömen)

Produktnummer: 0691553

Tillverkare kod: BP1484

EAN: 4047025275828

Winprice
Rek. pris: 1 128,99 kr

375,68 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom en dag
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    SlitvarnarkontaktMed akustisk slitagevarnare
    innehållSats (4 bromsbelägg per axel)
    MaterialLow-Metallic
    Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2Anti-skrik-plåt
    WVA-nummer25348
    KontrollmärkeECE-R90
    Garanti2 år
    Höjd [mm]58,5
    Bredd [mm]133
    Tjocklek [mm]17,5

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    1-GNC P1797
    1-GNC F177097
    7 SEVEN PARTS SVP27970
    A.B.S. 37916
    353,27 kr
    A.Z. Meisterteile AZMT-44-022-2085
    A.Z. Meisterteile AZMT-44-022-2033
    A.Z. Meisterteile AZMT-44-022-2086
    ABTEX PLU2272
    ACKOJAP A52-2112
    AISIN BPHY-1006
    AISIN BPHY-1011
    AISIN BPKI-1004
    ALLIED NIPPON ADB32493
    ALLIED NIPPON ADB32040
    ALLIED NIPPON ADB32773
    ALTE AUTOMOTIVE 138148BAL
    ALTE AUTOMOTIVE 137857AAL
    ALTE AUTOMOTIVE 138224BAL
    ANDEL 182035
    AP XENERGY X41454
    AP XENERGY X41357
    ARAVOLT AR022987
    ARAVOLT AR022996
    ASHIKA 50-0K-K24
    ASHUKI I042-80
    ASHUKI I043-28
    ATE 13.0460-5645.2
    638,47 kr
    ATE 13.0460-5661.2
    879,78 kr
    ATE 13.0460-5548.2
    788,73 kr
    ATE 13.0470-5548.2
    1 173,57 kr
    BELACO BPD1259
    BLUE PRINT ADG042128
    306,77 kr
    BLUE PRINT ADG042137
    292,89 kr
    BLUE PRINT ADG042153
    264,35 kr
    BLUE PRINT ADG042175
    315,96 kr
    BOGAP Y8210154
    BOGAP Y8210205
    BOSCH BP1484 (denna produkt)
    BRECK 25348 00 701 00
    BRECK 25708 00 701 00
    BREMBO P 30 070
    695,55 kr
    BREMBO P 30 073
    439,75 kr
    BREMBO P 18 025
    459,16 kr
    BREMBO P 30 070X
    BREMBO P 30 073X
    752,16 kr
    BREMBO P 18 025X
    BREMSI BP3470
    BSG BSG 40-200-055
    BSG BSG 40-200-017
    BSG BSG 40-202-003
    Burig B020315
    CAR PNT4471
    CHAMPION 573368CH
    CHAMPION 573406CH
    CIFAM 822-943-0
    COMLINE CBP32773
    COMLINE CBP32040
    COMLINE CBP32493
    DACO 321321
    DACO 321719
    DANAHER ADP0041-01
    DAVID VASCO Z3548
    DAVID VASCO Q3548
    DAVID VASCO Z3549
    DELPHI LP2497
    293,60 kr
    DENCKERMANN B111324
    DENCKERMANN B111278
    DIAMAX N09605
    DON PCP1073
    Dr!ve+ DP1010.10.0119
    Dr!ve+ DP1010.10.1252
    EGT 322153EGT
    EUROBRAKE 5502223530
    EUROBRAKE 5502223525
    EUROBRAKE 5502223449
    EUROBRAKE 5502223443
    EUROREPAR 1623057080
    FAI AutoParts FPBP489
    FAI AutoParts BP261
    FEBI BILSTEIN 170635
    310,95 kr
    FEBI BILSTEIN 170244
    301,58 kr
    FEBI BILSTEIN 116261
    284,20 kr
    FEBI BILSTEIN 116280
    263,91 kr
    FERODO FDB4623
    378,65 kr
    FERODO FDB5135
    516,78 kr
    FERODO FDB5040
    585,11 kr
    FERODO FDB4613
    492,12 kr
    FREMAX FBP-5810
    FREMAX FBP-1898
    FROW 5721101003
    FTE 9010917
    GALFER B1.G102-1510.2
    GALFER B1.G120-1498.2
    GALFER B1.G120-1367.2
    GH GH-411719
    GH GH-411321
    GIRLING 6135485
    HART 270 511
    HELLA 8DB 355 020-231
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600556
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600352
    IAP QUALITY PARTS 704-21074P
    IAP QUALITY PARTS 704-21074
    ICER 182035
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    JAPANPARTS PA-K24AF
    345,01 kr
    JAPKO 50K24
    JPN 10H0337-JPN
    JURATEK JCP8171
    JURATEK JCP8113
    JURID 573368J
    JURID 573406J
    JURID 573866J
    JURID 573815J
    KALE 25348 175 05
    KAMOKA JQ101302
    KAMOKA JQ101009
    KAVO PARTS KBP-4023
    300,96 kr
    KAVO PARTS KBP-4580
    279,96 kr
    KAWE 1488 02
    KRAFT AUTOMOTIVE 6008838
    LORO 231-01-058
    LORO 231-01-418
    LPR 05P1744
    LYNXauto BD-3619
    MAGNETI MARELLI 363700418025
    MAGNETI MARELLI 363700430073
    MAGNETI MARELLI 363700430070
    MAGNETI MARELLI 363916060856
    MAGNETI MARELLI 363916061299
    MAGNETI MARELLI 363700530073
    MALÒ 1051241
    MAPCO 6619
    MAPCO 6776
    MAPCO 6619HPS
    MASTER-SPORT 13046120352N-SET-MS
    MASTER-SPORT 236056612
    MATRIX PRO MX15420066
    MAXGEAR 19-3032
    METELLI 22-0943-0
    MEYLE 025 253 4818
    294,44 kr
    MEYLE 025 222 2818
    MINTEX MDB3276
    MINTEX MDB3276MX
    MJA MB200352
    MK Kashiyama D11376MH
    MOTAQUIP LVXL1752
    MOTAQUIP LVXL2048
    MOTAQUIP LVXL2020
    MOTRIO 8550510664
    MTR 12160804
    NATIONAL NP2701
    NIPPARTS N3600550
    NK 223530
    NK 223525
    NK 223449
    NK 223443
    OPEN PARTS BPA1488.12
    OPTIMAL BP-12624
    OPTIMAL BP-12672
    OPTIMAL BP-12797
    Oyodo 10H0528-OYO
    PAGID T2181N
    ProfiPower 1B1102
    QUARO QP9954
    QUARO QP9954C
    QUARO QP6445
    346,68 kr
    QUARO QP0449
    386,17 kr
    QUINTON HAZELL BP2027
    QUINTON HAZELL BP1878
    R BRAKE RB2035
    RAP BRAKES R-P1321
    RED-LINE 27KI069
    REMSA 1488.02
    RIDEX 402B0524
    ROADHOUSE 21488.02
    ROTINGER RT 2PD24970
    ROTINGER RT 2PD24979HP
    SAMKO 5SP1744
    SASIC 6216213
    SCT Germany SP 667 PR
    SKF VKBP 80304 A
    SKF VKBP 80268 A
    SRLine S70-0620
    STARK SKBP-0011088
    STELLOX 000 015-SX
    STELLOX 000 015B-SX
    SWAG 33 10 7256
    SWAG 33 10 6501
    SWAG 33 10 7532
    SWAG 33 10 7626
    TATSUMI TCA1265
    TEXTAR 2534801
    489,49 kr
    TOMEX Brakes TX 17-85
    TOPRAN 821 510
    TOPRAN 821 267
    TRISCAN 8110 43051
    TRISCAN 8110 18036
    TRUSTING 959.0
    TRW GDB3548
    295,43 kr
    VALEO 301021
    WOKING P15883.02
    ZIMMERMANN 25348.180.1
    500,06 kr
    ZIMMERMANN 25348.180.2
    639,44 kr
    ZIMMERMANN 25757.175.2
    530,15 kr
    ZentParts Z07623
    fri.tech. 959.0
    goCORE GCD020422
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    58101C8A00 HYUNDAI
    58101C8A50 HYUNDAI
    58101 A4A11 KIA
    58101 A7A00 KIA
    58101 C8A00 KIA
    58101 C8A50 KIA
    58101 1RA00 KIA
    58101 1RA01 KIA
    58101 1RA05 KIA
    58101 1RA10 KIA
    58101 1WA05 KIA
    58101 1WA35 KIA
    58101 4LA00 KIA
    58101 H8A05 KIA
    58101 H8A00 KIA
    58101A4A11 HYUNDAI
    58101A7A00 HYUNDAI
    58101 C8A10 KIA
    58101 C8A60 KIA
    58101 2VA60 KIA
    58101 H9A60 KIA
    58101 H8A55 KIA
    58101 H8A58 KIA
    58101 H8A53 KIA
    S5810 11WA35 KIA
    S5810 11WA05 KIA
    58101Q0A00 HYUNDAI
    58101H6A00 HYUNDAI
    58101 1RA10 HYUNDAI
    58101 4LA00 HYUNDAI
    58101C8A10 HYUNDAI
    58101 1WA05 HYUNDAI
    58101C8A60 HYUNDAI
    58101 1RA00 HYUNDAI
    58101 1RA05 HYUNDAI
    58101 2VA60 HYUNDAI
    58101 1RA01 HYUNDAI
    106400172402 EMGRAND
    58101 1WA35 HYUNDAI
    1064001724 EMGRAND
  • Tillverkare

    Bosch

    Bosch ger hög kvalitet auto ursprungliga kvalitet delar. Många fordonstillverkare förlitar sig på den första installationen på nya fordon Bosch produkter. Samt verkstäder och servicecentra som vill erbjuda sina kunder en mycket hög underhåll och reparationer.

    Bosch bildelar kännetecknas av följande:

    - Hög kvalitet
    - Tillförlitlighet och hållbarhet
    - Innovativ teknik

    Bosch bildelar är konstruerade för hållbarhet och bra när du vill hålla bilen långt i toppskick. Som vindrutetorkare, Accuâ s och Spark är den i särklass mest hållbara på marknaden.

    Bosch gör följande service och underhåll:

    - Torkare
    - Accuâ s
    - Auto Lampor
    - filter
    - Spark
    - Bromsar
    - Bälten

    Vidare är Bosch känt för sina elektriska komponenter av hög kvalitet. Bosch gör nämligen olika sensorer och elektriska tillbehör autoâ s. Alltid ursprungliga kvalitet, så du går tillbaka på vägen med en välbekant känsla.

    Många Bosch produkter vi levererar från vårt eget lager, så att produkterna är oftast levereras inom en © partement dag.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

  • omdömen 5

    • 5 Av: Pieter Klont på 28-04-2026

      -ingen ytterligare förklaring-

    • 5 Av: Tom van Hunnik på 18-04-2026

      Har inte spårat ur än så länge, så de måste vara bra ;)

    • 5 Av: Geertsen på 29-03-2024

      Utmärkta block vad jag beträffar

    • 5 Av: Alexander van der Kleij på 23-11-2023

      Passar perfekt på 2016 Kia Rio!

    • 5 Av: Johan Pape på 30-11-2022

      inte installerat ännu inte installerat ännu

  • Bruksanvisning

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Bälgsats, drivaxel
    Sasic

    Bälgsats, drivaxel

    Specifikationerna inte finns

    178,32 kr

    I lager