Tillbaka till listan
Elring

Packning, avgasgrenrör

Produktnummer: 0681220

Tillverkare kod: 328.170

EAN: 4041248627174

Winprice
Rek. pris: 167,18 kr

92,06 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 21-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    ApplikationFärdiga
    snällPackningar
    Garanti2 år
    Varunummer8484100000

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-023-1237
    AJUSA 13237600
    AUTOGEM MG4014
    BGA MG0114
    Dr.Motor Automotive DRM03284
    86,71 kr
    ELRING 328.170 (denna produkt)
    FA1 411-031
    114,39 kr
    GLASER X59891-01
    KAMOKA 8705123
    TOPRAN 117 011
    VICTOR REINZ 71-42823-00
    97,81 kr
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG1754321
    WILMINK GROUP WG1708848
    WILMINK GROUP WG1248725
    WILMINK GROUP WG1938311
    WILMINK GROUP WG1451389
    WILMINK GROUP WG2441224
    WILMINK GROUP WG1923460
    WILMINK GROUP WG1103893
    WILMINK GROUP WG1194207
    WILMINK GROUP WG1709113
    WILMINK GROUP WG2441225
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    04L 253 039 D AUDI
    04L 253 039 D SEAT
    04L 253 039 D SKODA
    04L 253 039 D VW
    04L 253 039 D CUPRA
    04L 253 039 D VAG
  • Tillverkare

    Elring

    Elring levererar OE leverantör till olika tillverkare. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, Volkswagen och många fler märken är bland de vanliga kunderna. Programmet av Elring innefattar:


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig