Tillbaka till listan
Viktor Reinz

Packning, avgasgrenrör

Produktnummer: 0469184

Tillverkare kod: 71-42823-00

EAN: 4026635086239

97,81 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    ApplikationFärdiga
    snällPackningar
    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-023-1237
    AJUSA 13237600
    AUTOGEM MG4014
    BGA MG0114
    Dr.Motor Automotive DRM03284
    86,71 kr
    ELRING 328.170
    92,06 kr
    FA1 411-031
    114,39 kr
    GLASER X59891-01
    KAMOKA 8705123
    TOPRAN 117 011
    VIKTOR REINZ 71-42823-00 (denna produkt)
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG1708848
    WILMINK GROUP WG1248725
    WILMINK GROUP WG1754321
    WILMINK GROUP WG1938311
    WILMINK GROUP WG1451389
    WILMINK GROUP WG1709113
    WILMINK GROUP WG2441224
    WILMINK GROUP WG1103893
    WILMINK GROUP WG1923460
    WILMINK GROUP WG2441225
    WILMINK GROUP WG1194207
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    04L 253 039 D AUDI
    04L 253 039 D SEAT
    04L 253 039 D SKODA
    04L 253 039 D VW
    04L 253 039 D VAG
  • Tillverkare

    Viktor Reinz
    Som tillverkare av originaldelar och leverantör av reservdelar tillhandahåller Dana innovativa tätningsteknologier av högsta kvalitet under varumärket Victor Reinz®. Alla delar i det omfattande sortimentet uppfyller de höga standarderna för OEM-kvalitet.

    Dana är en global ledare inom att tillhandahålla högteknologisk drivlina, tätning och värmehanteringsteknik som förbättrar effektiviteten och prestandan hos fordon med både konventionella och alternativa energidrivlinor.
    Dana betjänar tre primära marknader - personbilar, kommersiella lastbilar och terrängutrustning

    Nedan följer ett litet urval ur Danas breda sortiment:
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

  • Bruksanvisning

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Bromsok PREMIER
    Ferodo

    Bromsok PREMIER

    Specifikationerna inte finns

    776,72 kr

    I lager
  • Luftfilter S0719 Bosch
    Bosch

    Luftfilter S0719 Bosch

    Specifikationerna inte finns

    Winprice
    Rek. pris: 802,44 kr

    402,77 kr

    I lager
  • Strålkastare Set
    Van Wezel Combideals

    Strålkastare Set

    Specifikationerna inte finns

    2 927,87 kr

    I lager