Vevaxelsensor
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| Antal | 2 |
| Garanti | 2 år |
| Applikation | Metallborr |
| diameter | 2,5 mm |
| total längd | 57 mm |
| Standardisering | DIN 338 |
| EZBase SupplierID | 898 |
| EZBase SupplierName | Techtronic Industries Benelux |
| Arbetslängd | 30 mm |
Förväntat leveransdatum:
08-04-2026
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
installationsplats: front Inre diameter [mm]: 35 Yttre diameter [mm]: 54 bredd (mm): 10 Radial konstruktion: ASW vridrörelse: höger-sväng rörelse Material: ACM (Poly-akrylgummi) Dammskydd: med stofkaplip