Volvo S40 & V50 (Mars 04-Juin 07)
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| Antal | 2 |
| Garanti | 2 år |
| Applikation | Metallborr |
| total längd | 61 mm |
| EZBase SupplierID | 898 |
| EZBase SupplierName | Techtronic Industries Benelux |
| Ø | 3,0 mm |
| borrlängd | 33 mm |
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Vikt (kg): 0,1 Antal produkter: 1 Combi Switch Funktion: Med tvätt funktion Combi Switch Funktion: Med torka tvättfunktion Combi Switch Funktion: Med regnsensor funktion