Kolvringsklämband
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| Antal | 2 |
| Garanti | 2 år |
| Applikation | Metallborr |
| total längd | 49 mm |
| EZBase SupplierID | 898 |
| EZBase SupplierName | Techtronic Industries Benelux |
| Ø | 2,0 mm |
| borrlängd | 24 mm |
Förväntat leveransdatum:
20-05-2026
Säker betalning