armben 182052 FEBI
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| Antal | 2 |
| Garanti | 2 år |
| Applikation | Metallborr |
| total längd | 57 mm |
| EZBase SupplierID | 898 |
| EZBase SupplierName | Techtronic Industries Benelux |
| Ø | 2,5 mm |
| borrlängd | 30 mm |
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Antal tänder: 135 Bredd (mm): 19 Rem, sträng: Med rundade tandprofil
Specifikationerna inte finns