1,5 mm HSS TiN metallborrar 10 st
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| Antal | 1 st |
| Garanti | 2 år |
| Applikation | Metallborr |
| total längd | 151 mm |
| EZBase SupplierID | 898 |
| EZBase SupplierName | Techtronic Industries Benelux |
| Ø | 12,0 mm |
| borrlängd | 101 mm |
Förväntat leveransdatum:
08-04-2026
Säker betalning