Remsträckare, flerspårsrem 19824 FEBI
Tjocklek (i mm): 25 Yttre diameter [mm]: 73 Vikt (kg): 0,54 Antal produkter: 1
Allmän giltighet.
| Antal | 1 st |
| Garanti | 2 år |
| Applikation | Metallborr |
| total längd | 133 mm |
| EZBase SupplierID | 898 |
| EZBase SupplierName | Techtronic Industries Benelux |
| Ø | 10,0 mm |
| borrlängd | 87 mm |
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Säker betalning
Tjocklek (i mm): 25 Yttre diameter [mm]: 73 Vikt (kg): 0,54 Antal produkter: 1
Material: Plast Yttre diameter [mm]: 69,5 Yttre diameter [mm]: 23,5 Vikt (kg): 0,16 Inre diameter [mm]: 10 Antal produkter: 1 Bredd (mm): 26 Bredd (mm): 40 Metod: Mekanisk
Material: Metall Yttre diameter [mm]: 59 Vikt (kg): 0,385 Antal produkter: 1 Bredd (mm): 27
Specifikationerna inte finns