Länkarm, hjulupphängning MEYLE-ORIGINAL Quality 16-16 050 0049
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| spännområde | 9 - 11 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 9 mm |
| Material Typ | Rostfritt stål A2 |
| Förpackad pr | 5 st |
| material aisi | 304 |
| Material Din | W4 - 1,4301 |
| Material fästelement | A2 |
| Maximal diameter | 11 mm |
| Minsta diameter | 9 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
04-04-2026
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
För OE-nummer: 5511625000 Längd (mm): 55 Längd (mm): 35 Inre diameter [mm]: 12 Yttre diameter [mm]: 45