Spännrulle, tandrem ADK87603 Blue Print
kamrem spännare Suzuki
Allmän giltighet.
| spännområde | 8 -12 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 9 mm |
| Förpackad pr | 20 st |
| Förpackningstyp | Normal |
| material aisi | 430 |
| Material Din | W2 - Krom galvaniserad |
| Material fästelement | En430 |
| Maximal diameter | 12 mm |
| Minsta diameter | 8 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
03-06-2026
Säker betalning