Vevstakslager
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| spännområde | 7 -9 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 9 mm |
| Förpackad pr | 5 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| material aisi | Förzinkad |
| Material Din | W1 - Galvaniserad |
| Material fästelement | En430 |
| Maximal diameter | 9 mm |
| Minsta diameter | 7 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
29-04-2026
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
för OE-nummer: 546137F001 Inre diameter [mm]: 24,5
Antal: set Styling: med spoiler