tändkablar ADK81606 Blue Print
tändkabeln set suzuki
Allmän giltighet.
| spännområde | 60 - 80 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 9 mm |
| Förpackad pr | 1 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| material aisi | 430 |
| Material Din | W2 - Krom galvaniserad |
| Material fästelement | En430 |
| Maximal diameter | 80 mm |
| Minsta diameter | 60 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Säker betalning