Sensor, oljetemperatur Made in Italy - OE Equivalent 7.3177 Facet
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| spännområde | 40 - 60 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 9 mm |
| Förpackad pr | 5 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| material aisi | 430 |
| Material Din | W2 - Krom galvaniserad |
| Material fästelement | En430 |
| Maximal diameter | 60 mm |
| Minsta diameter | 40 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
03-06-2026
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Material: Stål Längd (mm): 47,5 Utvändig diameter [mm]: 22,3 Yttergänga [mm]: M12 x 1,5 Monteringsposition: Framaxel Monteringsposition: Bakaxel Vikt (kg): 0,06 Skruvhuvud / mutterprofil: Utan sexsidigt Trådlängd [mm]: 22 Kvalitetsklass: 10,9 Skiftnyckel: 17 Hjulfäste: Konisk sadel F Yta: Galvaniserad Notera serviceinformationen