Switch, fönsteröppnare
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| spännområde | 25 - 40 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 12 mm |
| Förpackad pr | 5 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| material aisi | 430 |
| Material Din | W2 - Krom galvaniserad |
| Material fästelement | En430 |
| Maximal diameter | 40 mm |
| Minsta diameter | 25 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
06-05-2026
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Längd (mm): 33 Tjocklek (i mm): 16 Vikt (kg): 0,015 Antal produkter: 4 Bredd (mm): 28
Specifikationerna inte finns