Spännrulle, aggregatrem VKM 33063 SKF
Diameter (mm): 65 Bredd (mm): 25 Spanrolbediening: Automatisk
Allmän giltighet.
| spännområde | 20 - 32 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 9 mm |
| Förpackad pr | 20 st |
| Förpackningstyp | Normal |
| material aisi | 430 |
| Material Din | W2 - Krom galvaniserad |
| Material fästelement | En430 |
| Maximal diameter | 32 mm |
| Minsta diameter | 20 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
03-06-2026
Säker betalning
Diameter (mm): 65 Bredd (mm): 25 Spanrolbediening: Automatisk
Installationsplats: Framaxel
Diameter (mm): 72 Bredd (mm): 34 Spanrolbediening: Hydraulisk Tilläggsartikel / tilläggsinformation 2: Med bevestigingsmatriaal