Strålkastare höger med blinkande ljus upp till 6/'06 H7+H1 inklusive ställdon 5307964 Van Wezel
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| spännområde | 13 - 15 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 9 mm |
| Förpackad pr | 5 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| material aisi | Förzinkad |
| Material Din | W1 - Galvaniserad |
| Material fästelement | En430 |
| Maximal diameter | 15 mm |
| Minsta diameter | 13 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Diameter (mm): 70 Bredd (mm): 28 Spanrolbediening: Automatisk