Vevtapp / vetilllyftare
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| spännområde | 12 - 14 mm |
| Garanti | 2 år |
| bandbredd | 9 mm |
| Förpackad pr | 5 st |
| Förpackningstyp | Liten |
| material aisi | Förzinkad |
| Material Din | W1 - Galvaniserad |
| Material fästelement | En430 |
| Maximal diameter | 14 mm |
| Minsta diameter | 12 mm |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
i övermorgon
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns
Vikt (kg): 4,43 Erforderligt antal stycken: 1 Färg: Grön Observera serviceinformation Innehåll [liter]: 5