Vindrutetorkarmotor
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| Applikation | Universell |
| Garanti | 2 år |
| vikt | 110 gram |
| längd | 140 mm |
| spänning | 24V |
| Applikation | Tvåtonigt horn |
| kännemärke | Cee-Ece-Onu |
| Ljudnivå | 116 dB |
| Frekvens hög | 440 Hz + -- 5% |
| Frekvens låg | 400 Hz + -- 5% |
| Strömförbrukning | 66 Watt |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
08-04-2026
Säker betalning