Packningssats, topplock 02-10018-02 Viktor Reinz
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
eller .
| Garanti | 2 år |
| vikt | 310 gram |
| spänning | 24V |
| Applikation | Monohorn |
| kännemärke | Cee-Ece |
| diameter | 90 mm |
| Ljudnivå | 112 db |
| Frekvens hög | 450 Hz + -- 5% |
| Frekvens låg | 345 Hz + -- 5% |
| Strömförbrukning | 50 Watt |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
04-06-2026
bra produkt till ett bra pris !!
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
12 Volt mono horn med svart grill (2 stycken) vattentät
Ljudnivå: 112 dB (+ -) Frekvens: Hög: 450 Hz + - 5% Frequnetie: Låg: 345 Hz + - 5% Ström effekt: 50-100 Watt Vikt: 310-620 gram Diameter: 90 mm. Mark: Cee-Ece