Motormontering 17953 FEBI
Installationsplats: Höger fram Vikt (kg): 1,119 Antal produkter: 1 Monteringsmetod: Hydro Bearing
Allmän giltighet.
eller .
| Applikation | Universell |
| Garanti | 2 år |
| vikt | 590 gram |
| spänning | 12V |
| Applikation | Tvåtonigt horn |
| Ljudnivå | 112 db |
| Frekvens hög | 495 Hz +/- 5% |
| Frekvens låg | 405 Hz +/- 5% |
| Strömförbrukning | 108 Watt |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
04-05-2026
Säker betalning
Installationsplats: Höger fram Vikt (kg): 1,119 Antal produkter: 1 Monteringsmetod: Hydro Bearing
Vikt (kg): 0,52 Antal produkter: 1 Bredd (mm): 17 Observera att tjänsteinformationen Antal tänder: 111
Specifikationerna inte finns
metod: hydraulisk vänster / höger styrning: för fordon med vänsterstyrda Artikel typ: Wheelhouse (pris plus deposition i.v.m. tillbaka gamla styrhytten.)