Frihjulskoppling, generator 535 0031 10 Ina
Specifikationerna inte finns
Allmän giltighet.
| Applikation | Universell |
| Material | Förkromad metall |
| Garanti | 2 år |
| vikt | 1020 gram |
| spänning | 12V |
| Applikation | Tvåtonigt horn |
| Ljudnivå | 117 db |
| Frekvens hög | 735 Hz +/- 5% |
| Frekvens låg | 600 Hz +/- 5% |
| Strömförbrukning | 240 watt |
Allmän giltighet.
Förväntat leveransdatum:
04-04-2026
Säker betalning
Specifikationerna inte finns
Tjocklek (i mm): 55 Yttre diameter [mm]: 36 Monteringsläge: Under Installationsplats: Front Installationsplats: Framaxel vänster och höger Vikt (kg): 0,15 Inre diameter [mm]: 12 Antal produkter: 2 Monteringsmetod: gummi metall lager
Specifikationerna inte finns
Specifikationerna inte finns