Tillbaka till listan
Bosch

Impulsgivare, vevaxel DG Bosch

5 5/5 (4 omdömen)

  • Impulsgivare, vevaxel DG Bosch
  • Impulsgivare, vevaxel DG Bosch, miniatyr 2
  • Impulsgivare, vevaxel DG Bosch, miniatyr 3
  • Impulsgivare, vevaxel DG Bosch, miniatyr 4
  • Impulsgivare, vevaxel DG Bosch, miniatyr 5
  • Impulsgivare, vevaxel DG Bosch, miniatyr 6
  • Impulsgivare, vevaxel DG Bosch, miniatyr 7

Produktnummer: 0762808

Tillverkare kod: DG

EAN: 4047024267282

Winprice
Rek. pris: 406,79 kr

275,58 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom en dag
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-42-061-1106
    AIC 53238
    AIC 51711
    ASAM 30673
    ASAM 30979
    ASAM 30482
    ATOMTEC CSS1S018
    AUTEX 903103
    AUTLOG AS4124
    AUTOTEAM L3047
    Autopumps UK ACS1038
    BBR Automotive 001-10-21229
    BBT CSS1532
    BLUE PRINT ADN17259
    136,04 kr
    BOSCH DG (denna produkt)
    BOUGICORD 144445
    BOUGICORD 144455
    BREMI 60313
    CASCO CSN71C01AS
    CASCO CSN71C01GS
    DELPHI SS10802
    125,49 kr
    DIPASPORT INJCS081N
    DIPASPORT INJCS031N
    DIPASPORT INJCS109N
    ERA 550467
    ERA 550024
    ERA 550467A
    ERA 550024A
    ERA 550841A
    ESEN SKV 17SKV282
    FAE 79215
    FEBI BILSTEIN 22891
    131,51 kr
    FISPA 83.047
    FISPA 83.047A2
    GAUSS GS8384
    GEBE 9 1128 1
    HELLA 6PU 009 163-641
    337,00 kr
    HELLA 6PU 009 163-651
    224,40 kr
    HERTH+BUSS ELPARTS 70610026
    HITACHI 2508117
    HOFFER 7517175
    HOFFER 7517175E
    IPD 40-2098
    ITAB AUTOMOTIVE A1074C10AV
    JPN 75E1148-JPN
    KAMOKA 109007
    KAVO PARTS ECR-6506
    154,02 kr
    KAVO PARTS ECR-6516
    KAWE 8855 25102
    KRAFT AUTOMOTIVE 8805040
    LEMARK LCS327
    LEMARK LCS207
    LEMARK LCS327K
    LUCAS SEB439
    LUCAS SEB1364
    LUCAS SEB1241
    MAGNETI MARELLI 064848163010
    161,83 kr
    MAGNETI MARELLI 064848194010
    80,51 kr
    MAXGEAR 24-0071
    MAXGEAR 24-0044
    MEAT & DORIA 87175
    MEAT & DORIA 87175E
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    METZGER 0902015
    METZGER 0902182
    METZGER 0902225
    MEYLE 16-14 899 0006
    185,06 kr
    MI.R.A. 27/6345
    MJA ME21438
    MJA ME21230
    MJA ME21015
    MOTAQUIP VRC131
    MOTAQUIP LVRC553
    MOTAQUIP LVRC430
    MOTIVE CPS4037
    MOTORAD 1KR521
    MTE-THOMSON 70509
    MTR 12176085
    NPS N578N06
    NRF 755016
    NTK 81178
    279,96 kr
    NTK 81175
    358,45 kr
    NTY ECP-RE-000
    OPEN PARTS CKP1014.00
    OSSCA 09677
    QUINTON HAZELL XREV314
    RIDEX 833C0035
    SEIM CP307
    SEIM CP11
    SIDAT 83.047
    SIDAT 83.047A2
    SPJ 2SC0033
    SPJ 2SC0118
    SPJ 2SC0052
    STANDARD 18936
    STANDARD 19086K
    STANDARD 19086
    STARK SKCPS-0360034
    STELLOX 06-00003-SX
    SWAG 60 92 2891
    TOPRAN 700 758
    TRICLO 435753
    TRISCAN 8855 25102
    VALEO 254016
    128,95 kr
    VDO S119915001Z
    343,55 kr
    VDO A2C59513358Z
    271,05 kr
    VDO 2803550196302
    243,79 kr
    VEMO V46-72-0114
    VEMO V46-72-0011
    WAGNER CRS00035
    WAI CRK9017
    WAI CRK9047
    WAI CRK9002
    WALKER PRODUCTS 235-2136
    WALKER PRODUCTS 235-2147
    WILMINK GROUP WG1032845
    WILMINK GROUP WG1499455
    WILMINK GROUP WG1032839
    WILMINK GROUP WG1015184
    WILMINK GROUP WG1791738
    WILMINK GROUP WG2601760
    WILMINK GROUP WG2590862
    XEVO XCS6023
    XEVO XCS6010
    ZentParts Z04607
  • Tillämplighet

    NISSAN
    KUBISTAR Skåp
    KUBISTAR Skåp (X76) | 08.2003-10.2009 1.2 - 1149ccm, 60pk, 44kw - D7F 764
    KUBISTAR Skåp (X76) | 08.2003-10.2009 1.2 16V - 1149ccm, 75pk, 55kw - D4F 712
    KUBISTAR Skåp (X76) | 08.2003-10.2009 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55kw - K7J 700
    RENAULT
    KANGOO /
    KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) | 02.2008-??? 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) - 1598ccm, 87pk, 64kw - K7M 750
    KANGOO Express
    KANGOO Express (FW0/1_) | 02.2008-??? 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) - 1598ccm, 87pk, 64kw - K7M 750
    THALIA I
    THALIA I (LB_) | 03.1998-02.2009 1.6 - 1598ccm, 90pk, 66kw - K7M 746
  • Originalnummer

    2379800Q0A NISSAN
    2379800Q0B NISSAN
    60 01 548 175 RENAULT
    77 00 101 969 RENAULT
    82 00 396 919 RENAULT
    82 00 436 025 RENAULT
    82 00 643 171 RENAULT
    60 01 548 175 DACIA
    82 00 436 025 DACIA
    82 00 643 171 DACIA
    2379800QAD NISSAN
    2379800QAC NISSAN
  • Tillverkare

    Bosch

    Bosch ger hög kvalitet auto ursprungliga kvalitet delar. Många fordonstillverkare förlitar sig på den första installationen på nya fordon Bosch produkter. Samt verkstäder och servicecentra som vill erbjuda sina kunder en mycket hög underhåll och reparationer.

    Bosch bildelar kännetecknas av följande:

    - Hög kvalitet
    - Tillförlitlighet och hållbarhet
    - Innovativ teknik

    Bosch bildelar är konstruerade för hållbarhet och bra när du vill hålla bilen långt i toppskick. Som vindrutetorkare, Accuâ s och Spark är den i särklass mest hållbara på marknaden.

    Bosch gör följande service och underhåll:

    - Torkare
    - Accuâ s
    - Auto Lampor
    - filter
    - Spark
    - Bromsar
    - Bälten

    Vidare är Bosch känt för sina elektriska komponenter av hög kvalitet. Bosch gör nämligen olika sensorer och elektriska tillbehör autoâ s. Alltid ursprungliga kvalitet, så du går tillbaka på vägen med en välbekant känsla.

    Många Bosch produkter vi levererar från vårt eget lager, så att produkterna är oftast levereras inom en © partement dag.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

  • omdömen 4

    • 5 Av: peter schaap på 21-12-2021

      perfekt leverans och snabbt snabbt snabbt

    • 5 Av: A.Marien på 22-04-2021

      Perfekt leverans. Bra produkt

    • 5 Av: adriaan verkroost på 15-10-2020

      bil kör som vanligt ....

    • 5 Av: Godlewski på 22-02-2020

      Väl fungerande Bosch-vevaxelsensor.

Säker betalning

Tidigare sett av dig