Tillbaka till listan
Bosch

Impulsgivare, vevaxel DG-6-K Bosch

  • Impulsgivare, vevaxel DG-6-K Bosch
  • Impulsgivare, vevaxel DG-6-K Bosch, miniatyr 2
  • Impulsgivare, vevaxel DG-6-K Bosch, miniatyr 3
  • Impulsgivare, vevaxel DG-6-K Bosch, miniatyr 4
  • Impulsgivare, vevaxel DG-6-K Bosch, miniatyr 5
  • Impulsgivare, vevaxel DG-6-K Bosch, miniatyr 6

Produktnummer: 0763379

Tillverkare kod: DG-6-K

EAN: 4047024201309

Winprice
Rek. pris: 764,83 kr

468,02 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 26-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AIC 51609
    ASAM 99981
    AUTLOG AS4195
    AUTOTEAM L3322
    Alfa e-Parts AF05363
    Autopumps UK ACS1008
    BOGAP A6115116
    BOSCH DG-6-K (denna produkt)
    BOUGICORD 303053
    BREMI 60191
    BSG BSG 90-840-080
    CALORSTAT by Vernet CS0359
    CASCO CSN73C29AS
    CASCO CSN73C29GS
    CAUTEX 770042
    DELPHI SS10930
    216,66 kr
    DIPASPORT INJCS004N
    EPS 1.953.267
    402,61 kr
    ERA 550671
    ERA 550671A
    ESEN SKV 17SKV265
    Einparts Automotive EPS2159
    FACET 9.0267
    286,57 kr
    FAE 79059
    FARE SA 26621
    FEBI BILSTEIN 24446
    255,89 kr
    FISPA 83.322
    FISPA 83.148
    GEBE 9 1909 1
    HELLA 6PU 009 146-391
    868,27 kr
    HERTH+BUSS ELPARTS 70610068
    HOFFER 7517301
    HOFFER 7517183
    JP GROUP 1193701400
    KAMOKA 109005
    KAWE 8855 29103
    KW 453 267
    LEMARK LCS168
    LUCAS SEB869
    LUCAS SEB9565
    MAGNETI MARELLI 064848049010
    182,68 kr
    MAGNETI MARELLI 064848017010
    MAXGEAR 24-0104
    MEAT & DORIA 87301
    MEAT & DORIA 87183
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    METZGER 0902090
    MEYLE 114 899 0005
    416,32 kr
    MJA ME21238
    MOBILETRON CS-E172
    MOTAQUIP LVRC504
    MOTIVE CPS4007
    MOTORAD 1KR172
    MTE-THOMSON 70531
    Metalcaucho 50065
    NRF 755012
    200,82 kr
    NTK 81185
    NTY ECP-AU-021
    OPEN PARTS CKP1058.00
    OSSCA 02882
    PLYOM P770042
    PREXAparts P101085
    PREXAparts P151661
    QUINTON HAZELL XREV332
    RIDEX 833C0034
    SIDAT 83.322
    SIDAT 83.148
    SPJ 2SC0018
    STANDARD 18884
    STARK SKCPS-0360033
    STC T450065
    STELLOX 06-00007-SX
    SWAG 32 92 4446
    TOPRAN 111 379
    TRISCAN 8855 29103
    VALEO 254026
    207,94 kr
    VDO 2803550373302
    VEMO V10-72-0967
    WAGNER CRS00238
    WAI CRK9024
    WALKER PRODUCTS 235-1108
    WILMINK GROUP WG1499510
    WILMINK GROUP WG1791745
    WILMINK GROUP WG2590973
    WILMINK GROUP WG2601756
    WILMINK GROUP WG1015187
    WILMINK GROUP WG2651851
    XEVO XCS6058
    ZentParts Z04624
    goCORE GCH330352
    vika 99060093301
  • Tillämplighet

    AUDI
    A4 B5
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - AEB, ANB, APU, ARK, AWT, ATW
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), 156 C.046, AFB, AKN, AGL, AGX, AHD, AGK, L1G, KW, AGB, AZB
    A4 B5 (8D2) | 11.1994-09.2001 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), 156 C.046, AFB, AKN, AGL, AGX, AHD, AGK, L1G, KW, AGB, AZB
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE, APQ,
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, ABC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE,
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), 156 C.046, AF, AFB, AKN, AGL, AGX, AHD, AGK, L1G, KW, AGB, AZB, OM 611.960, ACD
    A4 B5 Avant (8D5) | 11.1994-09.2001 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), 156 C.046, AF, AFB, AKN, AGL, AGX, AHD, AGK, L1G, KW, AGB, AZB, OM 611.960, ACD
    A4 B6
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.8 T - 1781ccm, 170pk, 125kw - AMB
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AVJ
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.8 T - 1781ccm, 190pk, 140kw - BEX
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.8 T - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.8 T quattro - 1781ccm, 170pk, 125kw - AMB, AWM
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - AVJ
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.8 T quattro - 1781ccm, 190pk, 140kw - BEX
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 1.8 T quattro - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 2.5 TDI - 2496ccm, 155pk, 114kw - AYM
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BCZ, BDG, BFC
    A4 B6 (8E2) | 11.2000-12.2004 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE, BAU, BDH
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AVJ
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 1.8 T - 1781ccm, 190pk, 140kw - BEX
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 1.8 T - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 1.8 T quattro - 1781ccm, 170pk, 125kw - AMB
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - AVJ
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 1.8 T quattro - 1781ccm, 190pk, 140kw - BEX
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 1.8 T quattro - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 2.5 TDI - 2496ccm, 155pk, 114kw - AYM
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BCZ, BDG, BFC
    A4 B6 Avant (8E5) | 04.2001-12.2004 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE, BAU, BDH
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 1.8 T - 1781ccm, 170pk, 125kw - AMB
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 1.8 T - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 1.8 T quattro - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    A4 B6 Cabriolet (8H7) | 04.2002-12.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BCZ, BDG, BFC
    A4 B7
    A4 B7 (8EC) | 11.2004-06.2008 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    A4 B7 (8EC) | 11.2004-06.2008 1.8 T - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B7 (8EC) | 11.2004-06.2008 1.8 T quattro - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B7 (8EC) | 11.2004-06.2008 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    A4 B7 (8EC) | 11.2004-06.2008 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BDG
    A4 B7 Avant (8ED) | 11.2004-06.2008 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    A4 B7 Avant (8ED) | 11.2004-06.2008 1.8 T - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B7 Avant (8ED) | 11.2004-06.2008 1.8 T quattro - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A4 B7 Avant (8ED) | 11.2004-06.2008 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    A4 B7 Avant (8ED) | 11.2004-06.2008 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BDG
    A4 B7 Cabriolet (8HE) | 11.2005-03.2009 1.8 T - 1781ccm, 163pk, 120kw - BFB
    A6 C5
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, 4A-FE, HEE, BP, 8140.47R, 8140.67,
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - AR 30502, AR 30587, AR 30550, AR 61101, AR 06202, VM 81 A, AR 67101, AR 06416, FUAA, N55 B30 A, NGA
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE, BAU, BDH
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - AR 30502, AR 30587, AR 30550, AR 61101, AR 06202, VM 81 A, AR 67101, AR 06416, FUAA, N55 B30 A, NGA
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 155pk, 114kw - AYM
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BCZ, BDG, BFC
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE, BAU, BDH
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 150pk, 110kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.7 T - 2671ccm, 230pk, 169kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), D9B (XUD9A/U), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9
    A6 C5 (4B2, 4B4) | 01.1997-01.2005 2.7 T quattro - 2671ccm, 230pk, 169kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), D9B (XUD9A/U), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP)
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 1.8 T quattro - 1781ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP)
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE, BAU, BDH
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 155pk, 114kw - AYM
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BCZ, BDG, BFC
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP)
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE, BAU, BDH
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 150pk, 110kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9A), NFZ (TU5JP)
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.7 T - 2671ccm, 230pk, 169kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), D9B (XUD9A/U), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9
    A6 C5 Avant (4B5, 4B6) | 12.1997-01.2005 2.7 T quattro - 2671ccm, 230pk, 169kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), D9B (XUD9A/U), DHY (XUD9TE/Y), KFX (TU3JP), LFZ (XU7JP), DJY (XUD9
    A8 D2
    A8 D2 (4D2, 4D8) | 03.1994-09.2002 2.5 TDI - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE
    A8 D2 (4D2, 4D8) | 03.1994-09.2002 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, 4A-FE, HEE, BP, 8140.47R, 8140.67,
    A8 D2 (4D2, 4D8) | 03.1994-09.2002 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE
    A8 D2 (4D2, 4D8) | 03.1994-09.2002 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 150pk, 110kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    A8 D2 (4D2, 4D8) | 03.1994-09.2002 2.8 - 2771ccm, 193pk, 142kw - M51 D25 (256T1), 16 K4F, OM 604.910, M 111.920, M 111.921, RFM, RFN, N47 D20 C, 2L, P8C (XUD11BTE),
    A8 D2 (4D2, 4D8) | 03.1994-09.2002 2.8 quattro - 2771ccm, 193pk, 142kw - M51 D25 (256T1), 16 K4F, OM 604.910, M 111.920, M 111.921, RFM, RFN, N47 D20 C, 2L, P8C (XUD11BTE),
    ALLROAD C5
    ALLROAD C5 (4BH) | 05.2000-08.2005 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 180pk, 132kw - AKE, BAU
    ALLROAD C5 (4BH) | 05.2000-08.2005 2.5 TDI quattro - 2496ccm, 163pk, 120kw - BCZ
    SEAT
    EXEO
    EXEO (3R2) | 12.2008-05.2013 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    EXEO (3R2) | 12.2008-05.2013 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - CFMA
    EXEO ST
    EXEO ST (3R5) | 05.2009-05.2013 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    EXEO ST (3R5) | 05.2009-05.2013 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - CFMA
    TOLEDO II
    TOLEDO II (1M2) | 10.1998-05.2006 2.3 V5 - 2324ccm, 150pk, 110kw - AGZ
    SKODA
    SUPERB I
    SUPERB I (3U4) | 12.2001-03.2008 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110kw - AWT
    SUPERB I (3U4) | 12.2001-03.2008 2.5 TDI - 2496ccm, 155pk, 114kw - AYM
    SUPERB I (3U4) | 12.2001-03.2008 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BDG
    VOLKSWAGEN
    BORA I
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 2.3 V5 - 2324ccm, 150pk, 110kw - AGZ
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 150pk, 110kw - AGZ
    BORA Variant
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 2.3 V5 - 2324ccm, 150pk, 110kw - AGZ
    BORA Variant (1J6) | 05.1999-05.2005 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 150pk, 110kw - AGZ
    GOLF IV
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 2.3 V5 - 2324ccm, 150pk, 110kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 150pk, 110kw - AGZ
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 2.3 V5 - 2324ccm, 150pk, 110kw - AGZ
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 150pk, 110kw - AGZ
    PASSAT B5
    PASSAT B5 (3B2) | 08.1996-11.2000 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - AFB, AKN
    PASSAT B5 (3B2) | 08.1996-11.2000 2.5 TDI Syncro/4motion - 2496ccm, 150pk, 110kw - AFB, AKN
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 05.1997-11.2000 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - AFB, AKN
    PASSAT B5 Variant (3B5) | 05.1997-11.2000 2.5 TDI Syncro/4motion - 2496ccm, 150pk, 110kw - AFB, AKN
    PASSAT B5.5
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 1.8 T - 1781ccm, 170pk, 125kw - AWM
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 1.8 T 20V - 1781ccm, 150pk, 110kw - AWT
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.3 V5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AZX
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125kw - AZX
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - AKN
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BDG
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.5 TDI 4motion - 2496ccm, 150pk, 110kw - AFB, AKN
    PASSAT B5.5 (3B3) | 10.2000-11.2005 2.5 TDI 4motion - 2496ccm, 180pk, 132kw - BAU, BDH
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75kw - ALZ
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 1.8 T - 1781ccm, 170pk, 125kw - AWM
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 1.8 T 20V - 1781ccm, 150pk, 110kw - AWT
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96kw - ALT
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.3 VR5 - 2324ccm, 170pk, 125kw - AZX
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.3 VR5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125kw - AZX
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110kw - AKN
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120kw - BDG
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.5 TDI 4motion - 2496ccm, 150pk, 110kw - AKN
    PASSAT B5.5 Variant (3B6) | 10.2000-08.2005 2.5 TDI 4motion - 2496ccm, 180pk, 132kw - BAU, BDH
  • Originalnummer

    071957147 AUDI
    078 906 433 A AUDI
    078 906 433 A SEAT
    078 906 433 A SKODA
    078 906 433 A VW
    071957147 SEAT
    071957147 VW
    071957147 SKODA
  • Tillverkare

    Bosch

    Bosch ger hög kvalitet auto ursprungliga kvalitet delar. Många fordonstillverkare förlitar sig på den första installationen på nya fordon Bosch produkter. Samt verkstäder och servicecentra som vill erbjuda sina kunder en mycket hög underhåll och reparationer.

    Bosch bildelar kännetecknas av följande:

    - Hög kvalitet
    - Tillförlitlighet och hållbarhet
    - Innovativ teknik

    Bosch bildelar är konstruerade för hållbarhet och bra när du vill hålla bilen långt i toppskick. Som vindrutetorkare, Accuâ s och Spark är den i särklass mest hållbara på marknaden.

    Bosch gör följande service och underhåll:

    - Torkare
    - Accuâ s
    - Auto Lampor
    - filter
    - Spark
    - Bromsar
    - Bälten

    Vidare är Bosch känt för sina elektriska komponenter av hög kvalitet. Bosch gör nämligen olika sensorer och elektriska tillbehör autoâ s. Alltid ursprungliga kvalitet, så du går tillbaka på vägen med en välbekant känsla.

    Många Bosch produkter vi levererar från vårt eget lager, så att produkterna är oftast levereras inom en © partement dag.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    26-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig