Tillbaka till listan
DAYCO

Remskiva, vevaxel

5 5/5 (2 omdömen)

  • Remskiva, vevaxel
  • Remskiva, vevaxel, miniatyr 2
  • Remskiva, vevaxel, miniatyr 3

Produktnummer: 1214050

Tillverkare kod: DPV1029

EAN: 8021787002881

308,55 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 31-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Remskive-Ø [mm]150,0
    Garanti2 år
    Höjd 1 (mm)38,0
    Vikt (kg]1,5

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    3RG 10219
    3RG 10212
    3RG 10218
    A.Z. Meisterteile AZMT-20-032-1045
    AUTEX 658029
    AUTOKIT 03.90069
    AUTOMEGA 130091110
    BBR Automotive 027-30-10634
    BBR Automotive 027-30-09366
    BGA DP1176
    BIRTH 82526
    BOGAP P1213102
    BSG BSG 70-170-018
    BSG BSG 70-170-014
    BTA E6P0002BTA
    CONTITECH VD1100
    646,05 kr
    CORAM OPK212059
    CORAM ODP212059
    CORTECO 80000931
    DA SILVA PL8291
    DAYCO DPV1029 (denna produkt)
    DOLZ CVD051
    DOLZ CVD050
    FAI AutoParts FVD1012
    FEBI BILSTEIN 36886
    621,11 kr
    FEBI BILSTEIN 36311
    417,87 kr
    FEBI BILSTEIN 36878
    599,54 kr
    FEBI BILSTEIN 36350
    540,34 kr
    FRECCIA PUL11-123
    GATES TVD1055
    508,02 kr
    GATES TVD1056
    562,76 kr
    GGT VDPA051
    GGT VDPA050
    GOOM CP-0141
    GT Automotive GT1340048K
    GT Automotive GT1340021K
    HART 348 217
    HUTCHINSON DP019
    IAP QUALITY PARTS 132-52031
    IJS GROUP 17-1059
    INA 544 0145 10
    550,32 kr
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    IPD 15-7024
    KAMOKA RW019
    LUCAS LPD0053
    MALÒ 658044
    MAPCO 43362
    MAXGEAR 30-0070
    METZGER 6400017
    MI.R.A. 17/2802
    NPS P815A03
    NTY RKP-PE-003
    OPEN PARTS ACD4020.00
    OPTIMAL F7-8009
    OPTIMAL F8-6394
    ORIGINAL IMPERIUM 10197
    QUINTON HAZELL QCD62
    RIDEX 3213B0080
    RUVILLE 520120
    SASIC 2150001
    SKF VKM 93316
    422,53 kr
    SNR DPF359.01K1
    STARK SKBPC-0640080
    STELLOX 20-01019-SX
    SWAG 62 93 6886
    SWAG 62 93 6350
    SWAG 62 93 6878
    SWAG 62 93 6311
    Saleri SIL D2120
    TOPRAN 721 032
    TRICLO 421216
    TRISCAN 8643 28006
    TRISCAN 8643 10009
    UCEL 3004
    VAICO V22-0163
    VEMA 530042
    WILMINK GROUP WG1152594
    WILMINK GROUP WG2098980
    WILMINK GROUP WG1760951
    WILMINK GROUP WG2006452
    WILMINK GROUP WG1084329
    WILMINK GROUP WG2071399
  • Tillämplighet

    CITROEN
    BERLINGO /
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.4 bivalent - 1360ccm, 65pk, 48kw - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) - 1360ccm, 75pk, 55kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), AEY, 20 T4H, 14 K4F,
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Minivan (MF_, GJK_, GFK_) | 07.1996-12.2011 1.6 16V (MFNFU) - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.4 bivalent - 1360ccm, 65pk, 48kw - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.4 i (MBKFX, MBKFW) - 1360ccm, 75pk, 55kw - 1Y, 1F, X 16 SZR, AEX, APQ, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), D9B (XUD9A), NFZ (T
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Skåpbil/minivan (M_) | 07.1996-12.2011 1.6 16V - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    BERLINGO MULTISPACE
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 04.2008-04.2021 1.6 - 1587ccm, 90pk, 66kw - NFR (TU5JP4B)
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 04.2008-04.2021 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    BERLINGO Skåpbil/minivan
    BERLINGO Skåpbil/minivan (B9) | 04.2008-04.2021 1.6 - 1587ccm, 90pk, 66kw - NFR (TU5JP4B)
    BERLINGO Skåpbil/minivan (B9) | 04.2008-04.2021 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C2
    C2 (JM_) | 07.2003-09.2012 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1JP), HFX (TU1A)
    C2 (JM_) | 07.2003-09.2012 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFV (TU3JP)
    C2 (JM_) | 07.2003-09.2012 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3JP), KFV (TU3A)
    C2 (JM_) | 07.2003-09.2012 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C2 (JM_) | 07.2003-09.2012 1.6 VTS - 1587ccm, 122pk, 90kw - NFS (TU5JP4S)
    C2 ENTERPRISE
    C2 ENTERPRISE (JG_) | 11.2003-12.2009 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1JP), HFX (TU1A)
    C3 I
    C3 I (FC_, FN_) | 02.2002-12.2010 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1JP), HFX (TU1A)
    C3 I (FC_, FN_) | 02.2002-12.2010 1.1 LPG - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1A)
    C3 I (FC_, FN_) | 02.2002-12.2010 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    C3 I (FC_, FN_) | 02.2002-12.2010 1.4 BiFuel - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3JP)
    C3 I (FC_, FN_) | 02.2002-12.2010 1.4 i - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3JP), KFV (TU3A)
    C3 I (FC_, FN_) | 02.2002-12.2010 1.4 i Bivalent - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3JP)
    C3 I (FC_, FN_) | 02.2002-12.2010 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C3 I (FC_, FN_) | 02.2002-12.2010 1.6 16V - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    C3 II
    C3 II (SC_) | 11.2009-12.2017 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1A), HFV (TU1A)
    C3 II (SC_) | 11.2009-12.2017 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFT (TU3A), KFT (TU3AE5), K6E (TU3A)
    C3 III
    C3 III (SX) | 09.2016-05.2018 1.6 VTi (SXNFPT) - 1587ccm, 116pk, 85kw - NFP (EC5)
    C3 Pluriel
    C3 Pluriel (HB_) | 05.2003-??? 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFV (TU3A)
    C3 Pluriel (HB_) | 05.2003-??? 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3JP), KFV (TU3A)
    C3 Pluriel (HB_) | 05.2003-??? 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C4 Coupé
    C4 Coupé (LA_) | 11.2004-07.2011 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    C4 Coupé (LA_) | 11.2004-07.2011 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C4 I
    C4 I (LC_) | 11.2004-11.2012 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    C4 I (LC_) | 11.2004-11.2012 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C4 I (LC_) | 11.2004-11.2012 1.6 16V Bio-Flex - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C4 I Sedan | 07.2006-11.2012 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    C-ELYSEE
    C-ELYSEE (DD_) | 11.2012-01.2017 1.6 VTi 115 (DDNFP0, DDNFP6, DDNFP9) - 1587ccm, 115pk, 85kw - NFP (EC5)
    NEMO Minivan
    NEMO Minivan | 04.2009-??? 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3A), KFT (TU3AE5)
    NEMO Skåpbil/minivan
    NEMO Skåpbil/minivan (AA_) | 02.2008-??? 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3A), KFT (TU3AE5)
    XSARA
    XSARA (N1) | 04.1997-03.2005 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    XSARA (N1) | 04.1997-03.2005 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA Break
    XSARA Break (N2) | 10.1997-08.2005 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55kw - S14 B23 (234EA), H, 161A (XUD7), KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), 156 C.046, 176 B2.000, 176 A5.000, X 16
    XSARA Break (N2) | 10.1997-08.2005 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA Coupé
    XSARA Coupé (N0) | 01.1998-03.2005 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    XSARA Coupé (N0) | 01.1998-03.2005 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA PICASSO
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 - 1587ccm, 95pk, 70kw - NFV (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 - 1587ccm, 88pk, 65kw - NFZ (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 - 1587ccm, 91pk, 67kw - NFZ (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 16V - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    XSARA PICASSO (N68) | 12.1999-06.2012 1.6 Chrono - 1587ccm, 101pk, 74kw - NFV (TU5JP)
    XSARA Skåp
    XSARA Skåp / kombi | 06.1999-08.2005 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP)
    XSARA Skåpbil/halvkombi
    XSARA Skåpbil/halvkombi (N3_) | 05.1998-03.2005 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFX (TU3JP)
    FIAT
    FIORINO Skåpbil/minivan
    FIORINO Skåpbil/minivan (225_) | 11.2007-12.2012 1.4 (225BXA1A, 225BXF1A) - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFT, KFV
    QUBO
    QUBO (225_) | 02.2008-??? 1.4 (225AXA1A) - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFT, KFV
    PEUGEOT
    1007
    1007 (KM_) | 04.2005-??? 1.4 - 1360ccm, 75pk, 54kw - KFV (TU3JP), KFV (TU3A)
    1007 (KM_) | 04.2005-??? 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    1007 (KM_) | 04.2005-??? 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    206+
    206+ (2L_, 2M_) | 01.2009-08.2013 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - HFX (TU1A)
    206+ (2L_, 2M_) | 01.2009-08.2013 1.4 i - 1360ccm, 73pk, 54kw - 169 A4.000, 1NR-FE, A 17 DTJ, A 17 DTR, C 30 LE, 350 A1.000, 852 750, J7T 780, BAZ (XU5CP), 4G92 (S
    206+ (2L_, 2M_) | 01.2009-08.2013 1.4 i (2LKFWA, 2MKFWA) - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3A)
    207
    207 (WA_, WC_) | 02.2006-12.2015 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFT (TU3A), KFV (TU3A), KFT (TU3AE5)
    207 (WA_, WC_) | 02.2006-12.2015 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFV (TU3A), KFW (TU3A)
    207 (WA_, WC_) | 02.2006-12.2015 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    207 (WA_, WC_) | 02.2006-12.2015 1.4 BiFuel - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3A)
    207 (WA_, WC_) | 02.2006-12.2015 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    207 Sedan
    207 Sedan | 12.2007-12.2012 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFT (TU3A), KFV (TU3A)
    207 Skåpbil/halvkombi
    207 Skåpbil/halvkombi (WA_, WC_) | 04.2006-03.2013 1.4 - 1360ccm, 74pk, 54kw - KFV (TU3A)
    207 SW
    207 SW (WK_) | 02.2007-12.2013 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3A), KFT (TU3AE5)
    207 SW (WK_) | 02.2007-12.2013 1.4 LPG - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3A)
    208 II
    208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) | 06.2019-??? 1.6 VTi 115 (UWNFPW, UWNFJW) - 1587ccm, 116pk, 85kw - NFJ (EC5F), NFP (EC5F)
    301
    301 (DD_) | 11.2012-??? 1.6 VTi 115 (DDNFP0, DDNFP9, DDNFP6, DDNFPT) - 1587ccm, 115pk, 85kw - NFP (EC5), NFP (EC5F)
    307
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.6 - 1587ccm, 110pk, 81kw - NFU (TU5JP4)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 (3A/C) | 08.2000-12.2012 1.6 Flex - 1587ccm, 113pk, 83kw - N6A (TU5JP4)
    307 Break
    307 Break (3E) | 03.2002-12.2009 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    307 Break (3E) | 03.2002-12.2009 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    307 Break (3E) | 03.2002-12.2009 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 Break (3E) | 03.2002-12.2009 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 CC
    307 CC (3B) | 03.2003-04.2009 1.6 16V - 1587ccm, 110pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 SW
    307 SW (3H) | 03.2002-12.2009 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    307 SW (3H) | 03.2002-12.2009 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65kw - KFU (ET3J4)
    307 SW (3H) | 03.2002-12.2009 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    307 SW (3H) | 03.2002-12.2009 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    308 I
    308 I (4A_, 4C_) | 09.2007-10.2014 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80kw - CAYC, CFFB, CFWA, KR, 2E, ADY, AGG, CBZB, G4FA, 149 B3.000, 22R, B5, FE (16V), M 111.944, AFN, AVG,
    308 SW
    308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) | 03.2014-06.2021 1.6 VTi (LWNFPA) - 1587ccm, 115pk, 85kw - NFP (EC5)
    BIPPER
    BIPPER (AA_) | 02.2008-??? 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3A), KFT (TU3AE5)
    BIPPER TEPEE
    BIPPER TEPEE | 04.2008-??? 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFV (TU3A), KFT (TU3AE5)
    PARTNER Flak/chassi
    PARTNER Flak/chassi (5_, G_) | 03.1997-07.2008 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw -
    PARTNER Minivan
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, T3DA, T3DB, T1DA, T1DB, CAXA, CCZB, CAYC, 13 S, DS, CR, 1
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, T3DA, T3DB, T1DA, T1DB, CAXA, CCZB, CAYC, 13 S, DS, CR, 1
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    PARTNER Minivan (5_, G_) | 05.1996-12.2015 1.6 Flexfuel - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    PARTNER ORIGIN
    PARTNER ORIGIN Minivan (G_) | 07.2008-12.2013 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER ORIGIN Skåpbil/minivan (G_) | 08.2008-12.2015 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER Skåpbil/minivan
    PARTNER Skåpbil/minivan | 04.2008-??? 1.6 - 1587ccm, 90pk, 66kw - NFR (TU5JP4B)
    PARTNER Skåpbil/minivan | 04.2008-??? 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, 16 K4F, OM 601.940, 1Z, AHU, ALE, C3J 700, C3J 702, C3J 7
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.4 - 1360ccm, 65pk, 48kw -
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, 16 K4F, OM 601.940, 1Z, AHU, ALE, C3J 700, C3J 702, C3J 7
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.4 BiFuel - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.4 CNG - 1360ccm, 75pk, 55kw - KFW (TU3JP)
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.6 - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    PARTNER Skåpbil/minivan (5_, G_) | 06.1996-12.2015 1.6 Bioflex - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
    PARTNER TEPEE
    PARTNER TEPEE | 04.2008-12.2018 1.6 VTi - 1587ccm, 90pk, 66kw - NFR (TU5JP4B)
    PARTNER TEPEE | 04.2008-12.2018 1.6 VTi - 1587ccm, 109pk, 80kw - NFU (TU5JP4)
  • Originalnummer

    0515K1 CITROËN
    0515N0 CITROËN
    0515P1 CITROËN
    0515P5 CITROËN
    0515R8 CITROËN
    0515S1 CITROËN
    96369244 CITROËN
    9636924480 CITROËN
    96506533 CITROËN
    9650653380 CITROËN
    9653771880 CITROËN
    9655703580 CITROËN
    9655703580 FIAT
    0515K1 PEUGEOT
    0515N0 PEUGEOT
    0515P1 PEUGEOT
    0515P5 PEUGEOT
    0515R8 PEUGEOT
    96369244 PEUGEOT
    9636924480 PEUGEOT
    96506533 PEUGEOT
    9650653380 PEUGEOT
    9653771880 PEUGEOT
    9655703580 PEUGEOT
    0515K1 CITROËN/PEUGEOT
    0515N0 CITROËN/PEUGEOT
    0515P1 CITROËN/PEUGEOT
    0515P5 CITROËN/PEUGEOT
    0515R8 CITROËN/PEUGEOT
    0515S1 CITROËN/PEUGEOT
    9636924480 CITROËN/PEUGEOT
    9650653380 CITROËN/PEUGEOT
    9653771880 CITROËN/PEUGEOT
    9655703580 CITROËN/PEUGEOT
  • Tillverkare

    DAYCO
    Daycos expertis i att tyst och effektivt överföra kraft har gjort företaget till den ledande globala leverantören av systemlösningar för hybridelfordon.
    Daycos 100+ års erfarenhet av drivsystem gör det möjligt för dem att utrusta alla kundapplikationer runt om i världen med de mest effektiva drivsystemen för att möta kundspecifika prestandakrav. Daycos globala distributionsnätverk i världsklass betjänar eftermarknadsindustrin med ett komplett utbud av kit och produkter för att möta behoven på alla lokala marknader.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    31-10-2026

  • omdömen 2

    • 5 Av: George Kaagman på 02-09-2020

      billigt och bra, inget fel med det

    • 5 Av: laffra på 24-06-2020

      Inga ytterligare kommentarer

Säker betalning