Tillbaka till listan
FEBI

Remskiva, vevaxel

  • Remskiva, vevaxel
  • Remskiva, vevaxel, miniatyr 2

Produktnummer: 0117358

Tillverkare kod: 26834

EAN: 4027816268345

Winprice
Rek. pris: 1 972,27 kr

1 042,73 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom en dag
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Ytterdiameter [mm]193
    Innerdiameter [mm]18
    Typ6PK
    Ribbantal5
    Garanti3 år
    3 års kommersiell garanti
    Tjocklek [mm]37,5

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    3RG 10706
    A.Z. Meisterteile AZMT-20-032-1000
    ASAM 80284
    ASPART 8CBP1010
    AUGER 179245
    AUTEX 658071
    AUTLOG RT1542
    AUTOKIT 03.90006
    AUTOMEGA 130041610
    AUTOTEAM A07008
    BBR Automotive 002-30-01080
    BBR Automotive 001-10-29742
    BGA DP2976
    BIRTH 82521
    BSG BSG 90-170-001
    BTA E6A0001BTA
    CALIBER 87659
    CAUTEX 460958
    CONTITECH VD1002
    1 481,31 kr
    CORAM ODP313020
    CORTECO 80001157
    1 129,13 kr
    CORTECO 21652976
    1 129,13 kr
    DA SILVA PL8266
    DAYCO DPV1077
    1 394,16 kr
    DIAMAX A9043
    DIPASPORT PUL009FAIN
    DOLZ CVD032T
    DT Spare Parts 11.12092
    EGT 681028EGT
    ET ENGINETEAM PC0014
    FAI AutoParts FVD1000
    FARE SA 2563
    FEBI 26834 (denna produkt)
    FRECCIA PUL11-111
    FREY 621001401
    FROW 4251512001
    GATES TVD1033A
    1 782,22 kr
    GGT VDPA032
    GOOM CP-0055
    GOOM BPS-0017
    GT Automotive GT1358001K2
    GT-BERGMANN Automotive GT50-008
    HART 345 281
    HEPU 15-7066
    HUTCHINSON DP045
    INA 544 0002 10
    1 084,30 kr
    INA 544 0002 20
    IPD 15-7066
    IPD 15-7185
    JP GROUP 1118302100
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KAMOKA RW009
    KM International FI17520
    MALÒ 658019
    MALÒ 658019BER
    MALÒ 658019KIT
    MALÒ 6580191S
    MAXGEAR 30-0050
    METZGER 6400001
    MI.R.A. 17/2833
    MTR 10729166
    Metalcaucho 04176
    NTY RKP-WW-002
    OE Germany 802738
    OPEN PARTS ACD4019.00
    OPTIMAL F8-5202
    OPTIMAL F8-5202K1
    ORIGINAL IMPERIUM 10267
    PLYOM P460958
    PREXAparts P125001
    QUINTON HAZELL QCD18
    RIDEX 3213B0005
    RUVILLE 520057
    SAMPA 701.00312
    SASIC 9001807
    SKF VKM 93107
    1 785,72 kr
    SNR DPF357.06K1
    SNR DPF357.06
    SNR DPF357.06K2
    STARK SKBPC-0640004
    STC T404176
    STELLOX 20-01000-SX
    SWAG 32 92 6834
    Saleri SIL D2057
    TOPRAN 109 798
    TRICLO 423303
    TRISCAN 8643 10007A
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.11.030
    UCEL 4002
    VEMA 530017
    WILMINK GROUP WG1233903
    WILMINK GROUP WG1084280
    WILMINK GROUP WG1152549
    WILMINK GROUP WG1254330
    WILMINK GROUP WG1760987
    WILMINK GROUP WG2308279
    WILMINK GROUP WG2006508
    WILMINK GROUP WG2098968
    WILMINK GROUP WG1821139
    ZentParts Z192520
  • Tillämplighet

    AUDI
    A6 C4
    A6 C4 (4A2) | 06.1994-10.1997 2.5 TDI - 2461ccm, 116pk, 85kw - AAT
    A6 C4 (4A2) | 06.1994-10.1997 2.5 TDI - 2461ccm, 140pk, 103kw - AEL
    A6 C4 (4A2) | 06.1994-10.1997 2.5 TDI quattro - 2461ccm, 140pk, 103kw - X 17 DT (TC4EE1), 1Z, AHU, AEL, AFN, AVG
    A6 C4 Avant (4A5) | 06.1994-12.1997 2.5 TDI - 2461ccm, 116pk, 85kw - AAT
    A6 C4 Avant (4A5) | 06.1994-12.1997 2.5 TDI - 2461ccm, 140pk, 103kw - AEL
    A6 C4 Avant (4A5) | 06.1994-12.1997 2.5 TDI quattro - 2461ccm, 140pk, 103kw - X 17 DT (TC4EE1), 1Z, AHU, AEL, AFN, AVG
    VOLKSWAGEN
    CALIFORNIA T4
    CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) | 07.1994-04.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75kw - ACV, AUF, AYC
    CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) | 07.1994-04.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 151pk, 111kw - AHY, AXG
    CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) | 07.1994-04.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65kw - AJT, AYY
    CRAFTER 30-35
    CRAFTER 30-35 Buss (2E_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65kw - BJJ, CEBA
    CRAFTER 30-35 Buss (2E_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80kw - BJK, CEBB
    CRAFTER 30-35 Buss (2E_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 136pk, 100kw - BJL, CECA
    CRAFTER 30-35 Buss (2E_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 163pk, 120kw - BJM, CECB
    CRAFTER 30-50
    CRAFTER 30-50 Flak/chassi (2F_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65kw - BJJ, CEBA
    CRAFTER 30-50 Flak/chassi (2F_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80kw - BJK, CEBB
    CRAFTER 30-50 Flak/chassi (2F_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 136pk, 100kw - BJL, CECA
    CRAFTER 30-50 Flak/chassi (2F_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 163pk, 120kw - BJM, CECB
    CRAFTER 30-50 Skåp (2E_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65kw - BJJ, CEBA
    CRAFTER 30-50 Skåp (2E_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80kw - BJK, CEBB
    CRAFTER 30-50 Skåp (2E_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 136pk, 100kw - BJL, CECA
    CRAFTER 30-50 Skåp (2E_) | 04.2006-12.2016 2.5 TDI - 2461ccm, 163pk, 120kw - BJM, CECB
    LT 28-35
    LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK) | 05.1996-07.2006 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, DC, AAB, AAF, ACU, AE
    LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80kw - ANJ, AVR
    LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66kw - APA
    LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61kw - BBE
    LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70kw - BBF
    LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, DC, AAB, AAF, ACU, AE
    LT 28-46
    LT 28-46 II Flak/chassi (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 06.1996-07.2006 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55kw - AGL, AGX
    LT 28-46 II Flak/chassi (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 06.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75kw - AGL, AGX, AHD, AGK
    LT 28-46 II Flak/chassi (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 06.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80kw - ANJ, AVR
    LT 28-46 II Flak/chassi (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 06.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66kw - APA
    LT 28-46 II Flak/chassi (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 06.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61kw - BBE
    LT 28-46 II Flak/chassi (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | 06.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70kw - BBF
    LT 28-46 II Skåp (2DA, 2DD, 2DH) | 05.1996-07.2006 2.5 SDI - 2461ccm, 75pk, 55kw - AGL, AGX
    LT 28-46 II Skåp (2DA, 2DD, 2DH) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75kw - AGL, AGX, AHD
    LT 28-46 II Skåp (2DA, 2DD, 2DH) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 109pk, 80kw - ANJ, AVR
    LT 28-46 II Skåp (2DA, 2DD, 2DH) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 90pk, 66kw - APA
    LT 28-46 II Skåp (2DA, 2DD, 2DH) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 83pk, 61kw - BBE
    LT 28-46 II Skåp (2DA, 2DD, 2DH) | 05.1996-07.2006 2.5 TDI - 2461ccm, 95pk, 70kw - BBF
    TRANSPORTER T4
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.4 D - 2370ccm, 78pk, 57kw - AAB
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55kw - AJA
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.4 D Syncro - 2370ccm, 78pk, 57kw - AAB
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 - 2461ccm, 110pk, 81kw - AAF, ACU, AEN, AEU
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 601.940, 3S-FE, 5S-FE, G13BA, M 111.970, M 104.995, AGN, AGR, ALH, MB-OM 662, E20, 1MZ-FE, B 416
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 110pk, 81kw - AAF, ACU, AEU
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 601.940, 3S-FE, 5S-FE, G13BA, M 111.970, M 104.995, AGN, AGR, ALH, MB-OM 662, E20, 1MZ-FE, B 416
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 151pk, 111kw - AHY, AXG
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65kw - AJT, AYY
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75kw - RHH (DW10CTED4), 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE, APQ, BFZ (XU5JP), ALM, 4A-FE, 4E-FE, RFV
    TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 09.1990-06.2003 2.5 TDI Syncro - 2461ccm, 102pk, 75kw - CAYC, CFFB, CFWA, KR, 2E, ADY, AGG, CBZB, 149 B3.000, B5, FE (16V), M 111.944, ACV, 192 A1.000, 192
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55kw - AJA
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.4 D - 2370ccm, 78pk, 57kw - CAYC, YJ, ZB, HP, JS, D, H, AD, AS, KR, CJ, GD, GE, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, CT, JX, DG, CU, MV, DJ
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.4 D Syncro - 2370ccm, 78pk, 57kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 - 2461ccm, 110pk, 81kw - OM 616.963, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, LFZ (XU7JP), OM 601.943, OM 602.980, LFY (XU7JP4), LFX (XU
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601.943,
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 110pk, 81kw - OM 616.963, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, LFZ (XU7JP), OM 601.943, OM 602.980, LFY (XU7JP4), LFX (XU
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601.943,
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65kw - AJT, AYY
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601
    TRANSPORTER T4 Flak/chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 07.1990-04.2003 2.5 TDI Syncro - 2461ccm, 102pk, 75kw - ACV, AXL
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.4 D - 2370ccm, 75pk, 55kw - AJA
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.4 D - 2370ccm, 78pk, 57kw - CAYC, YJ, ZB, HP, JS, D, H, AD, AS, KR, CJ, GD, GE, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, CT, JX, DG, CU, MV, DJ
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.4 D Syncro - 2370ccm, 78pk, 57kw - CAYC, YJ, ZB, HP, JS, D, H, AD, AS, KR, CJ, GD, GE, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, CT, JX, DG, CU, MV, DJ
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 - 2461ccm, 110pk, 81kw - CAYC, YJ, ZB, HP, JS, D, H, AD, AS, KR, CJ, GD, GE, AAF, ACU, AEN, AEU, CT, JX, DG, CU, MV, DJ, KY,
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601.943,
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 110pk, 81kw - CAYC, YJ, ZB, HP, JS, D, H, AD, AS, KR, CJ, GD, GE, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, CT, JX, DG, CU, MV, DJ
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 Syncro - 2461ccm, 115pk, 85kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601.943,
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 151pk, 111kw - AHY, AXG
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 88pk, 65kw - AJT, AYY
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 TDI - 2461ccm, 102pk, 75kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 4HB, 4HC, OM 601
    TRANSPORTER T4 Skåp (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) | 07.1990-04.2003 2.5 TDI Syncro - 2461ccm, 102pk, 75kw - ACV, AXL
    VOLVO
    850
    850 (854) | 06.1991-10.1997 2.5 TDI - 2460ccm, 140pk, 103kw - 16 K4F, RFM, RFN, N47 D20 C, 2L, P8C (XUD11BTE), 14 K4F, 2L-T, 2RZ-E, F20Z1, EJ20E, ENC, 20 T2N, DH
    850 Kombi
    850 Kombi (855) | 08.1992-10.1997 2.5 TDI - 2460ccm, 140pk, 103kw - 16 K4F, RFM, RFN, N47 D20 C, 2L, P8C (XUD11BTE), 14 K4F, 2L-T, 2RZ-E, F20Z1, EJ20E, ENC, 20 T2N, DH
    S70
    S70 (874) | 11.1996-11.2000 2.5 TDI - 2460ccm, 140pk, 103kw - AR 00548, AR 00526, 9HP (DV6DTED), 9HR (DV6C), C 13 N, 20 NE, 18 SV, 1NR-FE, C 16 NZ, 263 A4.000, 9
    S80 I
    S80 I (184) | 05.1998-02.2008 2.5 TDI - 2460ccm, 140pk, 103kw - D 5252 T
    V70 I
    V70 I (875, 876) | 12.1995-12.2000 2.5 TDI - 2460ccm, 140pk, 103kw - B 5254 S, B 5252 FS, B 5202 S, D 5252 T, B 5254 T, B 5202 FS, B 5244 S, B 5244 T, B 5234 T3, B 5254
    V70 II
    V70 II (285) | 11.1999-12.2008 2.5 TDI - 2460ccm, 140pk, 103kw - D 5252 T
  • Originalnummer

    074 105 251 S VW
    068 103 051 G VW
    74 105 251 T AUDI
    74 105 251 N AUDI
    074 105 251 M AUDI
    74 105 251 M AUDI
    74 105 251 R AUDI
    74 105 251 AC AUDI
    9463918 VOLVO
    9186573 VOLVO
    68 103 051 G VW
    74 105 251 S VW
    026 103 051 A VW
    26 103 051 A VW
    052 103 051 A VW
    52 103 051 A VW
    068 103 051 B VW
    68 103 051 B VW
    068 103 051 A VW
    68 103 051 A VW
    74 105 251 T VW
    074 105 251 M VW
    74 105 251 M VW
    74 105 251 N VW
    049 103 051 C VW
    49 103 051 C VW
    74 105 251 AC VW
    56 103 051 D VW
    056 103 051 D VW
    074 105 251 T AUDI
    074 105 251 N AUDI
    074 105 251 AC AUDI
    074 105 251 R AUDI
    8627933 VOLVO
    9180620 VOLVO
    9163918 VOLVO
    074 105 251 AC VW
    074 105 251 T VW
    074 105 251 N VW
    074 105 021 C VW
    074 105 021 C AUDI
    46 105 251 L VW
    74 105 251 R VW
    074 105 251 S AUDI
    046 105 251 M AUDI
    046 105 251 M VW
    046 105 251 L VW
    74 105 251 S AUDI
    074 105 251 R VW
    74 105 021 C AUDI
    74 105 021 C VW
    46 105 251 L AUDI
    046 105 251 L AUDI
    46 105 251 M AUDI
    46 105 251 M VW
  • Tillverkare

    FEBI

    FEBI är en av våra största tillverkarna i bromsskivor, bromsbelägg, fjädring armar och chassiprodukter.

    FEBI på allt för den professionella reparation av bilar, släpvagnar och skåpbilar av alla stora märken och modeller. FEBI använder sina år av erfarenhet, den senaste productietechnologieà «n och investera i expansion av sin egen produktion.

    FEBI står på dessa frågor från andra tillverkare:

    - Mycket stort utbud av> 30.000 produkter
    - 95% är i lager vid Febi och sålunda levereras snabbt
    - FEBI producerar sin egen, och därmed garanterar en hög kvalitet tysk
    - Stort utbud av mycket nya bilmodeller

    För tillfället FEBI produkter i följande produktgrupper:

    - Bromssats
    - Brake
    - Gas Springs
    - Kontroll Arms
    - Fjädrar
    - Distribution Sets
    - filter
    - Spolar
    - Kylning Delar (Kylvätska Fläns, ormar)
    - Spark
    - Skicka Bullets och Rods
    - Länkarm Gummi
    - Lager
    - Sensorer
    - Elektriska delar

    FEBI nu även levererar sin egen Pro kit. FEBI Pro kit är en komplett reparation och omfattar alla material för att ersätta en fullständig reparation i enlighet med reglerna. Användbara, för om du inte behöver söka alla produkter tillsammans och alltid passar.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

Säker betalning

Tidigare sett av dig