Tillbaka till listan
Ajusa

ventilskaftspackning

Produktnummer: 1549683

Tillverkare kod: 12014800

EAN: 8427769552823

10,24 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Ytterdiameter [mm]9,7
    Innerdiameter [mm]5,5
    Garanti2 år
    Höjd [mm]17

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AJUSA 12014800 (denna produkt)
    CORTECO 12027580
    17,16 kr
    CORTECO 12051831
    CORTECO 49472897
    17,16 kr
    ELRING 149.360
    17,61 kr
    ELWIS ROYAL 1644212
    PAYEN PA6112
    TOPRAN 721 129
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG1086695
    WILMINK GROUP WG1450737
    WILMINK GROUP WG2293145
    WILMINK GROUP WG1004646
    WILMINK GROUP WG1245975
    WILMINK GROUP WG1084261
    WILMINK GROUP WG2449876
    WILMINK GROUP WG1700822
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    9400956459 LANCIA
    1204701 DFSK
    0956.45 CITROËN
  • Tillverkare

    Ajusa
    AJUSA är en ledande internationell tillverkare av fordonspackningar/-set, cylinderhuvudsbultsatser och hydrauliska lyftare. AJUSA grundades 1972 och är en av världens ledande tillverkare av packningar/set, cylinderhuvudsbultsatser och hydrauliska lyftare. AJUSA erbjuder den bredaste täckningen för europeiska och asiatiska applikationer, särskilt sena modellfordon.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning