Tillbaka till listan
Viktor Reinz

Packningssats, ventiler

5 5/5 (1 översyn)

Produktnummer: 1187051

Tillverkare kod: 12-31306-12

EAN: 4026634328989

94,51 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    BBR Automotive 001-50-02708
    BGA VK4377
    ELWIS ROYAL 9056013
    FEBI BILSTEIN 01592
    85,47 kr
    GLASER N92990-00
    IAP QUALITY PARTS 137-16077K
    PAYEN HR791
    319,25 kr
    RIDEX 323S0005
    STARK SKSSV-4070004
    VIKTOR REINZ 12-31306-12 (denna produkt)
    WILMINK GROUP WG1224809
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG1004306
    WILMINK GROUP WG1103064
    WILMINK GROUP WG1177014
    WILMINK GROUP WG1768772
    WILMINK GROUP WG1191477
    WILMINK GROUP WG1768582
    WILMINK GROUP WG1779407
    WILMINK GROUP WG1224646
    WILMINK GROUP WG1085202
    WILMINK GROUP WG1455784
    WILMINK GROUP WG1103062
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    46556651 (16x) ALFA ROMEO
    036 109 675 (16x) AUDI
    11 34 9 063 193 BMW
    0956.64 (16X) CITROËN
    68001551AA (16x) DODGE
    46556651 (16x) FIAT
    4647334 (16x) FIAT
    1 547 971 (16x) FORD
    9S51 6571 GA (16x) FORD
    46556651 (16x) LANCIA
    642 533 (16x) OPEL
    47 08 615 (16x) OPEL
    93 193 446 (16x) OPEL
    0956.64 (16X) PEUGEOT
    955.105.115.10 (16x) PORSCHE
    45 00 898 (16x) SAAB
    036 109 675 (16x) SEAT
    036 109 675 (16x) SKODA
    12919-84A00 (16x) SUZUKI
    12919N86J00 (x16) SUZUKI
    036 109 675 (16x) VW
    12 855 396 (16x) CHEVROLET
    55 187 038 (16x) CHEVROLET
    0956.64 (16X) CITROËN/PEUGEOT
    68001551AA (16x) JEEP
    LDY000060 (16x) LAND ROVER
    12919-63P00 (16X) SUZUKI
    036 109 675 (16X) VAG
    A 000 053 46 58 (16X) MERCEDES-BENZ
    1030002100 (16X) GEELY
  • Tillverkare

    Viktor Reinz
    Som tillverkare av originaldelar och leverantör av reservdelar tillhandahåller Dana innovativa tätningsteknologier av högsta kvalitet under varumärket Victor Reinz®. Alla delar i det omfattande sortimentet uppfyller de höga standarderna för OEM-kvalitet.

    Dana är en global ledare inom att tillhandahålla högteknologisk drivlina, tätning och värmehanteringsteknik som förbättrar effektiviteten och prestandan hos fordon med både konventionella och alternativa energidrivlinor.
    Dana betjänar tre primära marknader - personbilar, kommersiella lastbilar och terrängutrustning

    Nedan följer ett litet urval ur Danas breda sortiment:
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

  • omdömen 1

    • 5 Av: Illia på 29-01-2026

      Utmärkt produkt av god kvalitet, allt levererades snyggt.

Säker betalning

Tidigare sett av dig