Tillbaka till listan
Ina

Vevtapp / vetilllyftare

Produktnummer: 0663728

Tillverkare kod: 421001210

EAN: 4005108056238

78,22 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 05-11-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Typ av drivningMekaniskt
    Garanti2 år
    Diameter [mm]37
    Höjd [mm]31

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-46-032-2400
    AE FOL104
    82,34 kr
    AUTEX 955125
    BGA CF1293
    BLUE PRINT ADK86101C
    68,70 kr
    COMLINE CCF561
    DT Spare Parts 12.15051
    Eurocams ET3447
    Eurocams ET7447
    Eurocams ET6447
    FAI AutoParts BFS100S
    FAI AutoParts BFS100
    FEBI BILSTEIN 14868
    65,65 kr
    FRECCIA PI 03-102
    INA 421 0012 10
    78,22 kr
    INA 421001210 (denna produkt)
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    IPD 45-4120
    IPSA VM000200
    MAXGEAR 17-0055
    RED-LINE 17SZ002
    RIDEX 1216R0010
    SWAG 70 18 0001
    WILMINK GROUP WG1172047
    WILMINK GROUP WG1490333
    WILMINK GROUP WG1156380
    WILMINK GROUP WG1097375
    WILMINK GROUP WG1052814
    WILMINK GROUP WG1052649
    WILMINK GROUP WG1052856
    WILMINK GROUP WG2155872
    WILMINK GROUP WG2669237
  • Tillämplighet

    ABARTH
    RITMO
    RITMO | 11.1981-12.1987 125 TC 2.0 (138.A_) - 1995ccm, 125pk, 92kw - 138 AR1.000
    RITMO | 11.1981-12.1987 130 TC 2.0 (138.A_, 138.A) - 1995ccm, 130pk, 96kw - 138 AR2.000
    ALFA ROMEO
    145
    145 (930_) | 07.1994-01.2001 1.9 JTD (930.A4B) - 1910ccm, 105pk, 77kw - AR 32302
    145 (930_) | 07.1994-01.2001 1.9 TD (930.A4) - 1929ccm, 90pk, 66kw - AR 67501, AR 33601
    146
    146 (930_) | 12.1994-10.2001 1.9 JTD (930.B4B) - 1910ccm, 105pk, 77kw - AR 32302
    146 (930_) | 12.1994-10.2001 1.9 TD (930.B4A) - 1929ccm, 90pk, 66kw - AR 67501, AR 33601
    147
    147 (937_) | 01.2001-03.2010 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A,... - 1910ccm, 115pk, 85kw - 939 A7.000, 937 A2.000
    147 (937_) | 01.2001-03.2010 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) - 1910ccm, 101pk, 74kw - 182 B9.000
    147 (937_) | 01.2001-03.2010 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A) - 1910ccm, 120pk, 88kw - 937 A3.000
    155
    155 (167_) | 01.1992-12.1997 1.9 TD (167.A3B, 167.A3) - 1929ccm, 90pk, 66kw - AR 67501
    156
    156 (932_) | 09.1997-09.2005 1.9 JTD (932.A2B00) - 1910ccm, 110pk, 81kw - AR 37101
    156 (932_) | 09.1997-09.2005 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00) - 1910ccm, 115pk, 85kw - 937 A2.000
    156 (932_) | 09.1997-09.2005 1.9 JTD (932B2) - 1910ccm, 105pk, 77kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    156 (932_) | 09.1997-09.2005 2.4 JTD (932A1B__) - 2387ccm, 140pk, 103kw - 839 A6.000
    156 (932_) | 09.1997-09.2005 2.4 JTD (932AXC) - 2387ccm, 150pk, 110kw - 841 C000
    156 (932_) | 09.1997-09.2005 2.4 JTD (932B1) - 2387ccm, 136pk, 100kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    156 Sportwagon
    156 Sportwagon (932_) | 02.1997-05.2006 1.9 JTD (932.B2B00) - 1910ccm, 110pk, 81kw - AR 37101
    156 Sportwagon (932_) | 02.1997-05.2006 1.9 JTD (932B2) - 1910ccm, 105pk, 77kw - AR 32302
    156 Sportwagon (932_) | 02.1997-05.2006 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) - 1910ccm, 115pk, 85kw - 937 A2.000
    156 Sportwagon (932_) | 02.1997-05.2006 2.4 JTD (932.B1B00) - 2387ccm, 140pk, 103kw - 839 A6.000
    156 Sportwagon (932_) | 02.1997-05.2006 2.4 JTD (932.BXC00) - 2387ccm, 150pk, 110kw - 841 C000
    156 Sportwagon (932_) | 02.1997-05.2006 2.4 JTD (932B1) - 2387ccm, 136pk, 100kw - AR 32501
    159
    159 (939_) | 06.2005-12.2012 1.9 JTDM 8V (939AXE1B) - 1910ccm, 120pk, 88kw - 939 A1.000
    159 (939_) | 06.2005-12.2012 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B) - 1910ccm, 115pk, 85kw - 939 A7.000, 937 A7.000
    159 Sportwagon
    159 Sportwagon (939_) | 06.2005-12.2012 1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B) - 1910ccm, 115pk, 85kw - 937 A7.000
    159 Sportwagon (939_) | 06.2005-12.2012 1.9 JTDM 8V (939BXE1B) - 1910ccm, 120pk, 88kw - 939 A1.000
    164
    164 (164_) | 06.1987-09.1998 2.0 V6 Turbo (164.K3) - 1996ccm, 201pk, 148kw - AR 64102
    166
    166 (936_) | 09.1998-06.2007 2.4 JTD (936A2A__) - 2387ccm, 136pk, 100kw - AR 34202
    166 (936_) | 09.1998-06.2007 2.4 JTD (936A2B__) - 2387ccm, 140pk, 103kw - 839 A6.000
    166 (936_) | 09.1998-06.2007 2.4 JTD (936AXA00, 936A3B00) - 2387ccm, 150pk, 110kw - 841 C000
    AUTOBIANCHI
    Y10
    Y10 | 03.1985-10.1995 1.3 i.e. GT - 1297ccm, 73pk, 54kw - 146A5.046
    Y10 | 03.1985-10.1995 1.3 i.e. GT - 1301ccm, 78pk, 57kw - 156B.000
    CITROEN
    JUMPY I
    JUMPY I (U6U_) | 10.1995-12.2006 1.6 - 1581ccm, 79pk, 58kw - X 16 SZR, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), NFZ (TU5JP), KFW (TU3JP), VJY (TUD5),
    JUMPY I Skåp (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 10.1995-10.2006 1.6 i - 1581ccm, 79pk, 58kw - 1580 SPI, 220 A2.000
    FIAT
    127
    127 (127_) | 06.1971-12.1986 1.0 - 1049ccm, 50pk, 37kw - 127 A.000
    127 (127_) | 06.1971-12.1986 1.0 Sport - 1049ccm, 70pk, 51kw - 127 A1.000
    127 (127_) | 06.1971-12.1986 1.3 Diesel - 1301ccm, 45pk, 33kw - 127 A5.000
    127 (127_) | 06.1971-12.1986 1.3 Sport - 1301ccm, 75pk, 55kw - 127 A3.000
    127 Panorama
    127 Panorama (127_) | 01.1977-12.1986 1.0 - 1049ccm, 50pk, 37kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, J7R 740, J7T 754, J7T 755, 127 A.000, 125 B.000, 132 C3.031
    127 Panorama (127_) | 01.1977-12.1986 1.3 D - 1301ccm, 45pk, 33kw - 127 A5.000
    128
    128 (128_) | 03.1969-12.1984 1.1 - 1116ccm, 45pk, 33kw - 128 A.048
    128 (128_) | 03.1969-12.1984 1.1 (128A) - 1116ccm, 55pk, 40kw - 128 A.000
    128 (128_) | 03.1969-12.1984 1.3 (128A) - 1290ccm, 60pk, 44kw - 128 A1.000
    128 (128_) | 03.1969-12.1984 1.3 Rally (128A) - 1290ccm, 67pk, 49kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, B 5204 F, T9A (DJ5), D8C (XUD9UTF), T8A (DJ5T), RFW (XU10J2U),
    128 Coupé
    128 Coupé (128_) | 03.1972-02.1981 1.1 (AC 5) - 1116ccm, 64pk, 47kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 AC.000, 128 A1.000, B 5204 F, T9A (DJ5), D8C (XUD9UTF), T8A
    128 Coupé (128_) | 03.1972-02.1981 1.1 (AC 5) - 1116ccm, 65pk, 48kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 AC.000, 128 A1.000, B 5204 F, T9A (DJ5), D8C (XUD9UTF), T8A
    128 Coupé (128_) | 03.1972-02.1981 1.3 (AC) - 1290ccm, 75pk, 55kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 AC.000, 128 A1.000, B 5204 F, T9A (DJ5), D8C (XUD9UTF), T8A
    128 Coupé (128_) | 03.1972-02.1981 1.3 Berlinetta (AC) - 1290ccm, 73pk, 54kw - 128 AC.000
    128 Familiare
    128 Familiare (128_) | 10.1969-10.1982 1.1 (AF) - 1116ccm, 55pk, 40kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, B 5204 F, T9A (DJ
    128 Familiare (128_) | 10.1969-10.1982 1.1 (AF) - 1116ccm, 45pk, 33kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 AC.000, 128 A1.000, B 5204 F, T9A (DJ5), D8C (XU
    128 Familiare (128_) | 10.1969-10.1982 1.3 (AF1) - 1290ccm, 60pk, 44kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 AC.000, 128 A1.000, B 5204 F, T9A (DJ5), D8C (XU
    130
    130 (130_) | 06.1969-03.1978 3.2 (B) - 3235ccm, 165pk, 121kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, B 5204 F, T9A (DJ
    130 Coupé
    130 Coupé (130_) | 10.1971-03.1978 3.2 (BC) - 3235ccm, 165pk, 121kw - 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, B 5204 F, T9A (DJ
    131
    131 (131_) | 10.1974-03.1987 1.4 Mirafiori - 1367ccm, 70pk, 51kw - 131 C.000, 131 C1.000
    131 (131_) | 10.1974-03.1987 1.6 Super - 1585ccm, 97pk, 71kw - 131 C3.000
    131 (131_) | 10.1974-03.1987 2.0 Racing - 1995ccm, 115pk, 85kw - 131 B2.000
    131 (131_) | 10.1974-03.1987 2.0 Super - 1995ccm, 113pk, 83kw - 131 C4.000
    131 Familiare/Panorama
    131 Familiare/Panorama (131_) | 03.1975-12.1984 1.6 Super - 1585ccm, 97pk, 72kw - 131 C3.000
    132
    132 (132_) | 04.1972-12.1982 1.7 GLS (A1) - 1756ccm, 112pk, 82kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 8
    132 (132_) | 04.1972-12.1982 2.0 - 1995ccm, 113pk, 83kw - 132 C2.000
    132 (132_) | 04.1972-12.1982 2.0 i.e. - 1995ccm, 122pk, 90kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 8
    ALBEA
    ALBEA (178_, 172_, 372_) | 04.1996-12.2012 1.4 - 1372ccm, 69pk, 51kw - 178 B2.000
    ALBEA (178_, 172_, 372_) | 04.1996-12.2012 1.4 Cat - 1372ccm, 69pk, 51kw - 178 B2.016
    ARGENTA
    ARGENTA (132_) | 06.1978-07.1986 1600 - 1585ccm, 98pk, 72kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 8
    ARGENTA (132_) | 06.1978-07.1986 1600 i.e - 1585ccm, 90pk, 66kw - 132 D.000
    ARGENTA (132_) | 06.1978-07.1986 2000 - 1995ccm, 113pk, 83kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 8
    ARGENTA (132_) | 06.1978-07.1986 2000 i.e. - 1995ccm, 122pk, 90kw - 132 C3.000
    BRAVA
    BRAVA (182_) | 10.1995-12.2002 1.9 D - 1929ccm, 65pk, 48kw - K12B, 18 K4F, M16A, AHU, X 16 SZR, ALE, AEX, AEE, APQ, P8A (XUD11ATE), PHZ (XUD11ATE), PJZ (XUD11AT
    BRAVA (182_) | 10.1995-12.2002 1.9 JTD - 1910ccm, 100pk, 74kw - 182 B9.000
    BRAVA (182_) | 10.1995-12.2002 1.9 JTD 105 - 1910ccm, 105pk, 77kw - 182 B4.000
    BRAVA (182_) | 10.1995-12.2002 1.9 TD 100 S (182.BF) - 1910ccm, 100pk, 74kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, AAA, HDZ (TU1M), P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), DJY (XUD9A), KFW
    BRAVA (182_) | 10.1995-12.2002 1.9 TD 75 S (182.BF) - 1910ccm, 75pk, 55kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, AAA, HDZ (TU1M), P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), DJY (XUD9A), KFW
    BRAVO I
    BRAVO I (182_) | 10.1995-10.2001 1.9 D - 1929ccm, 65pk, 48kw - K12B, 18 K4F, M16A, AHU, X 16 SZR, ALE, AEX, AEE, APQ, P8A (XUD11ATE), PHZ (XUD11ATE), PJZ (XUD11AT
    BRAVO I (182_) | 10.1995-10.2001 1.9 JTD - 1910ccm, 100pk, 74kw - 182 B9.000
    BRAVO I (182_) | 10.1995-10.2001 1.9 JTD 105 - 1910ccm, 105pk, 77kw - 182 B4.000
    BRAVO I (182_) | 10.1995-10.2001 1.9 TD 100 S (182.AF) - 1910ccm, 100pk, 74kw - 16 K4F, 1Z, N47 D20 C, RF, ADY, AHU, AAA, HDZ (TU1M), P8C (XUD11BTE), KFX (TU3JP), DJY (XUD9A), KFW
    BRAVO I (182_) | 10.1995-10.2001 1.9 TD 75 S (182.AF) - 1910ccm, 75pk, 55kw - 182 A8.000, Y5A, LNP
    BRAVO II
    BRAVO II (198_) | 11.2006-12.2014 1.9 D Multijet (198AXB1A) - 1910ccm, 120pk, 88kw - 192 A8.000
    BRAVO II (198_) | 11.2006-12.2014 1.9 D Multijet (198AXD1A) - 1910ccm, 116pk, 85kw - 192 A1.000, 192 B4.000
    BRAVO II (198_) | 11.2006-12.2014 1.9 D Multijet (198AXE1A) - 1910ccm, 90pk, 66kw - 192 B5.000
    COUPE
    COUPE (175_) | 11.1993-08.2000 2.0 16V Turbo - 1995ccm, 190pk, 140kw - 175 A1.000
    CROMA
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 1600 - 1585ccm, 83pk, 61kw - 154 A.048
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 1900 Turbo D i.d. - 1929ccm, 94pk, 69kw - K12B, M 111.960, 169 A4.000, LR2, A 14 NEL, B 14 NEL, BRD, BRE, BRF, A 13 DTE, N7A, NG, 199 B4.000,
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL) - 1929ccm, 90pk, 66kw - AR 30502, AR 30587, AR 30550, AR 61101, AR 06202, VM 81 A, AR 67101, AR 06416, FUAA, N55 B30 A, NGA
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 16V - 1995ccm, 137pk, 101kw - CAYC, CFFB, CFWA, WH, SH, 4B, PH, ABC, KR, 2E, ADY, AGG, CBZB, G4FA, 149 B3.000, B 18 U, 4G92 (SOHC
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 CHT - 1995ccm, 100pk, 74kw - 154 A1.000, 154 C5.000
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 CHT (154.AC) - 1995ccm, 90pk, 66kw - 154 A1.000
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 i.e. (154.AD) - 1995ccm, 120pk, 88kw - 154 C3.000, 834 B.000
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 i.e. (154.AM) - 1995ccm, 113pk, 83kw - 834 B.048
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 i.e. (154.AM, 154.LM) - 1995ccm, 116pk, 85kw - 834 B.146, 154 C3.046
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 i.e. Turbo - 1995ccm, 151pk, 111kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 8
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 i.e. Turbo (154.AM) - 1995ccm, 155pk, 114kw - 154 A2.000
    CROMA (154_) | 12.1985-12.1996 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM) - 1995ccm, 150pk, 110kw - 834 C.146, 154 C4.046
    CROMA (194_) | 06.2005-12.2011 1.9 D Multijet - 1910ccm, 115pk, 85kw - 939 A7.000
    CROMA (194_) | 06.2005-12.2011 1.9 D Multijet (194AXB1B) - 1910ccm, 120pk, 88kw - 939 A1.000
    CROMA Skåp
    CROMA Skåp / kombi (194_) | 04.2006-12.2011 1.9 MJTD (194AXB1B) - 1910ccm, 120pk, 88kw - 939 A1.000
    DOBLO Minivan
    DOBLO Minivan (119_, 223_) | 03.2001-05.2005 1.9 D (223AXB1A) - 1910ccm, 63pk, 46kw - 223 A6.000
    DOBLO Minivan (119_, 223_) | 03.2001-05.2005 1.9 D Multijet - 1910ccm, 120pk, 88kw - 186 A9.000
    DOBLO Minivan (119_, 223_) | 03.2001-05.2005 1.9 JTD - 1910ccm, 105pk, 77kw - 223 A7.000, 223 B1.000
    DOBLO Minivan (119_, 223_) | 03.2001-05.2005 1.9 JTD (223AXE1A) - 1910ccm, 100pk, 74kw - 182 B9.000, 223 B2.000
    DOBLO Skåpbil/minivan
    DOBLO Skåpbil/minivan (223_) | 03.2001-01.2010 1.9 D (223ZXB1A) - 1910ccm, 63pk, 46kw - 223 A6.000
    DOBLO Skåpbil/minivan (223_) | 03.2001-01.2010 1.9 JTD - 1910ccm, 105pk, 77kw - 223 A7.000, 223 B1.000
    DOBLO Skåpbil/minivan (223_) | 03.2001-01.2010 1.9 JTD (223ZXE1A) - 1910ccm, 100pk, 74kw - 182 B9.000, 223 B2.000
    DOBLO Skåpbil/minivan (223_) | 03.2001-01.2010 1.9 JTD Multijet - 1910ccm, 120pk, 88kw - RHH (DW10CTED4), 1Z, AHU, 223 A9.000, AEE, BFZ (XU5JP), 4E-FE, RFV (XU10J4R), F3P 720, F3P 724, G8T
    DUCATO Buss
    DUCATO Buss (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 D Combinato - 1929ccm, 69pk, 51kw - X 17 DT (TC4EE1), 1Z, AHU, P8C (XUD11BTE), DHY (XUD9TE/Y), LFZ (XU7JP), RFX (XU10J2C), G4FC, RGX (X
    DUCATO Buss (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 TD Combinato - 1929ccm, 80pk, 59kw - 230 A4.000
    DUCATO Buss (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 TD Panorama/Combinato - 1929ccm, 82pk, 60kw - 230 A3.000
    DUCATO Flak/chassi
    DUCATO Flak/chassi (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 D - 1929ccm, 69pk, 51kw - 230 A2.000
    DUCATO Flak/chassi (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 TD - 1929ccm, 82pk, 60kw - 230 A3.000
    DUCATO Flak/chassi (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 TD CAT - 1929ccm, 80pk, 59kw - 230 A4.000
    DUCATO Flak/chassi (280_) | 07.1982-08.1990 1.9 D - 1929ccm, 71pk, 52kw - 149 B1.000
    DUCATO Flak/chassi (280_) | 07.1982-08.1990 1.9 TD - 1929ccm, 82pk, 60kw - 280 A1.000
    DUCATO Flak/chassi (290_) | 03.1989-05.1994 1.9 TD - 1929ccm, 82pk, 60kw - 280 A1.000
    DUCATO Panorama
    DUCATO Panorama (280_) | 07.1982-08.1990 1.9 D - 1929ccm, 71pk, 52kw - 149 B1.000
    DUCATO Panorama (280_) | 07.1982-08.1990 1.9 TD - 1929ccm, 82pk, 60kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    DUCATO Panorama (290_) | 06.1990-05.1994 1.9 D - 1929ccm, 71pk, 52kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    DUCATO Panorama (290_) | 06.1990-05.1994 1.9 TD - 1929ccm, 82pk, 60kw - 280 A1.000
    DUCATO Skåp
    DUCATO Skåp (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 D - 1929ccm, 69pk, 51kw - HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, 4A-FE, HEE, BP, ED 20, BP Turbo, 23
    DUCATO Skåp (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 TD - 1929ccm, 82pk, 60kw - 230 A3.000
    DUCATO Skåp (230_) | 03.1994-04.2002 1.9 TD CAT - 1929ccm, 80pk, 59kw - 230 A4.000
    DUCATO Skåp (280_) | 01.1982-09.1990 1.9 D - 1929ccm, 71pk, 52kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    DUCATO Skåp (280_) | 01.1982-09.1990 1.9 TD - 1929ccm, 82pk, 60kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    DUCATO Skåp (290_) | 03.1989-05.1994 1.9 D - 1929ccm, 71pk, 52kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    DUCATO Skåp (290_) | 03.1989-05.1994 1.9 TD - 1929ccm, 82pk, 60kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    DUNA
    DUNA (146_) | 01.1987-12.1991 1.7 DS - 1698ccm, 60pk, 44kw - 18 K4F, X 16 SZR, 149 B3.000, 146 A5.000, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, X 16 XEL, Z 16 XE, X 18 XE1,
    DUNA (146_) | 01.1987-12.1991 60 1.1 - 1116ccm, 58pk, 43kw - 18 K4F, X 16 SZR, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, X 16 XEL, Z 16 XE, X 18 XE1, M 111.948, M 111.950, AL
    DUNA (146_) | 01.1987-12.1991 70 1.3 - 1301ccm, 67pk, 49kw - 18 K4F, X 16 SZR, 146 A5.000, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, X 16 XEL, Z 16 XE, X 18 XE1, M 111.948, M
    DUNA Weekend
    DUNA Weekend (146_) | 01.1987-12.1991 1.7 DS - 1698ccm, 60pk, 44kw - 18 K4F, X 16 SZR, 149 B3.000, 146 A5.000, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, X 16 XEL, Z 16 XE, X 18 XE1,
    DUNA Weekend (146_) | 01.1987-12.1991 60 1.1 - 1116ccm, 58pk, 43kw - 18 K4F, X 16 SZR, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, X 16 XEL, Z 16 XE, X 18 XE1, M 111.948, M 111.950, AL
    DUNA Weekend (146_) | 01.1987-12.1991 70 1.3 - 1301ccm, 67pk, 49kw - 18 K4F, X 16 SZR, 146 A5.000, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, X 16 XEL, Z 16 XE, X 18 XE1, M 111.948, M
    FIORINO
    FIORINO (127_) | 10.1977-12.1987 1050 - 1049ccm, 50pk, 37kw - 127 A.000
    FIORINO (147_) | 01.1980-08.1993 1.0 - 1049ccm, 50pk, 37kw - 127 A.000
    FIORINO (147_) | 01.1980-08.1993 1.0 - 1049ccm, 56pk, 41kw - 156 A.000
    FIORINO (147_) | 01.1980-08.1993 1.1 60 - 1116ccm, 55pk, 40kw - 146 A9.000
    FIORINO (147_) | 01.1980-08.1993 1.3 - 1301ccm, 67pk, 49kw - 146 A5.000
    FIORINO (147_) | 01.1980-08.1993 1.3 D - 1301ccm, 45pk, 33kw - 127 A5.000
    FIORINO Pick
    FIORINO Pick up (146_) | 01.1988-05.2001 1.4 - 1372ccm, 67pk, 49kw - 146 D5.000
    FIORINO Pick up (146_) | 01.1988-05.2001 1.6 - 1581ccm, 75pk, 55kw - 146 C6.000, 146 D6.000
    FIORINO Pick up (146_) | 01.1988-05.2001 1.7 D - 1697ccm, 57pk, 42kw - 146 B2.000
    FIORINO Pick up (146_) | 01.1988-05.2001 1.7 D - 1698ccm, 60pk, 44kw - 149 B3.000
    FIORINO Pick up (146_) | 01.1988-05.2001 1.7 TD - 1698ccm, 63pk, 46kw - 146 D7.000
    FIORINO Pick up (147_) | 06.1982-10.1989 1.0 - 1049ccm, 50pk, 37kw - 127 A.000, 127A.046
    FIORINO Pick up (147_) | 06.1982-10.1989 1.0 - 1049ccm, 56pk, 41kw - 156 A.000
    FIORINO Pick up (147_) | 06.1982-10.1989 1.3 D - 1302ccm, 45pk, 33kw - 127 A5.000
    FIORINO Skåpbil/minivan
    FIORINO Skåpbil/minivan (146_) | 01.1988-05.2001 60 1.1 - 1116ccm, 54pk, 40kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, J7R 740, J7T 754, J7T 755, 125 B.000, 132 C3.031, 138 C2.04
    FIORINO Skåpbil/minivan (146_) | 01.1988-05.2001 60 1.7 D - 1697ccm, 57pk, 42kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, J7R 740, J7T 754, J7T 755, 125 B.000, 132 C3.031, 138 C2.04
    FIORINO Skåpbil/minivan (146_) | 01.1988-05.2001 60 1.7 D - 1698ccm, 60pk, 44kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, J7R 740, J7T 754, J7T 755, 125 B.000, 132 C3.031, 138 C2.04
    FIORINO Skåpbil/minivan (146_) | 01.1988-05.2001 65 1.7 TD - 1698ccm, 63pk, 46kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    FIORINO Skåpbil/minivan (146_) | 01.1988-05.2001 70 i.e. 1.4 - 1372ccm, 67pk, 49kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, J7R 740, J7T 754, J7T 755, 125 B.000, 132 C3.031, 138 C2.04
    FIORINO Skåpbil/minivan (146_) | 01.1988-05.2001 75 i.e. 1.5 - 1498ccm, 75pk, 55kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, J7R 740, J7T 754, J7T 755, 125 B.000, 132 C3.031, 138 C2.04
    FIORINO Skåpbil/minivan (146_) | 01.1988-05.2001 75 i.e. 1.6 - 1581ccm, 75pk, 55kw - 146 C6.000, 146 D6.000
    GRANDE PUNTO
    GRANDE PUNTO (199_) | 06.2005-12.2015 1.9 D Multijet - 1910ccm, 116pk, 85kw - 169 A4.000, CAYB, 1NR-FE, A 17 DTJ, A 17 DTR, 198 A3.000, 263 A8.000, C 30 LE, 350 A1.000, 199 B4.0
    GRANDE PUNTO (199_) | 06.2005-12.2015 1.9 D Multijet - 1910ccm, 130pk, 96kw - 199 A5.000
    GRANDE PUNTO (199_) | 06.2005-12.2015 1.9 D Multijet - 1910ccm, 120pk, 88kw - 939 A1.000
    IDEA
    IDEA (350_) | 12.2003-12.2012 1.9 JTD - 1910ccm, 101pk, 74kw - 188 B2.000
    MAREA
    MAREA (185_) | 05.1996-02.2003 1.9 JTD 105 (185AXN1A) - 1910ccm, 105pk, 77kw - 182 B4.000
    MAREA (185_) | 05.1996-02.2003 1.9 JTD 110 (185AXT1A) - 1910ccm, 110pk, 81kw - 186 A6.000
    MAREA (185_) | 05.1996-02.2003 1.9 TD 100 (185AX_) - 1910ccm, 100pk, 74kw - N57 D30 B, PV, N63 B44 A, 182 A2.000, 182 A1.000, 182 A4.000, 182 A3.000, 182 A7.000, 182 A8.000, Y
    MAREA (185_) | 05.1996-02.2003 1.9 TD 75 - 1910ccm, 75pk, 55kw - N57 D30 B, PV, N63 B44 A, 182 A2.000, 182 A1.000, 182 A4.000, 182 A3.000, 182 A8.000, Y5A, AR 67106
    MAREA (185_) | 05.1996-02.2003 2.4 JTD 130 - 2387ccm, 130pk, 96kw - 839 A5.000, 185 A6.000
    MAREA (185_) | 05.1996-02.2003 2.4 TD 125 - 2387ccm, 125pk, 91kw - N57 D30 B, PV, N47 D20 C, N63 B44 A, 182 A2.000, 182 A1.000, 182 A4.000, 182 A3.000, 182 A7.000, 18
    MAREA Weekend
    MAREA Weekend (185_) | 09.1996-06.2003 1.9 JTD 105 (185BXN1A) - 1910ccm, 105pk, 77kw - 182 B4.000
    MAREA Weekend (185_) | 09.1996-06.2003 1.9 JTD 110 (185BXT1A) - 1910ccm, 110pk, 81kw - 186 A6.000
    MAREA Weekend (185_) | 09.1996-06.2003 1.9 TD 100 (185BX_) - 1910ccm, 100pk, 74kw - N57 D30 B, PV, N47 D20 C, N63 B44 A, 182 A2.000, 182 A1.000, 182 A4.000, 182 A3.000, 182 A7.000, 18
    MAREA Weekend (185_) | 09.1996-06.2003 1.9 TD 75 - 1910ccm, 75pk, 55kw - N57 D30 B, PV, N47 D20 C, N63 B44 A, 182 A2.000, 182 A1.000, 182 A4.000, 182 A3.000, 182 A7.000, 18
    MAREA Weekend (185_) | 09.1996-06.2003 2.4 JTD 130 - 2387ccm, 130pk, 96kw - 839 A5.000, 185 A6.000
    MAREA Weekend (185_) | 09.1996-06.2003 2.4 TD 125 - 2387ccm, 125pk, 91kw - N57 D30 B, PV, N47 D20 C, N63 B44 A, 182 A2.000, 182 A1.000, 182 A4.000, 182 A3.000, 182 A7.000, 18
    MULTIPLA
    MULTIPLA (186_) | 04.1999-06.2010 1.9 JTD (186AXE1A) - 1910ccm, 120pk, 88kw - 186 A9.000
    MULTIPLA (186_) | 04.1999-06.2010 1.9 JTD 105 (186AXB1A) - 1910ccm, 105pk, 77kw - 182 B4.000
    MULTIPLA (186_) | 04.1999-06.2010 1.9 JTD 110 - 1910ccm, 110pk, 81kw - 186 A6.000
    MULTIPLA (186_) | 04.1999-06.2010 1.9 JTD 115 - 1910ccm, 115pk, 85kw - 186 A8.000
    PALIO
    PALIO (178_, 171_, 371_) | 04.1996-10.2003 1.4 - 1372ccm, 69pk, 51kw - 178 B2.000
    PALIO (178_, 171_, 371_) | 04.1996-10.2003 1.4 Cat - 1372ccm, 69pk, 51kw - 178 B2.016
    PALIO Weekend
    PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) | 04.1996-01.2012 1.7 TD - 1698ccm, 70pk, 51kw - OM 616.963, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, AAC, LFZ (XU7JP), 176 A8.000, 176
    PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) | 04.1996-01.2012 1.9 D - 1910ccm, 63pk, 46kw - 223 A6.000
    PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) | 04.1996-01.2012 1.9 JTD - 1910ccm, 80pk, 59kw - 188 A2.000
    PANDA
    PANDA (141_) | 10.1980-07.2004 1300 D - 1302ccm, 37pk, 27kw - 156 A5.000
    PUNTO
    PUNTO (176_) | 09.1993-09.1999 1.4 GT Turbo (176AD_) - 1372ccm, 133pk, 98kw - 176 A4.000
    PUNTO (176_) | 09.1993-09.1999 1.4 GT Turbo (176AS_) - 1372ccm, 131pk, 96kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    PUNTO (176_) | 09.1993-09.1999 1.6 - 1581ccm, 88pk, 65kw - 176 A9.000
    PUNTO (176_) | 09.1993-09.1999 1.7 D - 1698ccm, 57pk, 42kw - 176 B3.000
    PUNTO (176_) | 09.1993-09.1999 1.7 TD - 1698ccm, 69pk, 51kw - 176 A3.000
    PUNTO (176_) | 09.1993-09.1999 1.7 TD - 1698ccm, 71pk, 52kw - 176 A5.000
    PUNTO (176_) | 09.1993-09.1999 1.7 TD (176AT) - 1698ccm, 63pk, 46kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    PUNTO (188_) | 09.1999-03.2012 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) - 1910ccm, 60pk, 44kw - 188 A3.000
    PUNTO (188_) | 09.1999-03.2012 1.9 JTD - 1910ccm, 86pk, 63kw - 188 A7.000
    PUNTO (188_) | 09.1999-03.2012 1.9 JTD - 1910ccm, 101pk, 74kw - 188 B2.000
    PUNTO (188_) | 09.1999-03.2012 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) - 1910ccm, 80pk, 59kw - 188 A2.000
    PUNTO Cabriolet
    PUNTO Cabriolet (176_) | 04.1994-06.2000 90 1.6 - 1581ccm, 88pk, 65kw - 176 A9.000
    PUNTO Skåpbil/halvkombi
    PUNTO Skåpbil/halvkombi (188_) | 02.2000-10.2009 1.9 D 60 - 1910ccm, 60pk, 44kw - 188 A3.000
    PUNTO Skåpbil/halvkombi (188_) | 02.2000-10.2009 1.9 JTD - 1910ccm, 86pk, 63kw - 188 A7.000
    PUNTO Van
    PUNTO Van (176_) | 04.1996-02.2000 1.7 D - 1698ccm, 57pk, 42kw - S14 B23 (234EA), 156 C.046, 176 B2.000, X 16 XEL, AF, AFB, AKN, AKU, AGL, AGX, AHD, AGK, L1G, KW, A
    PUNTO Van (176_) | 04.1996-02.2000 1.7 TD - 1698ccm, 71pk, 52kw - S14 B23 (234EA), 156 C.046, 176 B2.000, 176 A5.000, X 16 XEL, AF, AFB, AKN, AKU, AGL, AGX, AHD, AGK
    REGATA
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 100 Super 1.6 - 1585ccm, 101pk, 74kw - 149 A2.000, 149 A4.000
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 60 Diesel 1.7 - 1714ccm, 58pk, 43kw - 138 B6.000
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 60 Diesel 1.7 - 1698ccm, 60pk, 44kw - 149 B3.000
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 65 Diesel 1.9 - 1929ccm, 65pk, 48kw - 149 A1.000
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 70 1.3 - 1301ccm, 68pk, 50kw - 138 B2.000
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 70 1.3 - 1301ccm, 65pk, 48kw - 149 A3.000, 149 A7.000
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 75 1.5 - 1498ccm, 75pk, 55kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 1
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 85 1.5 - 1498ccm, 79pk, 58kw - 149 A5.000
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 85 1.6 - 1585ccm, 82pk, 60kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 1
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 85 Super 1.5 - 1498ccm, 82pk, 60kw - 138 B3.000
    REGATA (138_) | 09.1983-12.1990 90 i.e. 1.6 - 1595ccm, 90pk, 66kw - 149 C2.000
    REGATA Weekend
    REGATA Weekend (138_) | 06.1983-12.1990 100 1.6 (RF) - 1585ccm, 101pk, 74kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 1
    REGATA Weekend (138_) | 06.1983-12.1990 60 Diesel 1.7 - 1698ccm, 60pk, 44kw - 149 B3.000
    REGATA Weekend (138_) | 06.1983-12.1990 65 Diesel 1.9 - 1929ccm, 65pk, 48kw - 149 A1.000
    REGATA Weekend (138_) | 06.1983-12.1990 70 1.3 - 1301ccm, 68pk, 50kw - AR 30502, AR 30587, AR 30550, AR 06202, VM 81 A, AR 67101, AR 06416, N55 B30 A, J8S 711, B1A (XU51C
    REGATA Weekend (138_) | 06.1983-12.1990 75 1.5 - 1498ccm, 75pk, 55kw - 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000, 138 B3.048
    REGATA Weekend (138_) | 06.1983-12.1990 90 i.e. 1.6 - 1595ccm, 90pk, 66kw - 149 C2.000
    RITMO
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.0 - 1049ccm, 60pk, 44kw - 127 A6.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.1 - 1116ccm, 55pk, 40kw - 138 B.000, 138 B1.000, 138 C1.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.1 - 1116ccm, 58pk, 43kw - 146 A4.048
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.3 - 1301ccm, 65pk, 48kw - 138 A1.000, 149 A3.000, 149 A7.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.3 - 1301ccm, 75pk, 55kw - 138 A3.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.3 - 1301ccm, 68pk, 50kw - 138 B2.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.5 - 1498ccm, 85pk, 63kw - 138 A4.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.5 - 1498ccm, 82pk, 60kw - 138 B3.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.5 - 1498ccm, 79pk, 58kw - 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 128 A.048, 128 A.000, 128 AC.000, 128 A1.000, 1
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.5 - 1498ccm, 75pk, 55kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, 125 B.000, 132 C3.031, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000,
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.6 - 1585ccm, 90pk, 66kw - 138 AR.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.6 - 1585ccm, 105pk, 77kw - 138 AR.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.6 - 1585ccm, 100pk, 74kw - 149 A4.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.7 Diesel - 1714ccm, 55pk, 40kw - 138 A5.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.7 Diesel - 1698ccm, 60pk, 44kw - 138 C.000, 149 B3.000
    RITMO (138_) | 01.1978-12.1988 1.9 TD - 1929ccm, 80pk, 59kw - 831 D1.000
    RITMO Cabriolet
    RITMO Cabriolet (138_) | 10.1979-07.1989 85 1.5 - 1498ccm, 82pk, 60kw - M30 B32, K, JT, 138 B3.000, 138 A4.000, MA1.01, 107/47, 115.49, 107.21.42, 107.22.49, 114.62.20, 11
    SCUDO Buss
    SCUDO Buss (220_) | 02.1996-12.2006 1.6 - 1581ccm, 79pk, 58kw - X 16 SZR, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), D9B (XUD9A), NFZ (TU5JP), KFW (TU3JP)
    SCUDO Flak/chassi
    SCUDO Flak/chassi (220_) | 09.1996-12.2006 1.6 - 1581ccm, 79pk, 58kw - 220 A 2.000
    SCUDO Skåp
    SCUDO Skåp (220_) | 02.1996-12.2006 1.6 - 1581ccm, 79pk, 58kw - 220 A 2.000
    SEDICI
    SEDICI (189_) | 06.2006-10.2014 1.9 D Multijet - 1910ccm, 120pk, 88kw - D19AA
    SEDICI (189_) | 06.2006-10.2014 1.9 D Multijet 4x4 - 1910ccm, 120pk, 88kw - D19AA
    STILO
    STILO (192_) | 10.2001-12.2007 1.9 D Multijet - 1910ccm, 120pk, 88kw - 192 A8.000
    STILO (192_) | 10.2001-12.2007 1.9 D Multijet - 1910ccm, 100pk, 74kw - 192 A9.000
    STILO (192_) | 10.2001-12.2007 1.9 JTD (192_XE1A) - 1910ccm, 115pk, 85kw - 192 A1.000, 192 B4.000, 937 A7.000
    STILO (192_) | 10.2001-12.2007 1.9 JTD (192_XF1A) - 1910ccm, 80pk, 59kw - 192 A3.000
    STILO (192_) | 10.2001-12.2007 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) - 1910ccm, 90pk, 66kw - 192 B5.000
    STILO Multi
    STILO Multi Wagon (192_) | 01.2003-08.2008 1.9 D - 1910ccm, 90pk, 66kw - 192 B5.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 01.2003-08.2008 1.9 D Multijet - 1910ccm, 120pk, 88kw - 192 A8.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 01.2003-08.2008 1.9 D Multijet - 1910ccm, 100pk, 74kw - 192 A9.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 01.2003-08.2008 1.9 JTD - 1910ccm, 115pk, 85kw - 192 A1.000, 192 B4.000, 937 A7.000
    STILO Multi Wagon (192_) | 01.2003-08.2008 1.9 JTD - 1910ccm, 80pk, 59kw - 192 A3.000
    STILO VAN
    STILO VAN (192_) | 10.2001-08.2008 1.9 JTD (192DXE1A) - 1910ccm, 116pk, 85kw - 192 A1.000
    STILO VAN (192_) | 10.2001-08.2008 1.9 JTD (192DXS1A) - 1910ccm, 120pk, 88kw - 192 A8.000
    STRADA Pick-up
    STRADA Pick-up (178_, 278_) | 06.1999-08.2012 1.7 TD - 1698ccm, 69pk, 51kw - 176 A3.000
    STRADA Pick-up (178_, 278_) | 06.1999-08.2012 1.9 D - 1910ccm, 63pk, 46kw - 223 A6.000
    STRADA Pick-up (178_, 278_) | 06.1999-08.2012 1.9 JTD - 1910ccm, 80pk, 59kw - 188 A2.000
    TALENTO Buss
    TALENTO Buss (290_) | 03.1989-03.1994 1.9 D (290UEHK) - 1929ccm, 71pk, 52kw - 149 B1.000
    TALENTO Flak/chassi
    TALENTO Flak/chassi (290_) | 03.1989-03.1994 1.9 D (290UAK, 290UTK) - 1929ccm, 71pk, 52kw - 149 B1.000
    TALENTO Skåp
    TALENTO Skåp (290_) | 03.1989-03.1994 1.9 D (290UK) - 1929ccm, 71pk, 52kw - 149 B1.000
    TEMPRA
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.4 i.e. (159.AA) - 1372ccm, 78pk, 57kw - 159 A2.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) - 1372ccm, 69pk, 51kw - 160 A1.046, 836 A4.000, 159 A2.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.6 (159.AD) - 1581ccm, 86pk, 63kw - 159 B9.000, 159 A3.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.6 i.e. (159.AE) - 1581ccm, 78pk, 57kw - 159 A3.046
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.6 i.e. (159.AJ) - 1581ccm, 87pk, 63kw - 159 B9.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.6 i.e. (159.AJ) - 1581ccm, 90pk, 66kw - 159 B9.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) - 1581ccm, 75pk, 55kw - 159 A3.048, 835 C1.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.8 i.e. (159.AN) - 1756ccm, 110pk, 81kw - 159 A4.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.8 i.e. (159.AN) - 1756ccm, 105pk, 77kw - 159 A4.046
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.8 i.e. (159.AV) - 1756ccm, 103pk, 76kw - 835 C2.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.8 i.e. (159.AZ) - 1756ccm, 90pk, 66kw - 835 C4.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.8 i.e. (159.BY) - 1756ccm, 101pk, 74kw - 836 A5.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.9 TD (159.AQ) - 1929ccm, 80pk, 59kw - 160 B6.046
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) - 1929ccm, 90pk, 66kw - 160 A6.000, 160 D1.000
    TEMPRA (159_) | 03.1990-09.1996 2.0 i.e. (159.AP) - 1995ccm, 113pk, 83kw - 159 A6.046
    TEMPRA S.W.
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) - 1372ccm, 69pk, 51kw - 160 A1.046, 836 A4.000, 159 A2.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.6 - 1581ccm, 86pk, 63kw - 159 A3.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.6 i.e. (159.AE) - 1581ccm, 78pk, 57kw - 835 C1.000, 159 A3.046
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.6 i.e. (159.AJ) - 1581ccm, 90pk, 66kw - 159 B9.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) - 1581ccm, 75pk, 55kw - 159 A3.048, 835 C1.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.8 i.e. (159.AN) - 1756ccm, 105pk, 77kw - 159 A4.046
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.8 i.e. (159.AV) - 1756ccm, 103pk, 76kw - 835 C2.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.8 i.e. (159.AZ) - 1756ccm, 90pk, 66kw - 835 C4.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.8 i.e. (159.BY) - 1756ccm, 101pk, 74kw - 836 A5.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) - 1929ccm, 90pk, 66kw - 160 A6.000, 160 D1.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 1.9 TD (159.AQ) - 1929ccm, 80pk, 59kw - 160 B6.046
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 2.0 i.e. (159.AP) - 1995ccm, 113pk, 83kw - 159 A6.046
    TEMPRA S.W. (159_) | 10.1990-08.1996 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) - 1995ccm, 113pk, 83kw - 159 A6.046
    TIPO
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.4 (160.AC) - 1372ccm, 71pk, 52kw - 160 A1.000, 160 A1.048
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) - 1372ccm, 70pk, 51kw - 160 A1.048, 160 A1.046, 836 A4.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.6 (160.AE) - 1581ccm, 83pk, 61kw - 4AB, NAT, NAV, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4EA, 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 12
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.6 i.e. - 1595ccm, 90pk, 66kw - 149 C2.046
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) - 1581ccm, 75pk, 55kw - 159 A3.048, 835 C1.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.6 i.e. (160.AF) - 1581ccm, 78pk, 57kw - 159 A3.046
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.7 D (160.AG) - 1697ccm, 58pk, 43kw - 4GA, 149 B4.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.8 i.e. - 1756ccm, 90pk, 66kw - 835 C4.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.8 i.e. (160.AY) - 1756ccm, 105pk, 77kw - 4AB, NAT, NAV, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4EA, 810.05, 810.06, 124 AC.000, 125 B.000, 132 AC1.000, 12
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.8 i.e. (160.ED) - 1756ccm, 103pk, 76kw - 835 C2.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM) - 1756ccm, 101pk, 74kw - 836 A5.000, 159 A4.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.8 i.e.16V Sport - 1756ccm, 136pk, 100kw - 160 A5.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.9 D - 1929ccm, 65pk, 48kw - 149 A1.000, 160 A7.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.9 TD (160.AW) - 1929ccm, 80pk, 59kw - 160 B6.046
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) - 1929ccm, 90pk, 66kw - 160 A6.000, 160 A6.046, 160 D1.000
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 2.0 16V (160.AV) - 1995ccm, 146pk, 107kw - 160 A8.046
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 2.0 i.e. (160.AJ, 1607571) - 1995ccm, 109pk, 80kw - 159 A5.046
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) - 1995ccm, 113pk, 83kw - 159 A6.046
    TIPO (160_) | 07.1987-10.1995 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) - 1995ccm, 139pk, 102kw - 836 A3.000
    UNO
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 1.3 Super Diesel - 1302ccm, 45pk, 33kw - 127 A5.000, 146 B1.000
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 1.3 Turbo i.e. - 1301ccm, 105pk, 77kw - 146 A2.000
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 1.3 Turbo i.e. - 1301ccm, 99pk, 73kw - 146 A2.146
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 1.3 Turbo i.e. - 1301ccm, 101pk, 74kw - 146 A2.246
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 1.4 Turbo i.e. - 1372ccm, 118pk, 87kw - 146 A8.000
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 1.4 Turbo i.e. - 1372ccm, 112pk, 82kw - 146 A8.046
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 1.9 D - 1929ccm, 60pk, 44kw - K12B, M 111.960, 169 A4.000, LR2, A 14 NEL, B 14 NEL, NG, 199 B4.000, 223 A9.000, KDY (TU3M), DFZ (
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 50 1.1 - 1116ccm, 50pk, 37kw - 146 A4.044
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 55 1.1 - 1116ccm, 54pk, 40kw - 138 B.000
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 60 1.1 (146A.EG) - 1116ccm, 58pk, 43kw - 146 A4.048
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 60 Diesel 1.7 - 1698ccm, 60pk, 44kw - 149 B3.000
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 60 Diesel 1.7 (146E) - 1698ccm, 57pk, 42kw - 146 B2.000
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 70 1.3 - 1302ccm, 68pk, 50kw - 138 B2.000
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 70 1.3 - 1302ccm, 65pk, 48kw - 149 A7.000
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 70 i.e. 1.4 - 1372ccm, 70pk, 51kw - 160 A1.046
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 70 TD 1.4 - 1367ccm, 71pk, 52kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, J7R 740, 125 B.000, 132 C3.031, 138 C2.048, 138 C3.048, 149
    UNO (146_, 158_) | 01.1983-06.2006 75 i.e. 1.5 - 1498ccm, 75pk, 55kw - 138 C2.048, 149 C1.000
    X 1/9
    X 1/9 (128_) | 05.1973-12.1989 1.3 - 1290ccm, 73pk, 54kw - 128 AS.000
    X 1/9 (128_) | 05.1973-12.1989 1.3 - 1290ccm, 75pk, 55kw - 128 AS.000
    X 1/9 (128_) | 05.1973-12.1989 1.5 - 1499ccm, 76pk, 56kw - M30 B32, K, JT, 138 B3.000, 138 A4.000, MA1.01, 107/47, 115.49, 107.21.42, 107.22.49, 114.62.20, 11
    X 1/9 (128_) | 05.1973-12.1989 1.5 (128AS1_) - 1498ccm, 85pk, 63kw - 138 A4.000, 138 AS.000
    LANCIA
    BETA
    BETA (828_) | 08.1973-07.1982 1400 (828AB2) - 1438ccm, 90pk, 66kw - 828 A2.000
    BETA (828_) | 08.1973-07.1982 1600 (828CB0, 828AB0) - 1585ccm, 101pk, 74kw - J8S 704, J8S 600, J8S 740, 828 B4.000, 834 F1.000, J8S 784, 828 B.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828
    BETA (828_) | 08.1973-07.1982 2000 (828CB1) - 1995ccm, 115pk, 85kw - 828 B1.000
    BETA Coupé
    BETA Coupé (828_) | 09.1974-12.1984 1300 (828BC3) - 1367ccm, 84pk, 62kw - 828 D3.000, 589, 589/2, 506, 506/1, 506/2
    BETA Coupé (828_) | 09.1974-12.1984 1600 (828BC0) - 1585ccm, 101pk, 74kw - OM 616.963, 4RB, 4RC, 4GA, RF, F2N 750, J7R 740, J7T 754, J7T 755, 127 A.000, 125 B.000, 132 C3.031
    BETA Coupé (828_) | 09.1974-12.1984 2000 (828.BC) - 1995ccm, 120pk, 88kw - 828 D3.000, 828 B1.000, 589, 589/2, 506, 506/1, 506/2, 528, 546, 546/2, 527, 528/2
    BETA Coupé (828_) | 09.1974-12.1984 2000 (828BC_) - 1991ccm, 116pk, 85kw - 828 D3.000, 828 B1.000, 589, 589/2, 506, 506/1, 506/2, 528, 546, 546/2, 527
    BETA Coupé (828_) | 09.1974-12.1984 2000 i.e. (828.BC) - 1995ccm, 122pk, 90kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 589, 589/2, 506, 506/1, 506/2, 528, 546, 546/2, 527, 5
    BETA Coupé (828_) | 09.1974-12.1984 2000 VX (828.BC) - 1995ccm, 135pk, 99kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 589, 589/2, 506, 506/1, 506/2, 528, 546, 5
    BETA H.P.E.
    BETA H.P.E. (828_) | 05.1976-09.1984 1600 (828BF0) - 1585ccm, 101pk, 74kw - 828 B.000
    BETA H.P.E. (828_) | 05.1976-09.1984 2000 (828.BF) - 1995ccm, 116pk, 85kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547/1, 589, 589/2, 506, 506/1, 506/2, 528,
    BETA H.P.E. (828_) | 05.1976-09.1984 2000 (828.BF) - 1995ccm, 120pk, 88kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547/1, 589, 589/2, 506, 506/1, 506/2, 528,
    BETA H.P.E. (828_) | 05.1976-09.1984 2000 i.e. (828BF) - 1995ccm, 122pk, 90kw - 828 B4.000
    BETA H.P.E. (828_) | 05.1976-09.1984 2000 Volumex (828.BF) - 1995ccm, 135pk, 99kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547/1, 589, 589/2, 506, 506/1, 506/2, 528,
    BETA MONTE
    BETA MONTE CARLO (137_) | 09.1975-05.1981 2.0 (137AS_) - 1995ccm, 120pk, 88kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547/1, OM 651.940, 134 AS.000, 589, 589/2,
    BETA Sedan
    BETA Sedan (828_) | 03.1976-10.1986 1300 (828CB3) - 1297ccm, 83pk, 61kw -
    BETA Sedan (828_) | 03.1976-10.1986 2000 (828CB1) - 1995ccm, 120pk, 88kw - 828 B1.000
    BETA Spider
    BETA Spider (828_) | 05.1976-10.1986 1600 (828BS0) - 1585ccm, 100pk, 74kw - 828 B.000
    BETA Spider (828_) | 05.1976-10.1986 2000 (828BS1) - 1995ccm, 116pk, 85kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547/1, OM 651.940, 134 AS.000, 616.36, 616
    BETA Spider (828_) | 05.1976-10.1986 2000 (828BS1) - 1995ccm, 120pk, 88kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547/1, OM 651.940, 134 AS.000, 616.36, 616
    DEDRA
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.6 i.e. (835AA) - 1581ccm, 90pk, 66kw - 835 A1.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.6 i.e. (835AB) - 1581ccm, 78pk, 57kw - 835 A1.046
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.6 i.e. (835AN) - 1581ccm, 75pk, 55kw - 835 C1.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.6 LE Cat (835EB) - 1581ccm, 90pk, 66kw - 159 B9.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.8 i.e. (835AC, 835BC) - 1756ccm, 109pk, 80kw - 835 A2.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.8 i.e. (835AT) - 1756ccm, 90pk, 66kw - 835 C5.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.8 i.e. (835BD, 835AD) - 1756ccm, 105pk, 77kw - 835 A2.046
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.8 i.e. (835FA) - 1756ccm, 101pk, 74kw - 836 A5.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 1.9 TDS (835EE, 835EF) - 1929ccm, 90pk, 66kw - 160 D1.000, 835 A4.000, 835 A4.046
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 2.0 16V (835ED) - 1995ccm, 139pk, 102kw - 836 A3.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 2.0 HF Integrale (835AP) - 1995ccm, 169pk, 124kw - 835 A7.046
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 2.0 i.e. (835AI) - 1995ccm, 117pk, 86kw - 835 A5.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 2.0 i.e. (835AL) - 1995ccm, 113pk, 83kw - 835 A5.046
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 2.0 i.e. Turbo (835AR) - 1995ccm, 162pk, 119kw - 835 A8.046
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) - 1995ccm, 165pk, 121kw - 835 A7.000
    DEDRA (835_) | 04.1989-07.1999 2.0 Turbo (835AQ) - 1995ccm, 177pk, 130kw - 835 A8.000
    DEDRA SW
    DEDRA SW (835_) | 07.1994-07.1999 1.6 (835EB) - 1581ccm, 90pk, 66kw - 159 B9.000
    DEDRA SW (835_) | 07.1994-07.1999 1.8 i.e. (835FA) - 1756ccm, 101pk, 74kw - 836 A5.000
    DEDRA SW (835_) | 07.1994-07.1999 1.9 TDS (835EE, 835EF) - 1929ccm, 90pk, 66kw - 160 D1.000, 835 A4.000
    DEDRA SW (835_) | 07.1994-07.1999 2.0 16V (835ED) - 1995ccm, 139pk, 102kw - 836 A3.000
    DEDRA SW (835_) | 07.1994-07.1999 2.0 Integrale (835ED) - 1995ccm, 139pk, 102kw - 836 A3.000
    DELTA I
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.3 (831.AB) - 1301ccm, 79pk, 58kw - AR 30502, AR 30587, AR 30550, AR 06202, VM 81 A, AR 67101, AR 06416, N55 B30 A, J8S 711, B1A (XU51C
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.3 (831AB.011) - 1301ccm, 75pk, 55kw - 831 A2.000, 831 B.000
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.5 (831AB.025) - 1498ccm, 86pk, 63kw - 831 A1.000, 831 B1.000
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.6 GT (831AB.06) - 1585ccm, 105pk, 77kw - 831 A4.000
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.6 GT i.e. (831AB.010) - 1585ccm, 90pk, 66kw - 149 C2.000
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.6 GT i.e. (831AB.016) - 1585ccm, 109pk, 80kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 156 A2.100, 138 C2.048, 828 B4.000, 831 B1.000, 8144.91, 834 F1
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.6 HF Turbo (831AB.0) - 1585ccm, 131pk, 96kw - J8S 704, 828 B4.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547/1, OM 651.940, 134 AS.000, 616.36, 616
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.6 HF Turbo (831AB.020) - 1585ccm, 140pk, 103kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 156 A2.100, 138 C2.048, 828 B4.000, 831 B1.000, 8144.91, 834 F1
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.6 HF Turbo (831AB.020S) - 1585ccm, 132pk, 97kw - 831 B7.046
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 1.9 Turbo DS (831AB.021) - 1929ccm, 80pk, 59kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 156 A2.100, 138 C2.048, 831 D1.000, 828 B4.000, 831 B1.000, 814
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027) - 1995ccm, 211pk, 155kw - 831 E5.000, 831 E5.046
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 2.0 16V HF Integrale (831AB.026) - 1995ccm, 196pk, 144kw - 831 D5.000
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 2.0 HF Integrale (831AB.019) - 1995ccm, 166pk, 122kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 156 A2.100, 138 C2.048, 831 D1.000, 828 B4.000, 831 B1.000, 814
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 2.0 HF Integrale (831AB.024) - 1995ccm, 181pk, 133kw - 831 C5.000
    DELTA I (831_) | 09.1979-01.1994 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028) - 1995ccm, 177pk, 130kw - 831 C5.046
    DELTA II
    DELTA II (836_) | 06.1993-08.1999 1.4 i.e. (836AF, 836AH) - 1372ccm, 69pk, 51kw - 160 A1.046, 836 A4.000
    DELTA II (836_) | 06.1993-08.1999 1.6 i.e. (836AD) - 1581ccm, 75pk, 55kw - 835 C1.000
    DELTA II (836_) | 06.1993-08.1999 1.8 i.e. (836AE) - 1756ccm, 103pk, 76kw - 835 C2.000
    DELTA II (836_) | 06.1993-08.1999 1.8 i.e. (836AG, 836AL) - 1756ccm, 90pk, 66kw - 835 C4.000, 836 A6.000, 836 C4.000
    DELTA II (836_) | 06.1993-08.1999 1.9 TD (836AM, 836AN) - 1929ccm, 90pk, 66kw - 160 D1.000, 835 A4.000
    DELTA II (836_) | 06.1993-08.1999 2.0 16V (836AA, 836CA) - 1995ccm, 139pk, 102kw - 836 A3.000
    DELTA II (836_) | 06.1993-08.1999 2.0 16V Turbo (836AB) - 1995ccm, 186pk, 137kw - 836 A2.000
    DELTA II (836_) | 06.1993-08.1999 2.0 16V Turbo (836AS) - 1995ccm, 193pk, 142kw - 175 A4.000
    KAPPA
    KAPPA (838_) | 08.1994-10.2001 2.0 16V Turbo (838AB1AA) - 1995ccm, 205pk, 151kw - AR 67501, 16 K4F, X 16 SZ, KL, 1Z, AHU, AAA, 17 DR, C 18 XE, 14 K4F, 4A-FE, F3P 682, F3P 765, 159 B
    KAPPA (838_) | 08.1994-10.2001 2.4 JTD (838AL1AA) - 2387ccm, 136pk, 100kw - 838 A8.000
    KAPPA (838_) | 08.1994-10.2001 2.4 T.DS (838AE1AA, 838AH1AA) - 2387ccm, 124pk, 91kw - 838 A3.000, 838 A7.000
    KAPPA Coupé
    KAPPA Coupé (838_) | 09.1996-03.2001 2.0 16V Turbo (838CB) - 1995ccm, 205pk, 151kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, 838 A4.000, 838 A6.000
    KAPPA SW
    KAPPA SW (838_) | 07.1996-10.2001 2.0 16V Turbo (838BB1AA) - 1995ccm, 205pk, 151kw - M52 B20 (206S3), HC, N57 D30 B, RF, C1J 760, C1J 764, F2N 708, F2N 710, F2N 798, F3P 706, F3P 760,
    KAPPA SW (838_) | 07.1996-10.2001 2.4 JTD (838BL1AA) - 2387ccm, 136pk, 100kw - 838 A8.000
    KAPPA SW (838_) | 07.1996-10.2001 2.4 T.DS (838BH1AA) - 2387ccm, 124pk, 91kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, 838 A6.000
    LYBRA
    LYBRA (839_) | 07.1999-10.2005 1.9 JTD (839.AXI1A, 839.AXN1A, 839.CXL1A) - 1910ccm, 116pk, 85kw - 937 A2.000
    LYBRA (839_) | 07.1999-10.2005 1.9 JTD (839AXD1A) - 1910ccm, 105pk, 77kw - AR 32302
    LYBRA (839_) | 07.1999-10.2005 1.9 JTD (839AXI1A) - 1910ccm, 110pk, 81kw - AR 37101
    LYBRA (839_) | 07.1999-10.2005 2.4 JTD (839.AXE1A) - 2387ccm, 150pk, 110kw - 841 C.000
    LYBRA (839_) | 07.1999-10.2005 2.4 JTD (839AXE1A) - 2387ccm, 135pk, 99kw - AR 32501, 839 A5.000
    LYBRA (839_) | 07.1999-10.2005 2.4 JTD (839AXL1A) - 2387ccm, 140pk, 103kw - 839 A6.000
    LYBRA SW
    LYBRA SW (839_) | 07.1999-10.2005 1.9 JTD (839.BXI1A, 839.BXN1A, 839.CXL1A) - 1910ccm, 116pk, 85kw - 937 A2.000
    LYBRA SW (839_) | 07.1999-10.2005 1.9 JTD (839BXD1A) - 1910ccm, 105pk, 77kw - AR 32302
    LYBRA SW (839_) | 07.1999-10.2005 1.9 JTD (839BXI1A) - 1910ccm, 110pk, 81kw - AR 37101
    LYBRA SW (839_) | 07.1999-10.2005 2.4 JTD (839.BXE1A) - 2387ccm, 150pk, 110kw - 841 C.000
    LYBRA SW (839_) | 07.1999-10.2005 2.4 JTD (839BXE1A) - 2387ccm, 135pk, 99kw - AR 32501, 839 A5.000
    LYBRA SW (839_) | 07.1999-10.2005 2.4 JTD (839BXL1A) - 2387ccm, 140pk, 103kw - 839 A6.000
    MUSA
    MUSA (350_) | 10.2004-09.2012 1.9 D Multijet (350.AXC1A) - 1910ccm, 101pk, 74kw - 188 B2.000
    PRISMA
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.3 (831AB) - 1301ccm, 79pk, 58kw - K12B, M51 D25 (256T1), M 102.989, M 115.973, OM 603.972, OM 601.940, OM 602.940, M 102.942, OM 617.
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.5 (831AB) - 1498ccm, 86pk, 63kw - 831 A1.000
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.5 (831AB) - 1498ccm, 75pk, 55kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 156 A2.100, 138 C2.048, 828 B4.000, 8144.91, 834 F1.000, 8144.9
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.5 (831AB) - 1498ccm, 80pk, 59kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 156 A2.100, 138 C2.048, 828 B4.000, 831 B1.000, 8144.91, 834 F1
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.6 (831AB) - 1585ccm, 105pk, 77kw - 831 A4.000
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.6 (831AB) - 1585ccm, 99pk, 73kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 156 A2.100, 138 C2.048, 828 B4.000, 8144.91, 834 F1.000, 8144.9
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.6 i.e. (831AB) - 1585ccm, 109pk, 80kw - Z 14 XEP, M10 B18, M10 B20, GSG, GLB, GMA, RTA, BRD, BRE, BRF, RTE, RTF, RTH, F6F, F6G, JPA, LTA, H
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.6 i.e. Super (831AB) - 1585ccm, 90pk, 66kw - 149 C2.000
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.9 Diesel (831AB) - 1911ccm, 65pk, 48kw - J6R 716, C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, J7T 708, J7T 732, J7T 733, A6M 725, A6M 726, 156 A2.10
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 1.9 Turbo Diesel (831AB) - 1928ccm, 80pk, 59kw - 831 D1.000
    PRISMA (831_) | 01.1983-02.1992 2.0 i.e. Allhjulsdrift (831AB) - 1995ccm, 115pk, 85kw - 831 B4.000
    THEMA
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 16V (834FA) - 1995ccm, 152pk, 112kw - J8S 704, 828 B4.000, 834 F1.000, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547/1, OM 651.940, 134 AS.000,
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 16V Turbo (834AC) - 1995ccm, 181pk, 133kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 156 A2.100, 138 C2.048, 831 D1.000, 828 B4.000, 831 B1.000, 814
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 16V Turbo (834GC, 834FC) - 1995ccm, 201pk, 148kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 828 B4.000, 834 F1.000, 8144.97 Y, J8S 784, 828 B.000, 828 D3.0
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e (834AB) - 1995ccm, 117pk, 86kw - 834 B1.000
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e. (834AB) - 1995ccm, 113pk, 83kw - 834 B.048
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e. (834B) - 1995ccm, 120pk, 88kw - Z 14 XEP, M10 B18, M10 B20, GSG, GLB, GMA, RTA, BRD, BRE, BRF, RTE, RTF, RTH, F6F, F6G, JPA, LTA, H
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e. (834BV) - 1995ccm, 115pk, 85kw - 834 B.146
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e. 16V (834AA) - 1995ccm, 147pk, 108kw - 834 B2.000
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e. 16V (834AI) - 1995ccm, 141pk, 104kw - 834 B2.246
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e. 16V Turbo (834AL) - 1995ccm, 177pk, 130kw - 834 C1.246
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e. Turbo (834C) - 1995ccm, 166pk, 122kw - M52 B20 (206S3), M51 D25 (256T1), BRD, BRE, BRF, DT, DS, DZ, CY, JN, KX, KV, 7A, AAH, 1P, RL, JT, C
    THEMA (834_) | 11.1984-07.1994 2000 i.e.Turbo (834CV) - 1995ccm, 150pk, 110kw - 834 C.146
    THEMA SW
    THEMA SW (834_) | 03.1987-07.1994 2000 16V (834FA) - 1995ccm, 152pk, 112kw - 834 F1.000
    THEMA SW (834_) | 03.1987-07.1994 2000 i.e. 16V (834AA) - 1995ccm, 147pk, 108kw - 834 B2.000
    THEMA SW (834_) | 03.1987-07.1994 2000 i.e. 16V (834AI) - 1995ccm, 141pk, 104kw - 834 B2.246
    THEMA SW (834_) | 03.1987-07.1994 2000 i.e. 16V Turbo (834AC) - 1995ccm, 181pk, 133kw - 834 C1.000
    THEMA SW (834_) | 03.1987-07.1994 2000 i.e. 16V Turbo (834AL) - 1995ccm, 177pk, 130kw - 834 C1.246
    THEMA SW (834_) | 03.1987-07.1994 2000 Turbo (834.FA, 834.BV, 834.CV) - 1995ccm, 150pk, 110kw - 834 C.146
    THEMA SW (834_) | 03.1987-07.1994 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC) - 1995ccm, 201pk, 148kw - C2J 772, J8S 704, J8S 600, J8S 740, 828 B4.000, 8144.91, 834 F1.000, 8144.97 Y, J8S 784, 828 B.000,
    THESIS
    THESIS (841_) | 07.2002-07.2009 2.4 JTD (841AXD1B02) - 2387ccm, 150pk, 110kw - 841 C.000
    TREVI
    TREVI (828_) | 05.1980-01.1987 1600 (828DB03) - 1585ccm, 100pk, 74kw - 828 B.000
    TREVI (828_) | 05.1980-01.1987 2000 i.e. (828DB13) - 1995ccm, 122pk, 90kw - 828 B4.000
    TREVI (828_) | 05.1980-01.1987 2000 Volumex (828DB17) - 1995ccm, 135pk, 99kw - J8S 704, J8S 600, J8S 740, 828 B4.000, 834 F1.000, J8S 784, 828 D3.000, 828 B1.000, 828 B7.000, 547
    Y10
    Y10 (156_) | 03.1985-12.1995 1.0 Turbo (156D) - 1049ccm, 84pk, 62kw - M52 B20 (206S3), M51 D25 (256T1), BRD, BRE, BRF, DT, DS, DZ, CY, JN, KX, KV, 7A, AAH, 1P, RL, JT, C
    Y10 (156_) | 03.1985-12.1995 1.3 i.e. (156AF) - 1297ccm, 72pk, 53kw - 146 A 5.046, 156 B.000
    OPEL
    ASTRA H
    ASTRA H (A04) | 01.2004-10.2010 1.9 CDTI (L48) - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    ASTRA H (A04) | 01.2004-10.2010 1.9 CDTI (L48) - 1910ccm, 100pk, 74kw - Z 19 DTL
    ASTRA H GTC (A04) | 03.2005-10.2010 1.9 CDTI (L08) - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    ASTRA H GTC (A04) | 03.2005-10.2010 1.9 CDTI (L08) - 1910ccm, 101pk, 74kw - Z 19 DTL
    ASTRA H Kombi (A04) | 08.2004-10.2010 1.9 CDTI (L35) - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    ASTRA H Kombi (A04) | 08.2004-10.2010 1.9 CDTI (L35) - 1910ccm, 100pk, 74kw - Z 19 DTL
    ASTRA H Skåp / kombi (L70) | 02.2004-10.2014 1.9 CDTI (L70) - 1910ccm, 120pk, 88kw - C 30 LE, 852 750, J7T 780, BAZ (XU5CP), 4G92 (SOHC 16V), 4G63 (DOHC 16V), FE (8V), FE (16V), FE18,
    ASTRA H Skåp / kombi (L70) | 02.2004-10.2014 1.9 CDTI (L70) - 1910ccm, 101pk, 74kw - Z 19 DTL
    SIGNUM Halvkombi
    SIGNUM Halvkombi (Z03) | 05.2003-12.2008 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    SIGNUM Halvkombi (Z03) | 05.2003-12.2008 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 100pk, 74kw - Z 19 DTL
    VECTRA C
    VECTRA C (Z02) | 04.2002-01.2009 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    VECTRA C (Z02) | 04.2002-01.2009 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 100pk, 74kw - Z 19 DTL
    VECTRA C GTS (Z02) | 08.2002-01.2009 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 08.2002-01.2009 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 100pk, 74kw - Z 19 DTL
    VECTRA C Kombi (Z02) | 10.2003-01.2009 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    VECTRA C Kombi (Z02) | 10.2003-01.2009 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 100pk, 74kw - Z 19 DTL
    ZAFIRA /
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 07.2005-04.2015 1.9 CDTI (M75) - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 07.2005-04.2015 1.9 CDTI (M75) - 1910ccm, 100pk, 74kw - Z 19 DTL
    PEUGEOT
    EXPERT
    EXPERT (224_) | 02.1996-12.2006 1.6 - 1581ccm, 79pk, 58kw - X 16 SZR, CDY (TU9M), HDZ (TU1M), D9B (XUD9A/U), KFX (TU3JP), D9B (XUD9A), NFZ (TU5JP), KFW (TU3JP)
    EXPERT Flak/chassi
    EXPERT Flak/chassi (223) | 02.1996-10.2006 1.6 - 1581ccm, 79pk, 58kw - 222A2 (1580 SPI)
    EXPERT Skåp
    EXPERT Skåp (222) | 02.1996-12.2006 1.6 - 1581ccm, 79pk, 58kw - 222A2 (1580 SPI)
    SAAB
    9-3
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 09.2002-02.2015 1.9 TiD - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    9-3 Cabriolet
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 08.2003-02.2015 1.9 TiD - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    9-3 Kombi
    9-3 Kombi (E50) | 03.2005-02.2015 1.9 TiD - 1910ccm, 120pk, 88kw - Z 19 DT
    SEAT
    IBIZA I
    IBIZA I (21A) | 06.1984-12.1993 1.7 D - 1714ccm, 54pk, 40kw - 022 A.5000
    IBIZA I (21A) | 06.1984-12.1993 1.7 D - 1714ccm, 57pk, 42kw - 022 A.5000
    MALAGA
    MALAGA (23A) | 11.1984-12.1993 1.7 D - 1714ccm, 54pk, 40kw - 022 A.5000
    MALAGA (23A) | 11.1984-12.1993 1.7 D - 1714ccm, 57pk, 42kw - 022 A.5000
    RONDA
    RONDA (22A) | 06.1982-11.1988 1.7 Diesel - 1714ccm, 54pk, 40kw - 022 A.5000
    RONDA (22A) | 06.1982-11.1988 1.7 Diesel - 1714ccm, 56pk, 41kw - 022 A.5000
    SUZUKI
    SX4
    SX4 (EY, GY) | 06.2006-12.2015 1.9 DDiS (RW419D) - 1910ccm, 120pk, 88kw - D19AA
    SX4 (EY, GY) | 06.2006-12.2015 1.9 DDiS 4x4 (RW419D) - 1910ccm, 120pk, 88kw - D19AA
    TOYOTA
    COROLLA
    COROLLA (_E11_) | 05.1995-06.2002 1.3 (EE111_) - 1332ccm, 86pk, 63kw - 4E-FE
    VOLVO
    240
    240 (P242, P244) | 08.1974-12.1993 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96kw - B 230 E
    240 (P242, P244) | 08.1974-12.1993 2.3 - 2315ccm, 113pk, 83kw - B 230 F
    240 (P242, P244) | 08.1974-12.1993 2.3 i Cat - 2316ccm, 115pk, 85kw - B 230 F
    240 Kombi
    240 Kombi (P245) | 08.1974-12.1993 2.1 - 2127ccm, 109pk, 80kw - B 21 F
    240 Kombi (P245) | 08.1974-12.1993 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96kw - B 230 E
    240 Kombi (P245) | 08.1974-12.1993 2.3 - 2316ccm, 113pk, 83kw - B 230 F
    240 Kombi (P245) | 08.1974-12.1993 2.3 Cat - 2316ccm, 136pk, 100kw - B 230 F
    240 Kombi (P245) | 08.1974-12.1993 2.3 i Cat - 2316ccm, 115pk, 85kw - B 230 F
    340-360
    340-360 (343, 345) | 08.1975-07.1991 2.0 - 1986ccm, 109pk, 80kw - B 200 F
    340-360 (343, 345) | 08.1975-07.1991 2.0 - 1986ccm, 112pk, 82kw - B 200 F, B 200 E
    340-360 (343, 345) | 08.1975-07.1991 2.0 - 1986ccm, 110pk, 81kw - CAYC, YJ, ZB, HP, JS, D, H, AD, AS, KR, CJ, GD, GE, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, CT, JX, DG, CU, MV, DJ
    340-360 Sedan
    340-360 Sedan (344) | 08.1982-07.1991 2.0 - 1986ccm, 109pk, 80kw - CAYC, YJ, ZB, HP, JS, D, H, AD, AS, KR, CJ, GD, GE, AAB, AAF, ACU, AEN, AEU, CT, JX, DG, CU, MV, DJ
    740
    740 (744) | 04.1983-12.1992 2.3 - 2316ccm, 114pk, 84kw - B 23 A, B 230 F
    740 (744) | 04.1983-12.1992 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96kw - B 230 E, B 230 FB
    740 (744) | 04.1983-12.1992 2.3 - 2315ccm, 113pk, 83kw - B 230 F
    740 (744) | 04.1983-12.1992 2.3 - 2316ccm, 115pk, 85kw - B 230 F
    740 (744) | 04.1983-12.1992 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), CU, 1G, CH, DV, 1S, ACT, B 23 E, B 234 F, B 230 K, B 230 FT, B 280 F,
    740 (744) | 04.1983-12.1992 2.3 Turbo - 2316ccm, 190pk, 140kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), CU, 1G, CH, DV, 1S, ACT, B 23 E, B 234 F, B 230 K, B 230 FT, B 280 F,
    740 (744) | 04.1983-12.1992 2.3 Turbo - 2316ccm, 156pk, 115kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), CU, 1G, CH, DV, 1S, ACT, B 230 FT, B 280 F, B 280 E, FHZ (F13DTE5), B
    740 Kombi
    740 Kombi (745) | 05.1985-12.1992 2.0 - 1986ccm, 112pk, 82kw - B 200 F
    740 Kombi (745) | 05.1985-12.1992 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96kw - B 230 E
    740 Kombi (745) | 05.1985-12.1992 2.3 - 2316ccm, 113pk, 83kw - B 230 F
    740 Kombi (745) | 05.1985-12.1992 2.3 - 2316ccm, 115pk, 85kw - B 230 F
    740 Kombi (745) | 05.1985-12.1992 2.3 Turbo - 2316ccm, 156pk, 115kw - B 230 FT
    740 Kombi (745) | 05.1985-12.1992 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121kw - B 230 FT, B 230 GT
    740 Kombi (745) | 05.1985-12.1992 2.3 Turbo - 2316ccm, 190pk, 140kw - M10 B20, TXDB, B 234 F, B 230 FT, B 230 ET, B 230 FB, XK 4.2 ( -79), XK 4.2 (82-87), 7P, 8L (85-87)
    940
    940 (944) | 08.1990-03.1995 2.0 - 1986ccm, 112pk, 82kw - B 200 F
    940 (944) | 08.1990-03.1995 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121kw - M52 B20 (206S3), M51 D25 (256T1), BRD, BRE, BRF, DT, DS, DZ, CY, JN, KX, KV, 7A, AAH, 1P, RL, JT, C
    940 II
    940 II (944) | 08.1994-12.1998 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121kw - B 230 FT
    940 II Kombi (945) | 08.1994-10.1998 2.3 Turbo - 2316ccm, 171pk, 126kw - 9HR (DV6C), CU, 1G, CH, DV, 1S, ACT, B 230 FT, B 230 FT+
    940 II Kombi (945) | 08.1994-10.1998 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121kw - B 230 FT
    940 Kombi
    940 Kombi (945) | 08.1990-07.1995 2.0 - 1986ccm, 112pk, 82kw - B 200 F
    940 Kombi (945) | 08.1990-07.1995 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121kw - B 230 FT
  • Originalnummer

    415 2447 ALFA ROMEO
    415 2447 FIAT
    93178546 GENERAL MOTORS
    415 2447 LANCIA
    56 40 018 OPEL
    93178546 OPEL
    93 178 546 SAAB
    SE 201 012 101 A SEAT
    12891-79J50-000 SUZUKI
    56 40 018 VAUXHALL
    93178546 VAUXHALL
    4152447 ALFA ROMEO
    4152447 FIAT
    4152447 LANCIA
    5640018 OPEL
    93178546 SAAB
    SE201012101A SEAT
    1289179J50000 SUZUKI
    5640018 VAUXHALL
    0942.29 CITROËN
    094229 CITROËN
    094229 PEUGEOT
    SE 201 012 101 A VW
    SE201012101A VW
    0942.29 PEUGEOT
  • Tillverkare

    Ina
    Varumärket INA  startade 1946 när två bröder Georg och Wilhelm Schaeffler startade sitt företag i Herzogenaurach (Tyskland). Några korta år senare uppfinner Georg Schaeffler det burstyrda nålrullagret, som patentsöktes för 1950. Sedan dess har företaget blivit världsledande inom tillverkning av olika lager för olika industrier.

    Sedan 1971 har varumärket INA varit leverantör av originaldelar till olika biltillverkare
    från Audi, BMW, Mercedes-Benz & Volkswagen. Numera har denna lista växt och INA är också en leverantör
    från bland annat: Alfa Romeo, Ford, Fiat, Seat, Volvo, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab & Nissan.
    2003 gick företaget samman med företagen FAG och LuK, varefter namnet "Schaeffler Group" kom till.

    Hos INA hittar du bland annat:
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    05-11-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig