Tillbaka till listan
FEBI

Vevtapp / vetilllyftare

5 5/5 (1 översyn)

  • Vevtapp / vetilllyftare
  • Vevtapp / vetilllyftare, miniatyr 2

Produktnummer: 0125207

Tillverkare kod: 08794

EAN: 4027816087946

Winprice
Rek. pris: 162,72 kr

100,74 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras i övermorgon
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom en dag
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Ytterdiameter [mm]11
    PositionTillförsel sida
    Typ av drivningHydraulisk
    Garanti3 år
    3 års kommersiell garanti
    Tjocklek [mm]27,39
    Observera serviceinformationen

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-46-032-2107
    AE FOL287
    AJUSA 85012500
    AUGER 129244
    AUTEX 955063
    BBR Automotive 001-30-13017
    BSG BSG 60-122-003
    ET ENGINETEAM ZH0031
    FAI AutoParts BFS295S
    FEBI 08794 (denna produkt)
    FREY 706000701
    INA 420 0063 10
    87,15 kr
    IPD 45-4058
    MAXGEAR 17-0123
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    SAMPA 010.4861
    STELLOX 20-00528-SX
    SWAG 10 18 0016
    94,36 kr
    TOPRAN 401 111
    TRISCAN 80-23003
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.111
    VAICO V30-0387
    WILMINK GROUP WG1097349
    WILMINK GROUP WG1009701
    WILMINK GROUP WG2176688
    WILMINK GROUP WG1156413
    WILMINK GROUP WG1490701
    ZentParts Z162819
  • Tillämplighet

    MERCEDES-BENZ
    A-KLASS
    A-KLASS (W168) | 07.1997-08.2004 A 140 (168.031, 168.131) - 1397ccm, 82pk, 60kw - 149 A1.000, FS, M 111.945, G4DG, M 111.975, ACK, ALG, AMX, APR, AQD, DHW (XUD9SD), ALH, OM 651.955,
    A-KLASS (W168) | 07.1997-08.2004 A 140 (168.031, 168.131) - 1598ccm, 82pk, 60kw - M 166.960
    A-KLASS (W168) | 07.1997-08.2004 A 160 (168.033, 168.133) - 1598ccm, 102pk, 75kw - 149 A1.000, FS, M 111.945, G4DG, M 111.975, ACK, ALG, AMX, APR, AQD, DHW (XUD9SD), ALH, OM 651.955,
    A-KLASS (W168) | 07.1997-08.2004 A 190 (168.032, 168.132) - 1898ccm, 125pk, 92kw - M 166.990
    A-KLASS (W168) | 07.1997-08.2004 A 210 (168.035, 168.135) - 2084ccm, 140pk, 103kw - M 166.995
    A-KLASS (W169) | 09.2004-06.2012 A 150 (169.031, 169.331) - 1498ccm, 95pk, 70kw - M 266.920
    A-KLASS (W169) | 09.2004-06.2012 A 160 (169.031, 169.331) - 1498ccm, 95pk, 70kw - M 266.920
    A-KLASS (W169) | 09.2004-06.2012 A 170 (169.032, 169.332) - 1699ccm, 116pk, 85kw - M 266.940
    A-KLASS (W169) | 09.2004-06.2012 A 180 (169.032, 169.332) - 1699ccm, 116pk, 85kw - M 266.940
    A-KLASS (W169) | 09.2004-06.2012 A 200 (169.033, 169.333) - 2034ccm, 136pk, 100kw - M 266.960
    B-KLASS Sports
    B-KLASS Sports Tourer (W245) | 03.2005-11.2011 B 150 (245.231) - 1498ccm, 95pk, 70kw - M 266.920
    B-KLASS Sports Tourer (W245) | 03.2005-11.2011 B 160 (245.231) - 1498ccm, 95pk, 70kw - M 266.920
    B-KLASS Sports Tourer (W245) | 03.2005-11.2011 B 170 (245.232) - 1699ccm, 116pk, 85kw - M 266.940
    B-KLASS Sports Tourer (W245) | 03.2005-11.2011 B 180 (245.232) - 1699ccm, 116pk, 85kw - M 266.940
    B-KLASS Sports Tourer (W245) | 03.2005-11.2011 B 200 (245.233) - 2034ccm, 136pk, 100kw - M 266.960
    B-KLASS Sports Tourer (W245) | 03.2005-11.2011 B 200 TURBO (245.234) - 2034ccm, 193pk, 142kw - M 266.980
    C-KLASS
    C-KLASS (W202) | 03.1993-05.2000 C 240 (202.026) - 2398ccm, 170pk, 125kw - 149 A1.000, FS, M 111.945, G4DG, M 111.975, ACK, ALG, AMX, APR, AQD, DHW (XUD9SD), ALH, OM 651.955,
    C-KLASS (W202) | 03.1993-05.2000 C 280 (202.029) - 2799ccm, 197pk, 145kw - 149 A1.000, FS, M 111.945, G4DG, M 111.975, ACK, ALG, AMX, APR, AQD, DHW (XUD9SD), ALH, OM 651.955,
    C-KLASS (W202) | 03.1993-05.2000 C 43 AMG (202.033) - 4266ccm, 306pk, 225kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, DC, AAB, AAF, ACU, AE
    C-KLASS (W203) | 05.2000-02.2007 C 240 (203.061) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.912
    C-KLASS (W203) | 05.2000-02.2007 C 240 4-matic (203.081) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.916
    C-KLASS (W203) | 05.2000-02.2007 C 320 (203.064) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.946
    C-KLASS (W203) | 05.2000-02.2007 C 320 4-matic (203.084) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.953
    C-KLASS (W203) | 05.2000-02.2007 C 55 AMG (203.076) - 5439ccm, 367pk, 270kw - M 113.988
    C-KLASS Sportcoupe
    C-KLASS Sportcoupe (CL203) | 03.2001-05.2008 C 320 (203.764) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.946
    C-KLASS T-Model
    C-KLASS T-Model (S202) | 06.1996-03.2001 C 240 T (202.086) - 2398ccm, 170pk, 125kw - 149 A1.000, FS, M 111.945, G4DG, M 111.975, ACK, ALG, AMX, APR, AQD, DHW (XUD9SD), ALH, OM 651.955,
    C-KLASS T-Model (S202) | 06.1996-03.2001 C 240 T (202.088) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.915
    C-KLASS T-Model (S202) | 06.1996-03.2001 C 280 T (202.089) - 2799ccm, 197pk, 145kw - 149 A1.000, FS, M 111.945, G4DG, M 111.975, ACK, ALG, AMX, APR, AQD, DHW (XUD9SD), ALH, OM 651.955,
    C-KLASS T-Model (S202) | 06.1996-03.2001 C 43 AMG (202.093) - 4266ccm, 306pk, 225kw - M 113.944
    C-KLASS T-Model (S203) | 03.2001-08.2007 C 240 (203.261) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.912
    C-KLASS T-Model (S203) | 03.2001-08.2007 C 240 4-matic (203.281) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.916
    C-KLASS T-Model (S203) | 03.2001-08.2007 C 320 (203.264) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.946
    C-KLASS T-Model (S203) | 03.2001-08.2007 C 320 4-matic (203.284) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.953
    C-KLASS T-Model (S203) | 03.2001-08.2007 C 55 AMG (203.276) - 5439ccm, 367pk, 270kw - M 113.988
    CLK
    CLK (C208) | 06.1997-12.2003 CLK 320 (208.365) - 3199ccm, 218pk, 160kw - 149 A1.000, FS, M 111.945, G4DG, M 111.975, ACK, ALG, AMX, APR, AQD, DHW (XUD9SD), ALH, OM 651.955,
    CLK (C208) | 06.1997-12.2003 CLK 430 (208.370) - 4266ccm, 279pk, 205kw - M 113.943
    CLK (C208) | 06.1997-12.2003 CLK 55 AMG (208.374) - 5439ccm, 347pk, 255kw - M 113.981, M 113.984
    CLK (C209) | 06.2002-05.2009 CLK 240 (209.361) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.912
    CLK (C209) | 06.2002-05.2009 CLK 320 (209.365) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.955
    CLK (C209) | 06.2002-05.2009 CLK 500 (209.375) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.968
    CLK (C209) | 06.2002-05.2009 CLK 55 AMG (209.376) - 5439ccm, 367pk, 270kw - M 113.987
    CLK Cabriolet
    CLK Cabriolet (A208) | 03.1998-03.2002 CLK 320 (208.465) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.940
    CLK Cabriolet (A208) | 03.1998-03.2002 CLK 430 (208.470) - 4266ccm, 279pk, 205kw - M 113.943
    CLK Cabriolet (A208) | 03.1998-03.2002 CLK 55 AMG (208.474) - 5439ccm, 347pk, 255kw - M 113.981, M 113.984
    CLK Cabriolet (A209) | 06.2002-03.2010 CLK 240 (209.461) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.912
    CLK Cabriolet (A209) | 06.2002-03.2010 CLK 320 (209.465) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.955
    CLK Cabriolet (A209) | 06.2002-03.2010 CLK 500 (209.475) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.968
    CLK Cabriolet (A209) | 06.2002-03.2010 CLK 55 AMG (209.476) - 5439ccm, 367pk, 270kw - M 113.987
    CLS
    CLS (C219) | 10.2004-12.2010 CLS 500 (219.375) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.967
    CLS (C219) | 10.2004-12.2010 CLS 55 AMG (219.376) - 5439ccm, 476pk, 350kw - M 113.990
    E-KLASS
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 240 (210.061) - 2398ccm, 170pk, 125kw - J2, 5FV (EP6CDT), 9HP (DV6DTED), M 102.942, 4RC, 4AB, LMU, ME, J8S 711, LFZ (XU7JP), G1A, B 200 E,
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 240 (210.062) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.914
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 280 (210.063) - 2799ccm, 204pk, 150kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, F20A4, H22A2, 838 A4.000, RVA, G8T 760, 838 A6.000,
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 280 4-matic (210.081) - 2799ccm, 204pk, 150kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, F20A4, H22A2, 838 A4.000, RVA, G8T 760, 838 A6.000,
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 320 (210.065) - 3199ccm, 224pk, 165kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, F20A4, H22A2, 838 A4.000, RVA, G8T 760, 838 A6.000,
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 320 4-matic (210.082) - 3199ccm, 224pk, 165kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, F20A4, 4ZC1, H22A2, 838 A4.000, RVA, G8T 760, 838 A6
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 430 (210.070) - 4266ccm, 279pk, 205kw - J2, 5FV (EP6CDT), 9HP (DV6DTED), M 102.942, 4RC, 4AB, LMU, ME, J8S 711, LFZ (XU7JP), G1A, B 200 E,
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 430 4-matic (210.083) - 4266ccm, 279pk, 205kw - M 113.940
    E-KLASS (W210) | 06.1995-03.2002 E 55 AMG (210.074) - 5439ccm, 354pk, 260kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    E-KLASS (W211) | 03.2002-12.2008 E 240 (211.061) - 2597ccm, 177pk, 130kw - M 112.913, M 112.917
    E-KLASS (W211) | 03.2002-12.2008 E 240 4-matic (211.080) - 2597ccm, 177pk, 130kw - M 112.917
    E-KLASS (W211) | 03.2002-12.2008 E 320 (211.065) - 3199ccm, 224pk, 165kw - M 112.949
    E-KLASS (W211) | 03.2002-12.2008 E 320 4-matic (211.082) - 3199ccm, 224pk, 165kw - M 112.954
    E-KLASS (W211) | 03.2002-12.2008 E 500 (211.070) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.967
    E-KLASS (W211) | 03.2002-12.2008 E 500 4-matic (211.083) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.969
    E-KLASS (W211) | 03.2002-12.2008 E 55 AMG Kompressor (211.076) - 5439ccm, 476pk, 350kw - M 113.990
    E-KLASS Flak/chassi
    E-KLASS Flak/chassi (VF210) | 06.1996-12.2002 E 280 (210.663) - 2799ccm, 204pk, 150kw - M 112.921
    E-KLASS T-Model
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 240 T (210.261) - 2398ccm, 170pk, 125kw - J2, 5FV (EP6CDT), 9HP (DV6DTED), M 102.942, 4RC, 4AB, LMU, ME, J8S 711, LFZ (XU7JP), G1A, B 200 E,
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 240 T (210.262) - 2597ccm, 170pk, 125kw - M 112.914
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 280 T (210.263) - 2799ccm, 204pk, 150kw - K12B, LLT, 128 A.000, G4FC, AEY, EDR, 6G72, EXL, D4EA, D4FB, AEH, AKL, APF, AGR, ALH, AHF, ASV, 128
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 280 T 4-matic (210.281) - 2799ccm, 204pk, 150kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, F20A4, 4ZC1, H22A2, 838 A4.000, RVA, G8T 760, 838 A6
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 320 T (210.265) - 3199ccm, 224pk, 165kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, F20A4, 4ZC1, H22A2, 838 A4.000, RVA, G8T 760, 838 A6
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 320 T 4-matic (210.282) - 3199ccm, 224pk, 165kw - 838 A2.000, 838 B.000, 838 A3.000, 838 A7.000, F20A4, 4ZC1, H22A2, 838 A4.000, RVA, G8T 760, 838 A6
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 430 T (210.270) - 4266ccm, 279pk, 205kw - J2, 5FV (EP6CDT), 9HP (DV6DTED), M 102.942, 4RC, 4AB, LMU, ME, J8S 711, LFZ (XU7JP), G1A, B 200 E,
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 430 T 4-matic (210.283) - 4266ccm, 279pk, 205kw - M 113.940
    E-KLASS T-Model (S210) | 06.1996-03.2003 E 55 T AMG (210.274) - 5439ccm, 354pk, 260kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    E-KLASS T-Model (S211) | 03.2003-07.2009 E 240 T (211.261) - 2597ccm, 177pk, 130kw - M 112.913
    E-KLASS T-Model (S211) | 03.2003-07.2009 E 240 T 4-matic (211.280) - 2597ccm, 177pk, 130kw - M 112.917
    E-KLASS T-Model (S211) | 03.2003-07.2009 E 320 T (211.265) - 3199ccm, 224pk, 165kw - M 112.949
    E-KLASS T-Model (S211) | 03.2003-07.2009 E 320 T 4-matic (211.282) - 3199ccm, 224pk, 165kw - M 112.954
    E-KLASS T-Model (S211) | 03.2003-07.2009 E 500 T (211.270) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.967
    E-KLASS T-Model (S211) | 03.2003-07.2009 E 500 T 4-matic (211.283) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.969
    E-KLASS T-Model (S211) | 03.2003-07.2009 E 55 T AMG Kompressor (211.276) - 5439ccm, 476pk, 350kw - M 113.990
    G-KLASS
    G-KLASS (W463) | 09.1989-04.2018 G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245) - 3199ccm, 215pk, 158kw - 18 K4F, X 16 SZR, 149 B3.000, 146 A5.000, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, M 111.944, X 16 XEL, Z 16 XE,
    G-KLASS (W463) | 09.1989-04.2018 G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.241) - 4966ccm, 296pk, 218kw - M 113.962
    G-KLASS (W463) | 09.1989-04.2018 G 55 AMG (463.243, 463.246) - 5439ccm, 354pk, 260kw - M 113.982
    G-KLASS (W463) | 09.1989-04.2018 G 55 AMG (463.270, 463.271) - 5439ccm, 476pk, 350kw - M 113.993
    G-KLASS (W463) | 09.1989-04.2018 G 55 AMG (463.270, 463.271) - 5439ccm, 500pk, 368kw - M 113.993
    G-KLASS (W463) | 09.1989-04.2018 G 55 AMG (463.270, 463.271) - 5439ccm, 507pk, 373kw - M 113.993
    G-KLASS Cabrio
    G-KLASS Cabrio (W463) | 09.1989-12.2015 G 320 (463.209, 463.250) - 3199ccm, 215pk, 158kw - 18 K4F, X 16 SZR, 149 B3.000, 146 A5.000, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, M 111.944, X 16 XEL, Z 16 XE,
    G-KLASS Cabrio (W463) | 09.1989-12.2015 G 500 (463) - 4966ccm, 296pk, 218kw - M 113.962
    M-KLASS
    M-KLASS (W163) | 02.1998-06.2005 ML 320 (163.154) - 3199ccm, 218pk, 160kw - 18 K4F, X 16 SZR, 149 B3.000, 146 A5.000, X 20 XEV, X 17 DTL, 20 T2N, X 16 XEL, Z 16 XE, X 18 XE1,
    M-KLASS (W163) | 02.1998-06.2005 ML 350 (163.157) - 3724ccm, 235pk, 173kw - M 112.970
    M-KLASS (W163) | 02.1998-06.2005 ML 350 (163.157) - 3724ccm, 245pk, 180kw - M 112.970
    M-KLASS (W163) | 02.1998-06.2005 ML 430 (163.172) - 4266ccm, 272pk, 200kw - M 113.942
    M-KLASS (W163) | 02.1998-06.2005 ML 500 (163.175) - 4966ccm, 292pk, 215kw - M 113.964, M 113.965
    M-KLASS (W163) | 02.1998-06.2005 ML 55 AMG (163.174) - 5439ccm, 347pk, 255kw - M 113.981
    M-KLASS (W164) | 02.2005-12.2011 ML 500 4-matic (164.175) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.964
    S-KLASS
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 280 (220.063, 220.163) - 2799ccm, 204pk, 150kw - M 112.922
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 320 (220.065, 220.165) - 3199ccm, 224pk, 165kw - M 112.944
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 350 4-matic (220.087, 220.187) - 3724ccm, 245pk, 180kw - M 112.975
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 350, S 350 L (220.067, 220.167) - 3724ccm, 245pk, 180kw - M 112.972
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 430 4-matic (220.083, 220.183) - 4266ccm, 279pk, 205kw - M 113.948
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 430, S 430 L (220.070, 220.170) - 4266ccm, 279pk, 205kw - M 113.941
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 500 4-matic (220.084, 220.184) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.966
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 500, S 500 L (220.075, 220.175, 220.875) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.960, M 113.966
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 55 AMG (220.073, 220.173) - 5439ccm, 360pk, 265kw - M 113.986
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 55 AMG Kompressor (220.074, 220.174) - 5439ccm, 500pk, 368kw - M 113.991
    S-KLASS (W220, V220) | 10.1998-08.2005 S 600, S 600 L (220.878, 220.178) - 5786ccm, 367pk, 270kw - M 137.970
    S-KLASS Coupé
    S-KLASS Coupé (C215) | 03.1999-03.2006 CL 500 (215.375) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.960
    S-KLASS Coupé (C215) | 03.1999-03.2006 CL 55 AMG (215.373) - 5439ccm, 360pk, 265kw - M 113.986
    S-KLASS Coupé (C215) | 03.1999-03.2006 CL 55 AMG Kompressor (215.374) - 5439ccm, 500pk, 368kw - M 113.991
    S-KLASS Coupé (C215) | 03.1999-03.2006 CL 600 (215.378) - 5786ccm, 367pk, 270kw - M 137.970
    SL
    SL (R129) | 03.1989-12.2001 280 (129.059) - 2799ccm, 204pk, 150kw - M 112.923
    SL (R129) | 03.1989-12.2001 320 (129.064) - 3199ccm, 224pk, 165kw - M 112.943
    SL (R129) | 03.1989-12.2001 500 (129.068) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.961
    SL (R230) | 10.2001-01.2012 350 (230.467) - 3724ccm, 245pk, 180kw - M 112.973
    SL (R230) | 10.2001-01.2012 500 (230.475) - 4966ccm, 306pk, 225kw - M 113.963
    SL (R230) | 10.2001-01.2012 55 AMG (230.474) - 5439ccm, 476pk, 350kw - M 113.992
    SL (R230) | 10.2001-01.2012 55 AMG Kompressor (230.474) - 5439ccm, 500pk, 368kw - M 113.992
    SLK
    SLK (R170) | 09.1996-04.2004 320 (170.465) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.947
    VANEO
    VANEO (414) | 02.2002-07.2005 1.6 (414.700) - 1598ccm, 82pk, 60kw - M 166.961
    VANEO (414) | 02.2002-07.2005 1.6 (414.700) - 1598ccm, 102pk, 75kw - M 166.961
    VANEO (414) | 02.2002-07.2005 1.9 (414.700) - 1898ccm, 125pk, 92kw - M 166.991
    VIANO
    VIANO (W639) | 09.2003-07.2007 3.2 (639.711, 639.811, 639.813) - 3199ccm, 190pk, 140kw - M 112.951
    VIANO (W639) | 09.2003-07.2007 3.2 (639.713, 639.813, 639.815) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.951
    VIANO (W639) | 09.2003-07.2007 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) - 3724ccm, 224pk, 165kw - M 112.976
    VIANO (W639) | 09.2003-07.2007 3.7 (639.815) - 3724ccm, 231pk, 170kw - M 112.976
    VITO /
    VITO / MIXTO Skåp (W639) | 09.2003-08.2014 119 (639.601, 639.603, 639.605) - 3199ccm, 190pk, 140kw - M 112.951
    VITO / MIXTO Skåp (W639) | 09.2003-08.2014 122 (639.601, 639.603, 639.605) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.951
    VITO / MIXTO Skåp (W639) | 09.2003-08.2014 123 (639.601) - 3724ccm, 231pk, 170kw - M 112.976
    VITO / MIXTO Skåp (W639) | 09.2003-08.2014 123 (639.601, 639.603, 639.605) - 3724ccm, 224pk, 165kw - M 112.976
    VITO Buss
    VITO Buss (W639) | 09.2003-08.2014 119 (639.701, 639.703, 639.705) - 3199ccm, 190pk, 140kw - M 112.951
    VITO Buss (W639) | 09.2003-08.2014 122 (639.701, 639.703, 639.705) - 3199ccm, 218pk, 160kw - M 112.951
    VITO Buss (W639) | 09.2003-08.2014 123 (639.701) - 3724ccm, 231pk, 170kw - M 112.976
    VITO Buss (W639) | 09.2003-08.2014 123 (639.701, 639.703, 639.705) - 3724ccm, 224pk, 165kw - M 112.976
  • Originalnummer

    113 050 00 80 MERCEDES-BENZ
    166 050 00 80 MERCEDES-BENZ
    A113 050 00 80 MERCEDES-BENZ
    A166 050 00 80 MERCEDES-BENZ
  • Tillverkare

    FEBI

    FEBI är en av våra största tillverkarna i bromsskivor, bromsbelägg, fjädring armar och chassiprodukter.

    FEBI på allt för den professionella reparation av bilar, släpvagnar och skåpbilar av alla stora märken och modeller. FEBI använder sina år av erfarenhet, den senaste productietechnologieà «n och investera i expansion av sin egen produktion.

    FEBI står på dessa frågor från andra tillverkare:

    - Mycket stort utbud av> 30.000 produkter
    - 95% är i lager vid Febi och sålunda levereras snabbt
    - FEBI producerar sin egen, och därmed garanterar en hög kvalitet tysk
    - Stort utbud av mycket nya bilmodeller

    För tillfället FEBI produkter i följande produktgrupper:

    - Bromssats
    - Brake
    - Gas Springs
    - Kontroll Arms
    - Fjädrar
    - Distribution Sets
    - filter
    - Spolar
    - Kylning Delar (Kylvätska Fläns, ormar)
    - Spark
    - Skicka Bullets och Rods
    - Länkarm Gummi
    - Lager
    - Sensorer
    - Elektriska delar

    FEBI nu även levererar sin egen Pro kit. FEBI Pro kit är en komplett reparation och omfattar alla material för att ersätta en fullständig reparation i enlighet med reglerna. Användbara, för om du inte behöver söka alla produkter tillsammans och alltid passar.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    i övermorgon

  • omdömen 1

    • 5 Av: Karel van der hoofd på 28-06-2024

      Levererade perfekt och mycket snabbt

Säker betalning

Tidigare sett av dig