Tillbaka till listan
Payen

Bultsats, topplock

  • Bultsats, topplock
  • Bultsats, topplock, miniatyr 2

Produktnummer: 0535338

Tillverkare kod: HBS369

EAN: 4044197263196

188,13 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 32 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Skruvhuvud/mutterprofilTorxhylsa
    Antal10
    GängmåttM10 x 1.25
    Antal skruvar10
    Garanti2 år
    Längd [mm]145,5

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    Autopumps UK AHB8136SET
    BGA BK3309
    CORTECO 49362982
    ELRING 028.230
    373,04 kr
    FAI AutoParts B1140
    256,34 kr
    KAMOKA 8709060
    MOTIVE HB8136SET
    NPS M128A16
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    PAYEN HBS369 (denna produkt)
    WILMINK GROUP WG1489999
    WILMINK GROUP WG1086677
    WILMINK GROUP WG1103177
    WILMINK GROUP WG1701196
    WILMINK GROUP WG1006395
    WILMINK GROUP WG2337260
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    1229267 FORD
    LR025253 LAND ROVER
    LF01-10-135 MAZDA
    30723252 VOLVO
  • Tillverkare

    Payen
    Payen erbjuder ett komplett utbud av bildelar. De erbjuder till exempel topplockspackningar, ventilkåpspackningar, vevaxeltätningar och oljepumpspackningar.

    Tack vare det breda utbudet erbjuder Payen en lösning för nästan alla typer av fordon. Payens slogan är "Payen, presterar under press".
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    20-11-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig