Tillbaka till listan
Freccia

Kamaxel

Produktnummer: 1232871

Tillverkare kod: CM05-2146

EAN: 8057289371262

1 634,55 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    MaterialStål
    PositionTillförsel sida
    Garanti2 år
    Diameter [mm]59,9
    Längd [mm]401

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-30-053-2299
    AE CAM746
    3 162,32 kr
    Autopumps UK AC1959
    BGA CS5531
    BLUE PRINT ADBP610216
    BSG BSG 70-108-004
    COMLINE CCS031
    DIPASPORT CMS021FAIN
    ESEN SKV 80SKV015
    Eurocams EC259
    Eurocams EC164
    FAI AutoParts C266
    FEBI BILSTEIN 192638
    FRECCIA CM05-2146 (denna produkt)
    IJS GROUP 71-1018
    INA 428 0119 10
    3 067,55 kr
    MOTIVE T1959
    1 471,56 kr
    MV Parts MV K3125C
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MV Parts MV 34037
    RIDEX 566C0026
    STARK SKCMS-1000025
    STELLOX 10-10073-SX
    SWAG 33 11 4188
    TOPRAN 724 450
    Vitobello ricambi 17269N
    WILMINK GROUP WG1155363
    WILMINK GROUP WG1490538
    WILMINK GROUP WG1780295
    WILMINK GROUP WG1051371
    WILMINK GROUP WG1171953
    WILMINK GROUP WG2155720
    WILMINK GROUP WG1456309
    WILMINK GROUP WG1051615
    WILMINK GROUP WG1011633
    WILMINK GROUP WG1017830
    WILMINK GROUP WG1380612
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    3M5Q6A270AC FORD
    0801.Z9 PEUGEOT
    0801EQ PEUGEOT
    30711505 VOLVO
    1313804 FORD
    7805963 MINI
    11317805963 MINI
    9655918580 FIAT
    Y60112421 MAZDA
    Y601-12-421 MAZDA
    7 805 963 BMW
    11 31 7 805 963 BMW
    0801.Z9 CITROËN
    12711-73J00 SUZUKI
    0801.EQ CITROËN
  • Tillverkare

    Freccia
    Freccia International är en av de ledande globala leverantörerna av motorkomponenter för eftermarknaden (IAM). Freccia är ett företag specialiserat på distribution av motordelar. Freccia International grundades med syftet att kommersialisera motorventiler på eftermarknaden.
    Företaget utvecklades för att förse ventilerna med högkvalitativa motorkomponenter. Denna strategi har gjort företaget till en pålitlig partner för de viktigaste distributionsföretagen över hela världen.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig