Tillbaka till listan
Freccia

Kamaxel

Produktnummer: 1217721

Tillverkare kod: CM05-2219

EAN: 8057289374010

932,00 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 24-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti2 år
    Diameter [mm]46,7
    Längd [mm]417,5

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    Autopumps UK AC2610
    Eurocams EC872
    FRECCIA CM05-2219 (denna produkt)
    IJS GROUP 71-1136
    MOTIVE T2610
    WILMINK GROUP WG1051731
    WILMINK GROUP WG1779055
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG2155626
    WILMINK GROUP WG1011672
    WILMINK GROUP WG1171908
    WILMINK GROUP WG1017566
    WILMINK GROUP WG2439703
    WILMINK GROUP WG1456705
  • Tillämplighet

    SEAT
    CORDOBA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 02.1993-10.2002 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
    CORDOBA (6L2) | 09.2002-11.2009 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - ASY
    CORDOBA Vario
    CORDOBA Vario (6K5) | 08.1996-12.2002 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
    IBIZA II
    IBIZA II (6K1) | 03.1993-05.2002 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
    IBIZA III
    IBIZA III (6L1) | 02.2002-11.2009 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - ASY
    INCA
    INCA (6K9) | 11.1995-06.2003 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - PNDA, IQDA, IQDB, JQDA, JQDB, JTDA, JTDB, T3DA, T3DB, T1DA, T1DB, DS, 1Y, SH, NP, 2G, MH, NZ, HK, G
    LEON
    LEON (1M1) | 11.1999-06.2006 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AQM
    SKODA
    FABIA I
    FABIA I (6Y2) | 08.1999-03.2008 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - ASY
    FABIA I Combi (6Y5) | 04.2000-12.2007 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - ASY
    FABIA I Praktik (6Y5) | 01.2000-12.2007 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - ASY
    FABIA I Sedan (6Y3) | 10.1999-12.2007 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - ASY
    OCTAVIA I
    OCTAVIA I (1U2) | 09.1996-12.2010 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - J2, 5FV (EP6CDT), 9HP (DV6DTED), M 102.942, 4RC, 4AB, LMU, ME, AEE, J8S 711, F3P 710, LFZ (XU7JP),
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 07.1998-12.2010 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
    VOLKSWAGEN
    BORA I
    BORA I (1J2) | 10.1998-12.2013 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
    CADDY II
    CADDY II Minivan (9K9B) | 11.1995-01.2004 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - AEY, AYQ
    CADDY II Skåpbil/minivan (9K9A) | 11.1995-01.2004 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - 9HR (DV6C), RHH (DW10CTED4), J4B, J6A, 4GA, 4GB, 4GC, 1Z, AGG, AHU, 223 A9.000, ALE, AEX, AEE, APQ,
    GOLF IV
    GOLF IV (1J1) | 08.1997-03.2007 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - RFJ (EW10A), OM 616.963, NCA, 4BC, 4CC, 4FA, 4DA, 4GA, 4GB, 4GC, 4EA, 4B, PH, AAB, AAF, ACU, AEN, A
    GOLF IV Van (1J1) | 10.1997-05.2004 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AQM
    GOLF IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
    GOLF VAN
    GOLF VAN IV Variant (1J5) | 05.1999-06.2006 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AQM
    POLO III
    POLO III CLASSIC (6V2) | 11.1995-07.2006 68 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
    POLO IV
    POLO IV (9N_, 9A_) | 10.2001-11.2009 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - ASY
    POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | 09.2002-04.2012 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47kw - ASY
    POLO Skåp
    POLO Skåp / kombi (6V5) | 12.1995-09.2001 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
    POLO Variant
    POLO Variant (6V5) | 05.1997-09.2001 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50kw - AGP, AQM
  • Originalnummer

    038109101E VW
  • Tillverkare

    Freccia
    Freccia International är en av de ledande globala leverantörerna av motorkomponenter för eftermarknaden (IAM). Freccia är ett företag specialiserat på distribution av motordelar. Freccia International grundades med syftet att kommersialisera motorventiler på eftermarknaden.
    Företaget utvecklades för att förse ventilerna med högkvalitativa motorkomponenter. Denna strategi har gjort företaget till en pålitlig partner för de viktigaste distributionsföretagen över hela världen.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    24-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig