Tillbaka till listan
Borgwarner Beru

Tändspole ZSE167 Borgwarner Beru

  • Tändspole ZSE167 Borgwarner Beru
  • Tändspole ZSE167 Borgwarner Beru, miniatyr 2
  • Tändspole ZSE167 Borgwarner Beru, miniatyr 3

Produktnummer: 0575414

Tillverkare kod: ZSE167

EAN: 4044197766994

397,88 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Rekommendation: Använd fett för tändstiftadaptrar (ZKF 01 -
    referensnummer 0 890 300 029), se tillbehörslistor.

    erforderligt antal1
    Antal anslutningar1
    AnslutningsteknikSpring
    Garanti2 år
    Antal kontakter4
    Spänning [V]12

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-49-046-1168
    ACKOJAP A70-70-0007
    ASHIKA 78-02-214
    AUTOTEAM L530308
    AUTOTEAM L530308A2
    BLUE PRINT ADT314115
    338,53 kr
    BORGWARNER BERU ZSE167 (denna produkt)
    BOSCH 0 986 AG0 508
    BOUGICORD 155142
    BRECAV 133.008E
    BRECAV 133.008
    BREMI 20439
    CASCO CIC86020AS
    CHAMPION BAEA167E
    DELPHI GN10315-12B1
    DENSO DIC-0134
    992,35 kr
    Dr.Motor Automotive DRM341503
    ERA 880255
    ERA 880255A
    ESEN SKV 03SKV140
    FEBI BILSTEIN 188594
    FISPA 85.30308
    FISPA 85.30308A2
    FRECCIA IC15-1099
    GAUSS GC4248
    GEBE 9 4640 1
    HELLA 5DA 193 175-941
    355,75 kr
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J5372001
    HOFFER 8010524
    HOFFER 8010524E
    IOTO 10105-10101
    ITAB AUTOMOTIVE 80086020AV
    JAPANPARTS BO-214
    JAPKO 78214
    KAMOKA 7120157
    KAVO PARTS ICC-9003
    322,93 kr
    KRAFT AUTOMOTIVE 9043729
    LEMARK CP345
    LORO 122-01-067
    LUCAS DMB1099
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    LUCAS DMB9058
    LYNXauto SPL1064
    MAGNETI MARELLI 060717086012
    MAPCO 80566
    MAXGEAR 13-0304
    MEAT & DORIA 10524
    MEAT & DORIA 10524E
    METZGER 0880138
    MEYLE 30-14 885 0006
    MOTAQUIP LVCL880
    MOTORAD 1IC180
    MOTRIO 8550503217
    MOTRIO 8550512510
    NGK 48278
    417,37 kr
    NIPPARTS N5362022
    NISSENS 966555
    NPS T536A25
    NTY ECZ-TY-003
    RIDEX 689C0116
    RIDEX 689C0116P
    SIDAT 85.30308
    SIDAT 85.30308A2
    STANDARD 12850
    STARK SKCO-0070122
    STELLOX 61-00051-SX
    SWAG 33 11 0777
    TATSUMI THG1019
    WAI CUF495
    WALKER PRODUCTS 921-2056
    WILMINK GROUP WG1012346
    WILMINK GROUP WG1487628
    WILMINK GROUP WG1498862
    WILMINK GROUP WG1918628
    WILMINK GROUP WG1142995
    WILMINK GROUP WG2282240
    WILMINK GROUP WG2009165
    XEVO XIG5263
    ZentParts Z51289
    goCORE GCF890084
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    90919-02247 TOYOTA
    90919-02248 TOYOTA
    90919-02260 TOYOTA
    90919-A2001 TOYOTA
    90919-C2002 TOYOTA
    90919T2008 TOYOTA
    9091902248 LEXUS
    90919T2001 TOYOTA
    IIS287 STANDARD AUTOMOBILE
    9091902260 LEXUS
    90919C2006 TOYOTA
  • Tillverkare

    Borgwarner Beru
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig