Tillbaka till listan
Bosch

Tändspole ZS-PPENCILCOIL1X1 Bosch

  • Tändspole ZS-PPENCILCOIL1X1 Bosch
  • Tändspole ZS-PPENCILCOIL1X1 Bosch, miniatyr 2
  • Tändspole ZS-PPENCILCOIL1X1 Bosch, miniatyr 3
  • Tändspole ZS-PPENCILCOIL1X1 Bosch, miniatyr 4
  • Tändspole ZS-PPENCILCOIL1X1 Bosch, miniatyr 5

Produktnummer: 0740224

Tillverkare kod: ZS-PPENCILCOIL1X1

EAN: 4047025344807

1 364,20 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 7 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Nominell spänning [V]14
    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-49-046-1233
    ACKOJAP A53-70-0007
    ARAVOLT AR337881
    ASHIKA 78-0K-K10
    ASPART 2ICO1117
    AUTOTEAM L530367
    BBT IC16134
    BERU ZS481
    BLUE PRINT ADBP140009
    519,08 kr
    BOGAP Y1511103
    BOSCH ZS-PPENCILCOIL1X1 (denna produkt)
    BOUGICORD 155182
    BRECAV 129.005
    BRECAV 129.005E
    BREMI 20388
    BSG BSG 40-835-001
    CASCO CIC78036AS
    CASCO CIC78036GS
    DELPHI GN10330-12B1
    337,48 kr
    DENCKERMANN E100079
    DENSO DIC-0210
    DIAMAX DG2007
    DIPASPORT BBA093DLPN
    ERA 880298
    ERA 880298A
    ESEN SKV 03SKV167
    FAE 80334
    FEBI BILSTEIN 172811
    519,08 kr
    FISPA 85.30367
    FISPA 85.30367A2
    GAUSS GC4023
    GEBE 9 4598 1
    HELLA 5DA 193 175-381
    351,75 kr
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J5369002
    HITACHI 2503895
    HOFFER 8010601
    HOFFER 8010601E
    HÜCO 133895
    IOTO 10201-10104
    ITAB AUTOMOTIVE 80078036AV
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    ITAB AUTOMOTIVE 80078036OV
    JAPANPARTS BO-K10
    208,15 kr
    JAPKO 78K10
    KAMOKA 7120076
    KAVO PARTS ICC-3044
    414,18 kr
    LEMARK CP118
    LUCAS DMB2010
    LUCAS DMB9029
    LYNXauto SPL1082
    MAGNETI MARELLI 060717109012
    251,96 kr
    MATRIX PRO MX15150012
    MAXGEAR 13-0234
    MEAT & DORIA 10601
    MEAT & DORIA 10601E
    METZGER 0880137
    MEYLE 28-14 885 0002
    352,22 kr
    MOTAQUIP LVCL1229
    MOTORAD 1IC110
    NGK 48247
    NISSENS 966671
    NTY ECZ-HY-503
    QUINTON HAZELL XIC8415
    RIDEX 689C0134
    SASIC 9206123
    SIDAT 85.30367
    SIDAT 85.30367A2
    STANDARD 12408
    STARK SKCO-0070142
    STELLOX 61-00097-SX
    TATSUMI THG1203
    TOPRAN 820 779
    TRISCAN 8860 43010
    WALKER PRODUCTS 921-2029
    WILMINK GROUP WG1498869
    WILMINK GROUP WG1012413
    WILMINK GROUP WG1918648
    WILMINK GROUP WG1487499
    WILMINK GROUP WG2281337
    XEVO XIG5290
  • Tillämplighet

    HYUNDAI
    ACCENT III
    ACCENT III (MC) | 11.2005-11.2010 1.6 GLS - 1599ccm, 112pk, 82kw - G4ED
    ACCENT III Sedan (MC) | 11.2005-11.2010 1.6 GLS - 1599ccm, 112pk, 82kw - G4ED
    KIA
    CERATO I
    CERATO I Sedan (LD) | 04.2004-12.2009 1.6 - 1594ccm, 102pk, 75kw - B4ZE
    CERATO I Sedan (LD) | 04.2004-12.2009 1.6 - 1599ccm, 105pk, 77kw - G4ED
    RIO II
    RIO II (JB) | 03.2005-12.2011 1.6 CVVT - 1599ccm, 112pk, 82kw - G4ED
    RIO II Sedan (JB) | 03.2005-12.2011 1.6 16V - 1599ccm, 112pk, 82kw - G4ED
  • Originalnummer

    27301 26640 HYUNDAI
    27301 26640 KIA
  • Tillverkare

    Bosch

    Bosch ger hög kvalitet auto ursprungliga kvalitet delar. Många fordonstillverkare förlitar sig på den första installationen på nya fordon Bosch produkter. Samt verkstäder och servicecentra som vill erbjuda sina kunder en mycket hög underhåll och reparationer.

    Bosch bildelar kännetecknas av följande:

    - Hög kvalitet
    - Tillförlitlighet och hållbarhet
    - Innovativ teknik

    Bosch bildelar är konstruerade för hållbarhet och bra när du vill hålla bilen långt i toppskick. Som vindrutetorkare, Accuâ s och Spark är den i särklass mest hållbara på marknaden.

    Bosch gör följande service och underhåll:

    - Torkare
    - Accuâ s
    - Auto Lampor
    - filter
    - Spark
    - Bromsar
    - Bälten

    Vidare är Bosch känt för sina elektriska komponenter av hög kvalitet. Bosch gör nämligen olika sensorer och elektriska tillbehör autoâ s. Alltid ursprungliga kvalitet, så du går tillbaka på vägen med en välbekant känsla.

    Många Bosch produkter vi levererar från vårt eget lager, så att produkterna är oftast levereras inom en © partement dag.

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

Säker betalning