Tillbaka till listan
Kavo parts

Tändspole ICC-6545 Kavo parts

  • Tändspole ICC-6545 Kavo parts
  • Tändspole ICC-6545 Kavo parts, miniatyr 2
  • Tändspole ICC-6545 Kavo parts, miniatyr 3
  • Tändspole ICC-6545 Kavo parts, miniatyr 4

Produktnummer: 1056827

Tillverkare kod: ICC-6545

EAN: 8715616322874

387,72 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 11 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-49-046-1227
    ASHIKA 78-00-003
    BLUE PRINT ADN114239
    543,32 kr
    BOGAP C1511130
    BREMI 20653
    DELPHI GN10798-12B1
    466,53 kr
    DIAMAX DG2104
    DIPASPORT BBA069DPSN
    ESEN SKV 03SKV280
    FAE 80516
    FEBI BILSTEIN 47714
    484,18 kr
    FISPA 85.30456A2
    FISPA 85.30456
    GAUSS GC4428
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J5371012
    HOFFER 8010713E
    HOFFER 8010713
    JAPANPARTS BO-003
    JAPKO 78003
    KAMOKA 7120084
    KAVO PARTS ICC-6545 (denna produkt)
    LEMARK CP068
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    LORO 122-01-158
    LUCAS DMB2035
    MEAT & DORIA 10713
    MEAT & DORIA 10713E
    METZGER 0880544
    MOBILETRON CE-218
    MOTAQUIP LVCL1118
    NPS N536N22
    OPEN PARTS IGN1031.00
    RIDEX 689C0270
    SIDAT 85.30456
    SIDAT 85.30456A2
    STANDARD 12129
    STARK SKCO-0070285
    SWAG 60 94 7714
    VEMO V46-70-0039
    WILMINK GROUP WG1012502
    WILMINK GROUP WG1903866
    WILMINK GROUP WG2184832
    WILMINK GROUP WG1977752
    WILMINK GROUP WG1487595
  • Tillämplighet

    DACIA
    DOKKER Minivan
    DOKKER Minivan (KE_) | 11.2012-12.2021 1.2 TCe (KEM0, KEAY) - 1197ccm, 115pk, 85kw - H5F 402, H5F 408
    DOKKER Minivan (KE_) | 11.2012-12.2021 1.6 - 1598ccm, 102pk, 75kw - H4M 738
    DOKKER Minivan (KE_) | 11.2012-12.2021 1.6 LPG - 1598ccm, 102pk, 75kw - H4M 740
    DOKKER Skåpbil/minivan
    DOKKER Skåpbil/minivan | 12.2012-12.2021 1.2 TCe 115 (FEAY) - 1197ccm, 116pk, 85kw - H5F 408
    DOKKER Skåpbil/minivan | 12.2012-12.2021 1.2 TCe 115 (FEM0) - 1198ccm, 114pk, 84kw - H5F 402
    DOKKER Skåpbil/minivan | 12.2012-12.2021 1.6 - 1598ccm, 102pk, 75kw - H4M 738
    DOKKER Skåpbil/minivan | 12.2012-12.2021 1.6 LPG - 1598ccm, 102pk, 75kw - H4M 740
    DUSTER
    DUSTER (HS_) | 04.2010-01.2018 1.2 TCe 125 - 1197ccm, 125pk, 92kw - H5F 404, H5F 408
    DUSTER (HS_) | 04.2010-01.2018 1.6 SCe 115 - 1598ccm, 115pk, 84kw - H4M 438, H4M 738
    DUSTER (HS_) | 04.2010-01.2018 1.6 SCe 115 4x4 - 1598ccm, 115pk, 84kw - H4M 738, H4M 430, H4M 730
    DUSTER (HS_) | 04.2010-01.2018 1.6 SCe 115 LPG - 1598ccm, 115pk, 84kw - H4M 740
    LODGY
    LODGY (JS_) | 03.2012-??? 1.2 TCe (JSAY, JSM0) - 1197ccm, 115pk, 85kw - H5F 402, H5F 408
    LODGY (JS_) | 03.2012-??? 1.6 LPG (JSAV) - 1598ccm, 102pk, 75kw - H4M 738, H4M 740
    LOGAN II
    LOGAN II | 10.2012-??? TCe 90 (L8MA, L8M1, L8AC) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 400, H4B 408, H4B 412
    LOGAN II | 10.2012-??? TCe 90 LPG - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 405, H4B 410
    LOGAN MCV
    LOGAN MCV II | 02.2013-??? TCe 90 (K8M1, K8MA, K8AC) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 400, H4B 408, H4B 412
    LOGAN MCV II | 02.2013-??? TCe 90 LPG - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 405, H4B 410
    SANDERO II
    SANDERO II (B8_) | 10.2012-09.2020 TCe 90 (B8M1, B8MA, B8AC) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 400, H4B 408, H4B 410, H4B 412, H4B 411
    SANDERO II (B8_) | 10.2012-09.2020 TCe 90 LPG (B8M1) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 410
    NISSAN
    JUKE
    JUKE (F15) | 06.2010-12.2019 1.2 DIG-T - 1197ccm, 115pk, 85kw - HRA2DDT
    PULSAR Halvkombi
    PULSAR Halvkombi (C13) | 10.2014-??? 1.2 DIG-T - 1197ccm, 115pk, 85kw - HRA2DDT
    QASHQAI II
    QASHQAI II (J11, J11_) | 11.2013-04.2021 1.2 DIG-T - 1197ccm, 116pk, 85kw - HRA2DDT
    RENAULT
    CAPTUR I
    CAPTUR I (J5_, H5_) | 06.2013-12.2019 0.9 TCe 90 - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 400, H4B 408, H4B 412
    CAPTUR I (J5_, H5_) | 06.2013-12.2019 1.2 T - 1197ccm, 113pk, 83kw - H5F 403
    CAPTUR I (J5_, H5_) | 06.2013-12.2019 1.2 TCe 120 - 1197ccm, 120pk, 88kw - H5F 403
    CAPTUR I (J5_, H5_) | 06.2013-12.2019 1.2 TCe 120 - 1197ccm, 118pk, 87kw - H5F 408, H5F 412
    CLIO IV
    CLIO IV (BH_) | 11.2012-08.2021 0.9 TCe 90 (BHNF, BHMA, BHMH, BHJK, BHJR) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 400, H4B 408, H4B 412
    CLIO IV (BH_) | 11.2012-08.2021 1.2 TCe 120 (BHAU) - 1197ccm, 118pk, 87kw - H5F 408, H5F 412
    CLIO IV (BH_) | 11.2012-08.2021 1.2 TCe 120 (BHM0) - 1197ccm, 120pk, 88kw - H5F 403
    CLIO IV Sport Tourer (KH_) | 11.2012-08.2021 0.9 TCe 90 (KHJR, KHMA, KHM1) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 400, H4B 408, H4B 412
    CLIO IV Sport Tourer (KH_) | 11.2012-08.2021 1.2 TCe 120 (KHAU) - 1197ccm, 118pk, 87kw - H5F 408, H5F 412
    CLIO IV Sport Tourer (KH_) | 11.2012-08.2021 1.2 TCe 120 (KHM0) - 1197ccm, 120pk, 88kw - H5F 403
    KADJAR
    KADJAR (HA_, HL_) | 06.2015-??? 1.2 TCe 130 (HLMR) - 1197ccm, 130pk, 96kw - H5F 408
    KANGOO /
    KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) | 02.2008-??? 1.2 TCe 115 (KW02, KW14) - 1197ccm, 115pk, 84kw - H5F 400, H5F 408, H5F 412
    KANGOO Express
    KANGOO Express (FW0/1_) | 02.2008-??? 1.2 TCe 115 (FW02, FW14) - 1197ccm, 115pk, 84kw - H5F 400, H5F 408, H5F 412
    MEGANE CC
    MEGANE CC (EZ0/1_) | 06.2010-08.2015 1.2 TCe (EZ16) - 1197ccm, 132pk, 97kw - H5F 404
    MEGANE III
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 11.2008-09.2016 1.2 TCe (DZ16, DZ28) - 1197ccm, 132pk, 97kw - H5F 404, H5F 412, H5F 405
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 11.2008-09.2016 1.2 TCe (DZ2B, DZ11) - 1198ccm, 116pk, 85kw - H5F 400, H5F 408
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 11.2008-01.2016 1.2 TCe (KZ16, KZ28) - 1197ccm, 132pk, 97kw - H5F 404, H5F 412, H5F 405
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 11.2008-01.2016 1.2 TCe (KZ2B, KZ11) - 1198ccm, 116pk, 85kw - H5F 400, H5F 408
    MEGANE III Halvkombi (BZ0/1_, B3_) | 11.2008-03.2017 1.2 TCe (BZ16, BZ28) - 1197ccm, 132pk, 97kw - H5F 404, H5F 412, H5F 405
    MEGANE III Halvkombi (BZ0/1_, B3_) | 11.2008-03.2017 1.2 TCe (BZ2B, BZ11) - 1198ccm, 116pk, 85kw - H5F 400, H5F 408
    MEGANE IV
    MEGANE IV Halvkombi (B9A/M/N_) | 11.2015-??? 1.2 TCe 100 (B9MS) - 1197ccm, 101pk, 74kw - H5F 408
    MEGANE IV Halvkombi (B9A/M/N_) | 11.2015-??? 1.2 TCe 130 (B9MR) - 1197ccm, 130pk, 97kw - H5F 408
    MEGANE IV Sport Tourer (K9A/M/N_) | 04.2016-??? 1.2 TCe 100 - 1197ccm, 101pk, 74kw - H5F 408
    MEGANE IV Sport Tourer (K9A/M/N_) | 04.2016-??? 1.2 TCe 130 (K9MR) - 1197ccm, 130pk, 97kw - H5F 408
    SCÉNIC III
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 12.2008-09.2016 1.2 TCe - 1197ccm, 116pk, 85kw - H5F 400
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 12.2008-09.2016 1.2 TCe (JZ16) - 1197ccm, 132pk, 97kw - H5F 404, H5F 408
    TWINGO III
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 0.9 TCe 110 - 898ccm, 109pk, 80kw - H4B 401
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 0.9 TCe 90 (BCM9, BCM2) - 898ccm, 90pk, 66kw - H4B 401
    TWINGO III (BCM_, BCA_) | 09.2014-07.2024 1.0 SCe 70 - 999ccm, 71pk, 52kw - H4D 400
  • Originalnummer

    2244800Q0F NISSAN
    224332428R NISSAN
  • Tillverkare

    Kavo parts

    Letar du efter det perfekta alternativet till dyra bildelar till din asiatiska bil? Välj Kavo-delar; den nederländska leverantören har erbjudit högsta kvalitet till konkurrenskraftiga priser i mer än 30 år. Delarna av Kavo Parts tillverkas och testas enligt de strikta OEM-specifikationerna. Så din del har samma kvalitet, passform, prestanda och livslängd som originalet. Men mycket billigare!


    Att du inte behöver tvivla om kvaliteten bevisar den garanti som Kavo Parts ger som standard. En unik 3-årsgaranti gäller alla delar!


    Vi har hela det breda utbudet av Kavo-delar tillgängliga för dig;


    - Bromsbelägg, bromsskivor och andra bromsdelar

    - Tidtagningsuppsättningar, flerbälten och spännare

    - Vattenpumpar

    - Hjullager

    - Lambdasonder

    - CV-fogar, drivaxlar och dammskydd

    - Sensorer

    - Länkar

    - Motormonteringar

    - Styrningsdelar, chassidelar

    - Tändning, tändstift och tändspolar

    - Stötdämpare

    Om du väljer Kavo Parts väljer du:


    Första montering (OE) kvalitet

    Standard 3 års garanti

    Mycket omfattande sortiment

    Extremt konkurrenskraftiga priser


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    04-11-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig