Tillbaka till listan
Kavo parts

Tändspole ICC-5511 Kavo parts

  • Tändspole ICC-5511 Kavo parts
  • Tändspole ICC-5511 Kavo parts, miniatyr 2
  • Tändspole ICC-5511 Kavo parts, miniatyr 3
  • Tändspole ICC-5511 Kavo parts, miniatyr 4
  • Tändspole ICC-5511 Kavo parts, miniatyr 5

Produktnummer: 0574589

Tillverkare kod: ICC-5511

EAN: 8715616222792

513,48 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 8 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti3 år
    Antal kontakter3

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    ACKOJAP A37-70-0009
    ASHIKA 78-05-516
    BLUE PRINT ADC41494
    398,26 kr
    BREMI 20428
    CASCO CIC85008AS
    DELPHI GN10450-12B1
    404,26 kr
    DENCKERMANN E100016
    ESEN SKV 03SKV256
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J5375006
    IAP QUALITY PARTS 816-12065
    IOTO 10604-10101
    ITAB AUTOMOTIVE 80085008AV
    JAPANPARTS BO-516
    JAPKO 78516
    KAMOKA 7120112
    KAVO PARTS ICC-5511 (denna produkt)
    LEMARK CP079
    LORO 122-01-127
    MAXGEAR 13-0222
    METZGER 0880118
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    MOTAQUIP LVCL1128
    NIPPARTS N5365008
    NPS T536A01
    RIDEX 689C0045
    STANDARD 12144
    STARK SKCO-0070044
    TRISCAN 8860 42011
    VALEO 245259
    379,41 kr
    WILMINK GROUP WG1498925
    WILMINK GROUP WG1142982
    WILMINK GROUP WG1028892
    WILMINK GROUP WG1446149
    WILMINK GROUP WG1142981
    WILMINK GROUP WG1756499
    WILMINK GROUP WG1756500
    WILMINK GROUP WG1012240
    WILMINK GROUP WG1498811
    WILMINK GROUP WG2009176
    WILMINK GROUP WG2009175
  • Tillämplighet

    MITSUBISHI
    COLT V
    COLT V (CJ_, CP_) | 05.1996-09.2003 1300 (CJ1A) - 1299ccm, 82pk, 60kw - 4G13 (SOHC 16V)
    COLT V (CJ_, CP_) | 05.1996-09.2003 1300 GL,GLX (CJ1A) - 1299ccm, 75pk, 55kw - 4G13 (SOHC 12V)
    LANCER CARGO
    LANCER CARGO Skåp / kombi (CS_W, CS_V) | 09.2003-06.2008 1.6 (CS3W) - 1584ccm, 98pk, 72kw - 4G18 (SOHC 16V)
    LANCER VII
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 01.2001-12.2013 1.3 - 1299ccm, 82pk, 60kw - 4G13 (SOHC 16V)
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 01.2001-12.2013 1.6 (CS3A) - 1584ccm, 98pk, 72kw - 4G18 (SOHC 16V)
    LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) | 09.2003-10.2008 1.6 - 1584ccm, 98pk, 72kw - 4G18 (SOHC 16V)
    SPACE STAR
    SPACE STAR Minivan (DG_A) | 06.1998-12.2004 1.3 16V (DG1A) - 1299ccm, 82pk, 60kw - 4G13 (SOHC 16V)
    SPACE STAR Minivan (DG_A) | 06.1998-12.2004 1.3 16V (DG1A) - 1299ccm, 83pk, 61kw - 4G13 (SOHC 16V)
    SPACE STAR Minivan (DG_A) | 06.1998-12.2004 1.3 16V (DG1A) - 1299ccm, 86pk, 63kw - 4G13 (SOHC 16V)
    SPACE STAR Minivan (DG_A) | 06.1998-12.2004 1.6 16V (DG3A) - 1584ccm, 98pk, 72kw - 4G18 (SOHC 16V)
  • Originalnummer

    MD362903 MITSUBISHI
    MD361710 MITSUBISHI
    MD362903 PROTON
  • Tillverkare

    Kavo parts

    Letar du efter det perfekta alternativet till dyra bildelar till din asiatiska bil? Välj Kavo-delar; den nederländska leverantören har erbjudit högsta kvalitet till konkurrenskraftiga priser i mer än 30 år. Delarna av Kavo Parts tillverkas och testas enligt de strikta OEM-specifikationerna. Så din del har samma kvalitet, passform, prestanda och livslängd som originalet. Men mycket billigare!


    Att du inte behöver tvivla om kvaliteten bevisar den garanti som Kavo Parts ger som standard. En unik 3-årsgaranti gäller alla delar!


    Vi har hela det breda utbudet av Kavo-delar tillgängliga för dig;


    - Bromsbelägg, bromsskivor och andra bromsdelar

    - Tidtagningsuppsättningar, flerbälten och spännare

    - Vattenpumpar

    - Hjullager

    - Lambdasonder

    - CV-fogar, drivaxlar och dammskydd

    - Sensorer

    - Länkar

    - Motormonteringar

    - Styrningsdelar, chassidelar

    - Tändning, tändstift och tändspolar

    - Stötdämpare

    Om du väljer Kavo Parts väljer du:


    Första montering (OE) kvalitet

    Standard 3 års garanti

    Mycket omfattande sortiment

    Extremt konkurrenskraftiga priser


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig