Tillbaka till listan
Bremi

Tändspole 20785 Bremi

Produktnummer: 2201414

Tillverkare kod: 20785

EAN: 4017534216148

538,52 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 34 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    TändspoleTändstiftschakt tändspole
    Garanti2 år
    Antal kontakter4
    Spänning [V]12

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    BREMI 20785 (denna produkt)
    CASCO CIC86016AS
    DELPHI GN10783-12B1
    EPS 1.970.537
    FACET 9.6437
    684,12 kr
    FISPA 85.30489
    GAUSS GC4537
    HITACHI 2503781
    HOFFER 8010659
    HÜCO 133781
    ITAB AUTOMOTIVE 80086016AV
    KAVO PARTS ICC-10022
    321,03 kr
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    KW 470 537
    LORO 122-01-152
    LYNXauto SPL1302
    MEAT & DORIA 10659
    SIDAT 85.30489
    WALKER PRODUCTS 921-2314
    WILMINK GROUP WG1940724
    WILMINK GROUP WG1498889
    WILMINK GROUP WG1918627
    WILMINK GROUP WG1749461
    WILMINK GROUP WG2184833
  • Tillämplighet

    LEXUS
    GS
    GS (_L1_) | 12.2011-09.2018 350 AWD (GRL15) - 3456ccm, 317pk, 233kw - 2GR-FSE
    GS (_L1_) | 12.2011-09.2018 350 AWD (GRL15_, GRL16_, GRL15R) - 3456ccm, 318pk, 234kw - 2GR-FSE
    LS
    LS (_F5_) | 10.2017-??? 500h (GVF50, GVF50_, GVF50R) - 3456ccm, 359pk, 264kw - 8GR-FXS
    RX
    RX (_L2_) | 10.2015-12.2017 350 4WD (GGL25, GGL26) - 3456ccm, 294pk, 216kw - 2GR-FKS
    RX (_L2_) | 10.2015-12.2017 450h (GYL20_, GYL20W) - 3456ccm, 313pk, 230kw - 2GR-FXS
    RX (_L2_) | 10.2015-12.2017 450h AWD (GYL25_, GYL26_, GYL25, GYL26, GYL25R, GYL26R) - 3456ccm, 313pk, 230kw - 2GR-FXS
    TOYOTA
    HIGHLANDER
    HIGHLANDER (GSU7_, AXUH7_, TXUA7_) | 12.2019-??? 3.5 VVTi AWD (GSU75) - 3456ccm, 249pk, 183kw - 2GR-FKS
    HIGHLANDER /
    HIGHLANDER / KLUGER (_U5_) | 09.2014-11.2016 3.5 AWD (GSU55_) - 3456ccm, 249pk, 183kw - 2GR-FE
  • Originalnummer

    90919-02273 LEXUS
    90919-02273 TOYOTA
    90919-A2008 TOYOTA
  • Tillverkare

    Bremi
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    18-11-2026

Säker betalning