Tillbaka till listan
Ina

Frihjulskoppling, generator 535004110 Ina

  • Frihjulskoppling, generator 535004110 Ina
  • Frihjulskoppling, generator 535004110 Ina, miniatyr 2
  • Frihjulskoppling, generator 535004110 Ina, miniatyr 3

Produktnummer: 0626367

Tillverkare kod: 535004110

EAN: 4005108263605

297,57 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2Specialverktyg krävs för montering
    Antal splines6
    Garanti2 år
    för tillverkarnummerF-231142.XX
    Avstånd första räfflan [mm]12,8
    Observera serviceinformationen

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.B.A YT500041
    A.Z. Meisterteile AZMT-49-036-1693
    AD KÜHNER 885092M
    ANDEL ANTP00534
    AS-PL AFP0023
    AS-PL AFP0023(INA)
    AS-PL AFP0023(V)
    ASPART 8DGP1049
    AUTEX 621736
    AUTLOG RT5052
    AUTOKIT 03.80577
    AUTOTEAM A04124
    BGA DC9616
    BOGAP A6213129
    BORG & BECK BBA5039
    BOSCH F 00M 147 732
    1 327,54 kr
    BREDA LORETT RLA3489
    BTE 803130
    CALIBER 57767
    CONTITECH AP9009
    779,92 kr
    CX CXA013
    DA SILVA PRL072
    DAYCO ALP2350
    937,64 kr
    DEXWAL MOBIDEX 09-053
    DOLZ AFC035
    ERA ZN5448
    ESEN SKV 11SKV021
    FEBI BILSTEIN 34547
    284,62 kr
    FISPA 455155
    GATES OAP7044
    564,04 kr
    GEBE 3 3577 1
    GGT ARL035
    GK 621736
    GM P0054
    GMB GOP2230
    HC-Cargo F 032 234 795
    HELLA 9XU 358 038-331
    HEPU 12-0731
    HOFFER 45038
    HOFFER 45155
    HUTCHINSON DB0259
    IJS GROUP 30-1098
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    INA 535 0041 10
    297,57 kr
    INA 535004110 (denna produkt)
    IPD 12-0731
    ITAB AUTOMOTIVE 21190134OV
    ITAB AUTOMOTIVE 21190134AV
    KAMOKA RC014
    KM International FI10310
    KRAFT AUTOMOTIVE 1220897
    LORO 142-05-019
    LYNXauto PA-1037
    MALÒ 1580030
    MAPCO 14703
    MAXGEAR 30-0089
    MEAT & DORIA 45038
    MEAT & DORIA 45155
    MOTRIO 8660005552
    NTY ESA-AU-003
    OPTIMAL F5-1044
    PartsTec PTA104-0006
    RIDEX 1390F0042
    RUVILLE 541266
    SIDAT 455155
    SKF VKM 03116
    401,67 kr
    SNR GA754.14
    STARK SKFC-1210041
    SWAG 30 93 4547
    Saleri SIL T4266
    TOPRAN 114 102
    262,80 kr
    TRISCAN 8641 294010
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.17.059
    UNIGOM 431817
    VALEO 588032
    292,00 kr
    VEMO V10-23-0004
    WAI 24-91274
    WILMINK GROUP WG1152064
    WILMINK GROUP WG1253622
    WILMINK GROUP WG2354074
    WILMINK GROUP WG2402816
    WILMINK GROUP WG1792940
    WILMINK GROUP WG2004017
    YSPARTS YS-AP021
    ÜRO Parts 06B903119B
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    06B 903 119 B AUDI
    06B 903 119 B VW
    06B 903 119 D VW
    06B 903 119 D AUDI (FAW)
    06K 903 023 X VW
    06B 903 016 AB VW
    06B 903 016 AC VW
    06B 903 016 AE VW
    06B 903 016 AF VW
    06B 903 016 P VW
    06B 903 016 Q VW
    06B 903 019 E VW
    06D 903 016 VW
    06D 903 016 A VW
    06E 903 016 D VW
    06H 903 017 E VW
    06J 903 023 C VW
    06K 903 023 VW
    3701010-A05 CHANGAN
    06B903119B AUDI
    06B903016AB VW
    06B903016AC VW
    06B903016AE VW
    06B903016AF VW
    06B903016P VW
    06B903016Q VW
    06B903019E VW
    06B903119B VW
    06B903119D VW
    06D903016 VW
    06D903016A VW
    06E903016D VW
    06H903017E VW
    06J903023C VW
    06K903023 VW
    06K903023X VW
    06B903119D AUDI (FAW)
    3701010A05 CHANGAN
    06B 903 019 C VW
    06B903019C VW
    06B 903 019 D VW
    06B903019D VW
    06B 903 019 F VW
    06B903019F VW
    06B 903 019 G VW
    06B903019G VW
    06J 903 023 Q VW
    06J903023Q VW
    06D 903 016 D VW
    06D903016D VW
    06B903016AC SKODA
    06D903016 SEAT
    06D903016D SKODA
    06H 903 017 E SKODA
    06B 903 016 AB AUDI
    06J 903 023 C SKODA
    06B 903 016 AE SEAT
    06B903019G SEAT
    06H903017E SKODA
    06K903023 AUDI
    06E903016D SKODA
    06B 903 016 AB SKODA
    06J 903 023 C AUDI
    06B903016AC AUDI
    06H903017E AUDI
    06B 903 019 C AUDI
    06B 903 019 G SEAT
    06B 903 019 F AUDI
    06B903119D SEAT
    06D 903 016 A SEAT
    06D903016A SEAT
    06B 903 019 C SKODA
    06D903016D AUDI
    06K 903 023 AUDI
    06E903016D SEAT
    06D903016 SKODA
    06K903023 SKODA
    06K 903 023 X SEAT
    06B903019C AUDI
    06B903016Q AUDI
    06B 903 019 F SKODA
    06B 903 019 C SEAT
    06D 903 016 A AUDI
    06D903016A AUDI
    06B 903 016 Q SEAT
    06B903019E SKODA
    06B 903 019 E AUDI
    06B903016AC SEAT
    06B903119B SKODA
    06B903019D AUDI
    06H903017E SEAT
    06K903023 SEAT
    06K 903 023 SKODA
    06E903016D AUDI
    06B 903 019 E SKODA
    06B903019C SKODA
    06B 903 119 B SEAT
    06B903016Q SKODA
    06B903019D SKODA
    06J 903 023 Q SEAT
    06B 903 016 AB SEAT
    06K 903 023 X SKODA
    06H 903 017 E AUDI
    06J 903 023 Q AUDI
    06B903016P SKODA
    06J 903 023 Q SKODA
    06B903019C SEAT
    06B 903 019 E SEAT
    06J903023Q AUDI
    06E 903 016 D AUDI
    06B 903 016 Q SKODA
    06B 903 119 B SKODA
    06K 903 023 X AUDI
    06K903023X AUDI
    06K903023X SEAT
    06B 903 119 D SKODA
    06B 903 119 D AUDI
    06B903016AE SKODA
    06B 903 016 AF SKODA
    06B903016AF AUDI
    06B903016AF SEAT
    06D903016A SKODA
    06K903023X SKODA
    06B 903 019 D AUDI
    06D903016D SEAT
    06B 903 119 D SEAT
    06K 903 023 SEAT
    06B 903 019 F SEAT
    06B903016Q SEAT
    06B903119B SEAT
    06B 903 019 G SKODA
    06B 903 016 AF SEAT
    06B903016P SEAT
    06B903019E AUDI
    06D903016 AUDI
    06B 903 019 D SKODA
    06B 903 016 AC SEAT
    06B903016AB SKODA
    06J903023C SKODA
    06J903023Q SKODA
    06B903019F SKODA
    06J 903 023 C SEAT
    06B 903 016 AC SKODA
    06B903016AE AUDI
    06J903023C SEAT
    06D 903 016 A SKODA
    06D 903 016 SKODA
    06D 903 016 AUDI
    06B903016AB AUDI
    06J903023Q SEAT
    06B 903 016 AE AUDI
    06B903019F SEAT
    06B903016AE SEAT
    06B903019E SEAT
    06B 903 016 AF AUDI
    06B903019F AUDI
    06B903016AB SEAT
    06B903016P AUDI
    06B 903 016 P SKODA
    06B903019G SKODA
    06B903019D SEAT
    06D 903 016 SEAT
    06B 903 019 D SEAT
    06D 903 016 D SEAT
    06E 903 016 D SEAT
    06D 903 016 D SKODA
    06B903119D SKODA
    06B903019G AUDI
    06B 903 016 Q AUDI
    06B 903 016 AC AUDI
    06B 903 016 P SEAT
    06J903023C AUDI
    06B903119D AUDI
    06B 903 016 P AUDI
    06B 903 016 AE SKODA
    06H 903 017 E SEAT
    06D 903 016 D AUDI
    06B 903 019 G AUDI
    06E 903 016 D SKODA
    06B903016AF SKODA
  • Tillverkare

    Ina
    Varumärket INA  startade 1946 när två bröder Georg och Wilhelm Schaeffler startade sitt företag i Herzogenaurach (Tyskland). Några korta år senare uppfinner Georg Schaeffler det burstyrda nålrullagret, som patentsöktes för 1950. Sedan dess har företaget blivit världsledande inom tillverkning av olika lager för olika industrier.

    Sedan 1971 har varumärket INA varit leverantör av originaldelar till olika biltillverkare
    från Audi, BMW, Mercedes-Benz & Volkswagen. Numera har denna lista växt och INA är också en leverantör
    från bland annat: Alfa Romeo, Ford, Fiat, Seat, Volvo, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab & Nissan.
    2003 gick företaget samman med företagen FAG och LuK, varefter namnet "Schaeffler Group" kom till.

    Hos INA hittar du bland annat:
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig