Tillbaka till listan
Topran

Packbox, vevaxel

Produktnummer: 1279616

Tillverkare kod: 109 383

EAN: 4063926192224

38,87 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    MaterialPTFE (polytetrafluoretylen)/ACM (polyakryl-gummi)
    Ytterdiameter [mm]48
    Innerdiameter [mm]35
    Garanti2 år
    DammskyddMed dammskyddsläpp
    Höjd [mm]10

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-40-050-1135
    AUTLOG WD1502
    AUTOMEGA 190017210
    BLUE PRINT ADBP610403
    BOGAP A1119102
    DENCKERMANN U101002
    Dr.Motor Automotive DRM01969
    ELRING 155.560
    127,57 kr
    FEBI BILSTEIN 32471
    82,92 kr
    JP GROUP 1119500200
    KAMOKA 8707007
    METZGER 2430189
    PAYEN NA5106
    149,09 kr
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    RIDEX 572S0017
    STARK SKSSC-2070016
    SWAG 30 93 2471
    TOPRAN 109 383 (denna produkt)
    VAICO V10-3275
    WILMINK GROUP WG1177354
    WILMINK GROUP WG1103936
    WILMINK GROUP WG1086708
    WILMINK GROUP WG1004473
    WILMINK GROUP WG1766558
    WILMINK GROUP WG2308262
    at autoteile germany at12631
    vika 11030162201
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    038 103 085B AUDI
    038 103 085 AUDI
    038 103 085E AUDI
    1 100 691 FORD
    2M216700AA FORD
    XM216700AA FORD
    1 215 960 FORD
    MN980009 MITSUBISHI
    955 101 085 00 PORSCHE
    038 103 085 SEAT
    038 103 085E SEAT
    038 103 085B SEAT
    038 103 085 SKODA
    038 103 085E SKODA
    038 103 085B SKODA
    038 103 085 VW
    038 103 085B VW
    038 103 085E VW
  • Tillverkare

    Topran
    Topran Tyskland är ett Hans Pries-företag. Företaget kommer, som namnet antyder, från Tyskland. Företaget har ett mycket brett utbud av bildelar. Det som är slående med Topran är bredden i sortimentet. Normalt ser man att företag fokuserar på en del av bilen, men Topran erbjuder ett otroligt brett utbud av produkter. Nedan följer ett litet urval av erbjudandet:

  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig