Tillbaka till listan
Payen

Packbox, vevaxel NJ336 Payen

5 5/5 (1 översyn)

Produktnummer: 0536429

Tillverkare kod: NJ336

EAN: 5010874028906

24,97 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 7 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: 08-446 81 232

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    MaterialNBR (nitril-butadien-gummi)
    Innerdiameter [mm]32
    Ytterdiameter 1 [mm]47
    RotationsriktningRotation medsols
    Garanti2 år
    Typ radielll axeltätning827S RD
    RäffeltypHögertvinnad
    Höjd 1 (mm)8

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-40-050-1033
    AJUSA 15010700
    CORTECO 19016625B
    54,27 kr
    ELRING 166.160
    16,08 kr
    FAI AutoParts OS336
    KAMOKA 8707003
    LYNXauto SO-0055
    PAYEN NJ336 (denna produkt)
    WILMINK GROUP WG1177414
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    WILMINK GROUP WG1224232
    WILMINK GROUP WG1009187
    WILMINK GROUP WG1190969
    WILMINK GROUP WG1090840
    WILMINK GROUP WG1250458
    WILMINK GROUP WG1250459
    WILMINK GROUP WG1004969
    WILMINK GROUP WG1224052
    WILMINK GROUP WG1004968
  • Tillämplighet

    CHEVROLET
    MATIZ
    MATIZ (M200, M250) | 03.2005-12.2013 0.8 - 796ccm, 52pk, 38kw - LQ2(49CUL3), LBF(49CUL3)
    MATIZ (M200, M250) | 03.2005-12.2013 0.8 LPG - 796ccm, 52pk, 38kw - LQ2(49CUL3), LBF(49CUL3)
    MATIZ (M200, M250) | 03.2005-12.2013 1.0 - 995ccm, 64pk, 47kw - LQ4(61CUL4)
    MATIZ (M200, M250) | 03.2005-12.2013 1.0 - 995ccm, 67pk, 49kw - LQ4(61CUL4)
    MATIZ (M200, M250) | 03.2005-12.2013 1.0 LPG - 995ccm, 67pk, 49kw - LA2, LQ4(61CUL4)
    SPARK
    SPARK | 05.2005-02.2010 0.8 - 796ccm, 50pk, 37kw - LQ2(49CUL3), LBF(49CUL3)
    SPARK | 05.2005-02.2010 1.0 SX - 995ccm, 67pk, 49kw - LQ4(61CUL4)
    SPARK (M150) | 09.2000-12.2006 0.8 - 796ccm, 52pk, 38kw - F8CV
    DAEWOO
    MATIZ
    MATIZ (M100, M150) | 09.1998-??? 0.8 - 796ccm, 52pk, 38kw - F8CV
    MATIZ (M200, M250) | 01.2005-06.2010 0.8 - 796ccm, 52pk, 38kw - F8CV
    MATIZ (M200, M250) | 01.2005-06.2010 1.0 - 995ccm, 67pk, 49kw - LQ4(61CUL4), LA2(61CUL4)
    MATIZ Skåpbil/halvkombi
    MATIZ Skåpbil/halvkombi (KLA4) | 08.1998-08.2002 0.8 - 796ccm, 52pk, 38kw - F8CV
    TICO
    TICO (KLY3) | 02.1995-12.2000 0.8 - 796ccm, 52pk, 38kw - F8CV
  • Originalnummer

    91120283 OPEL
    91120284 OPEL
    0928332003 SUZUKI
    0928332016 SUZUKI
    0928332022 SUZUKI
    0928332025 SUZUKI
  • Tillverkare

    Payen
    Payen erbjuder ett komplett utbud av bildelar. De erbjuder till exempel topplockspackningar, ventilkåpspackningar, vevaxeltätningar och oljepumpspackningar.

    Tack vare det breda utbudet erbjuder Payen en lösning för nästan alla typer av fordon. Payens slogan är "Payen, presterar under press".
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    21-10-2026

  • omdömen 1

    • 5 Av: jordy oeyen på 17-05-2020

      Axeltätning, vevaxel Payen passar som den ska

Säker betalning