Tillbaka till listan
Payen

Packbox, vevaxel NJ313 Payen

Produktnummer: 0536428

Tillverkare kod: NJ313

EAN: 5010874028463

16,79 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 8 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    MaterialACM (polyakryl-gummi)
    Innerdiameter [mm]29
    Garanti2 år
    Typ radielll axeltätning827S LD
    RäffeltypVänstertvinnad
    Höjd 1 (mm)8

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-40-050-1234
    AJUSA 15007500
    BGA OS6320
    CORTECO 19016486B
    33,66 kr
    ELRING 012.160
    30,72 kr
    FAI AutoParts OS313
    PAYEN NJ313 (denna produkt)
    SKT 041280-V
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    STELLOX 34-00090-SX
    WILMINK GROUP WG1177411
    WILMINK GROUP WG1163014
    WILMINK GROUP WG1189888
    WILMINK GROUP WG1224103
    WILMINK GROUP WG1250451
    WILMINK GROUP WG1766444
    WILMINK GROUP WG1004987
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    91213PC6000 HONDA
    91213PC6003 HONDA
    91213PD2004 HONDA
    91213PE1721 HONDA
    91213PH1003 HONDA
    91213PH1004 HONDA
    91214PR4A01 HONDA
    806730110 SUBARU
  • Tillverkare

    Payen
    Payen erbjuder ett komplett utbud av bildelar. De erbjuder till exempel topplockspackningar, ventilkåpspackningar, vevaxeltätningar och oljepumpspackningar.

    Tack vare det breda utbudet erbjuder Payen en lösning för nästan alla typer av fordon. Payens slogan är "Payen, presterar under press".
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    28-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig