Tillbaka till listan
Viktor Reinz

Packningssats, ventilkåpa 15-31946-01 Viktor Reinz

Produktnummer: 0470215

Tillverkare kod: 15-31946-01

EAN: 4026634113295

243,38 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 3 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-026-1452
    AJUSA 56003300
    AUTLOG DI1025
    Autopumps UK ARCW732
    BBR Automotive 002-30-11906
    BGA RK6376
    Dr.Motor Automotive DRM01302
    ELRING 633.350
    252,95 kr
    ELWIS ROYAL 9156062
    FA1 EP1100-913Z
    FEBI BILSTEIN 23548
    159,60 kr
    GLASER V53271-00
    GUARNITAUTO 114767-0000
    LUCAS LEG0030CC
    MAXGEAR 70-0050
    MOTIVE RCW732
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    PAYEN HL732
    243,94 kr
    RIDEX 979G0002
    STARK SKGSR-0490001
    SWAG 32 92 3548
    TOPRAN 101 113
    TRISCAN 515-8598
    VIKTOR REINZ 15-31946-01 (denna produkt)
    WILMINK GROUP WG1243175
    WILMINK GROUP WG1090639
    WILMINK GROUP WG1085428
    WILMINK GROUP WG1169352
    WILMINK GROUP WG1767670
    WILMINK GROUP WG1092284
    WILMINK GROUP WG1006614
    WILMINK GROUP WG2134412
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    058 198 025 A AUDI
    058 198 025 A SEAT
    058 198 025 A SKODA
    058 198 025 A VW
    058 198 025 A VAG
  • Tillverkare

    Viktor Reinz
    Som tillverkare av originaldelar och leverantör av reservdelar tillhandahåller Dana innovativa tätningsteknologier av högsta kvalitet under varumärket Victor Reinz®. Alla delar i det omfattande sortimentet uppfyller de höga standarderna för OEM-kvalitet.

    Dana är en global ledare inom att tillhandahålla högteknologisk drivlina, tätning och värmehanteringsteknik som förbättrar effektiviteten och prestandan hos fordon med både konventionella och alternativa energidrivlinor.
    Dana betjänar tre primära marknader - personbilar, kommersiella lastbilar och terrängutrustning

    Nedan följer ett litet urval ur Danas breda sortiment:
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

  • Bruksanvisning

Säker betalning

Tidigare sett av dig