Tillbaka till listan
Ajusa

Packning, ventilkåpa

  • Packning, ventilkåpa
  • Packning, ventilkåpa, miniatyr 2
  • Packning, ventilkåpa, miniatyr 3
  • Packning, ventilkåpa, miniatyr 4

Produktnummer: 1200673

Tillverkare kod: 11088000

EAN: 8427769682087

290,30 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 22-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    för OE-nummer0249.E9
    Alternativ reparationssats56062700
    Garanti2 år
    Längd [mm]590
    Bredd [mm]125

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-026-1287
    A.Z. Meisterteile AZMT-52-026-1015
    AJUSA 11088000 (denna produkt)
    BGA RC8385
    BLUE PRINT ADJ136701
    185,78 kr
    BOGAP F1118100
    BSG BSG 30-116-066
    CORTECO 026577H
    DT Spare Parts 13.46025
    Dr.Motor Automotive DRM0225
    ELRING 027.720
    186,07 kr
    ELWIS ROYAL 1526586
    ESEN SKV 53SKV397
    FA1 EP1300-915
    FAI AutoParts RC1002S
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    FAI AutoParts RC1446S
    FEBI BILSTEIN 105734
    185,78 kr
    FEBI BILSTEIN 100860
    200,36 kr
    GUARNITAUTO 112564-8000
    KAMOKA 8703043
    STELLOX 11-28097-SX
    SWAG 50 10 0860
    SWAG 15 10 5734
    TOPRAN 303 989
    WILMINK GROUP WG1086672
    WILMINK GROUP WG1160518
    WILMINK GROUP WG1221685
    WILMINK GROUP WG2308990
    WILMINK GROUP WG1767212
    WILMINK GROUP WG2047238
  • Tillämplighet

    Allmän giltighet.

  • Originalnummer

    9662221680 FIAT
    1143176 FORD
    1198000 FORD
    1372490 FORD
    1198100 FORD
    JDE1253 JAGUAR
    1099888 FORD
    2S7Q-6K260-AA FORD
    XS7Q-6K260-AD FORD
    2S7Q-6A548-BA FORD
    XS7Q-6A548-AA FORD
    LR004440 LAND ROVER
    0249.E9 CITROËN
    XS7Q-6K260-AC FORD
    1099778 FORD
    6C1Q-6K260-AA FORD
    2S7Q-6K260-AD FORD
  • Tillverkare

    Ajusa
    AJUSA är en ledande internationell tillverkare av fordonspackningar/-set, cylinderhuvudsbultsatser och hydrauliska lyftare. AJUSA grundades 1972 och är en av världens ledande tillverkare av packningar/set, cylinderhuvudsbultsatser och hydrauliska lyftare. AJUSA erbjuder den bredaste täckningen för europeiska och asiatiska applikationer, särskilt sena modellfordon.
  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    22-10-2026

Säker betalning

Tidigare sett av dig

  • Gasfjäder, bagageutrymme
    Magnum Technology

    Gasfjäder, bagageutrymme

    Specifikationerna inte finns

    154,47 kr

    I lager
  • Kylarslang 3954 Gates
    Gates

    Kylarslang 3954 Gates

    Specifikationerna inte finns

    485,18 kr

    I lager