Tillbaka till listan
Elring

Packning, ventilkåpa 026.520 Elring

Produktnummer: 0435771

Tillverkare kod: 026.520

EAN: 4041248121825

116,09 kr

Inkl moms
Visa produktspecifikationer
I lager
Levereras 15-10-2026
Säker betalning

  • checkmark 14 dagars ångerrätt
  • checkmark Beställ smidigt och betala tryggt
  • checkmark Leverans inom 2 dagar
  • checkmark Expert Kundservice

Trygg Ehandel UPS

Kundservice: inte tillgänglig via telefon

Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Frågor och svar
Ställ din fråga hos våra produktspecialister.

Modellmatchande garanti, Hitta rätt bildelar.

eller .

  • Specifikationer


    Garanti2 år

    Liknande produkter från andra tillverkare

    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    AJUSA 11049900
    BLUE PRINT ADS76712
    145,99 kr
    ELRING 026.520 (denna produkt)
    FAI AutoParts RC677S
    GLASER X83225-01
    NIPPARTS J1227016
    PAYEN JN656
    109,66 kr
    RED-LINE 34SU001
    Tillverkare Tillverkare kod Pris
    STARK SKGRC-0480033
    VICTOR REINZ 71-52528-00
    WILMINK GROUP WG1086395
    WILMINK GROUP WG1090766
    WILMINK GROUP WG1249010
    WILMINK GROUP WG1450233
    WILMINK GROUP WG1008390
  • Tillämplighet

    SUBARU
    JUSTY I
    JUSTY I (KAD) | 11.1984-04.1996 1200 (KA7) - 1189ccm, 67pk, 49kw - EF12
    JUSTY I (KAD) | 11.1984-04.1996 1200 4WD (KA8) - 1189ccm, 68pk, 50kw - EF12
    JUSTY I (KAD) | 11.1984-04.1996 1200 4WD (KA8) - 1189ccm, 75pk, 55kw - EF12E
    JUSTY I (KAD) | 11.1984-04.1996 1200 4WD (KAD-A) - 1189ccm, 67pk, 49kw - EF12
    JUSTY I Skåpbil/halvkombi | 06.1986-12.1994 1.2 (J12K) - 1189ccm, 67pk, 49kw - EF12
  • Originalnummer

    13294-KA070 SUBARU
  • Tillverkare

    Elring

    Elring levererar OE leverantör till olika tillverkare. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, Volkswagen och många fler märken är bland de vanliga kunderna. Programmet av Elring innefattar:


  • Leveranstid

    Förväntat leveransdatum:

    15-10-2026

Säker betalning